On parmak klavye hızlı yazma kursu fiyatları

On parmak klavye kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek on parmak klavye kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

On parmak klavye kursunda neler öğreneceğim?

Kurs kapsamında verilen eğitimle hızlı yazı yazma fırsatı yakalayabileceğiniz gibi ilgi duyduğunuz alanlarda kendinizi geliştirme olanağına da sahipsiniz. Genellikle zabıt katibi olmak isteyen kişilerin tercih ettiği on parmak klavye kursu size, yazı yazarken ekrana ve ellerinize bakma gereği duymadan istediğiniz metinleri oluşturabilme imkanı sunacaktır. Tez oluşturma, ödev teslimi, kitap yazımı gibi süreçlerde yazı yazma tekniğinizi geliştirebileceğiniz kurs süresince Q ve F klavyeyi kullanma hızını maksimum seviyeye çıkarabileceksiniz. Temel tuşlar, üst ve alt sıra tuşları, diğer tuşlar,  üst, alt ve temel sıra kelimeler, harf klavuzu, büyük ve küçük harf vuruşu, noktalama işaretleri, kelimeler ve sayılar, semboller, sık kullanılan kelimeler üzerinden yapılan alıştırmalarla on parmak kursunu başarıyla tamamlayabileceğiniz gibi kendinizi geliştirebilme olanağına da sahipsiniz. Hatasız yazı yazabilmeye yönelik olarak yapılan çalışmalarla zaman içerisinde parmaklarınızın klavyede doğru ve hızlı biçimde yazı yazabilecek konuma erişeceğini fark edeceksiniz.

On parmak klavye kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

Genellikle devlet dairesinde veya özel sektörde çalışabileceğiniz on parmak klavye kursu sonrasında gireceğiniz sınavlar ile zabıt katibi olabilirsiniz. Bazı iş yerlerinde veri girişinden sorumlu olabileceğiniz gibi, noterde veya tercüme bürolarında da çalışabilirsiniz. Bilgisayar operatörü veya radyoloji servislerinin raportör bölümünden sorumlu ekibine dahil olabileceğiniz kursun ardından kendinizi geliştirebilmektesiniz. KPSS’de iyi biri başarı elde eden veya lise mezunu olup kendini bu alanda geliştirmeyi hedefleyen her katılımcı kursa katılabilmektedir. Ticari yazışma tekniğini, iş metinlerini, süratli ve doğru şekillerde yazabilme olanağı sağlayan kurs ile eğitmenlerinizin verdiği çalışma programlarını uygulamanız halinde iş veriminizi arttırabilecek, kariyerinizde hedeflediğiniz bölümlere ulaşabilme olanağına sahip olacaksınız.