Catia kursunda neler öğreneceğim?

Kurs kapsamında alacağınız eğitim başlangıç seviyesinden uzmanlaşma düzeyine kadar ihtiyaç duyacağınız tüm teorik ve uygulamalı bilgileri bir arada barındırmaktadır. Araç çubuklarının kullanımı, parça tasarımı, sac metal şekillendirme, Autocad ve Catia ilişkisi, yüzey oluşturma, düzlem, nokta ve çizgi oluşturma, yüzey elemanlarını kullanma, kinematik simülasyon, görselleştirme ve animasyon modülü, çelik ve kaynak tasarımı gibi geniş kapsamlı bir eğitim sürecinin bulunduğu catia kursunu tamamlamanız halinde pek çok firmanın bünyesinde çalışabileceksiniz.

Programla ilgili tüm teknik detaylara ulaşabileceğiniz catia kursu ile alanınızda uzmanlaşma düzeyine erişebileceksiniz.

Catia nedir?

Bilgisayar destekli üç boyutlu interaktif kullanım olarak bilinen Catia, elektronik, otomotiv, inşaat, mobilya, gemi, havacılık gibi sektörlerde kullanılan bir programdır. Bilgisayar desteğiyle tasarım yapabilmenize olanak tanıyan program, ürünlerin analizinin yapılması, tasarlanması ve oluşturulması gibi süreçlerinden sorumludur.

Kolay ve hızlı kullanımı ile günümüzde en çok tercih edilen simülasyon programlarından biri olan Catia, 3 boyutlu modelleme alanında kesin sonuçlar elde edebilmenize olanak tanımaktadır.

Catia kursu fiyatları

Catia kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek catia kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Catia kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

Kursu tamamlayan katılımcılar başta otomotiv sektörü olmak üzere gemi, makine, inşaat ve havacılık gibi alanlarda kendilerini geliştirebilmektedir. Mobilyacılık, beyaz eşya, reklamcılık, uzay, elektronik gibi alanlarda da uzmanlaşma olanağı sunan kurs ile pek çok firmanın bünyesinde çalışabilme olanağına sahipsiniz.

Özellikle üç boyutlu tasarım alanında hem Freelance projelerde hem de büyük işletmelerin bünyesinde çalışabilme olanağı sunan kurs ile kariyerinize yönelik başarılı sonuçlar elde edebileceksiniz. 

Catia kursunda kimler katılabilir?

Genellikle meslek lisesi ve teknik lise mezunlarına özgü bir kurs olan catia kursuna, elektronik mühendisleri, makine ve inşaat mühendisleri, çizimle uğraşan kişiler ve otomotiv alanında kendini geliştirmeyi hedefleyen tüm öğrenciler katılabilmektedir. Kursa katılabilmek için temel bilgisayar eğitimini tamamlamış olmak gereklidir.