Iphone uygulama kursunda neler öğreneceğim?

Günümüzün popüler akıllı telefonlarından biri olan iphone, kurs kapsamında verilen eğitimle yeni yazılımlar geliştirebilmenize olanak tanıyor. iPhone kursunda başlangıç seviyesinden uzmanlaşma düzeyine kadar pek çok eğitim sürecine dahil olabileceksiniz.

iOS işletim sistemi, iphone yazılım araçları, hata ayıklama, Cocoa Touch, XCode, Animasyonlar, SQLite, grafik arayüz oluşturma, dokunmatik kullanım, ekran oluşturma, yönetici panelini kullanma, yazılım geliştirme, uygulama kümeleri gibi eğitimlerin yer aldığı kur süresinde iOS yazılımlarını geliştirebilme olanağına sahip olacaksınız.

Iphone uygulama kursu fiyatları

Iphone uygulama kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek ıphone uygulama kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

iPhone kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

Kursu başarıyla tamamlamanız halinde iPhone veya iPad yazılım geliştirme, xCode kullanımı ile uygulama tasarlama, mobil uygulama oluşturma ve geliştirme, iOS yazılımları gibi alanlarda iş bulabilme olanağına sahipsiniz. Kendi uygulamalarınızı geliştirerek Freelance projelerde de yer alabileceğiniz kursla birlikte kariyerinize yeni bir başlangıç sunabilirsiniz.

iPhone kursunu tamamladığımda hangi sertifikaları alacağım?

Kursu tamamlayan katılımcılar eğitmenleri tarafından verilen başarı sertifikasını almaya hak kazanmaktadır.