Dreamweaver kursunda neler öğretilir?

Web sayfası oluşturma sürecinde en çok tercih edilen programlar arasında yer alan dreamweaver, kurs sürecinde verilen eğitimle kendinizi geliştirebilmenize imkan tanımaktadır.

Programın genel özelliklerini, başlık, yazı stili, link oluşturma, siteye video ve flash ekleme, fotoğraf galerisi oluşturma, CSS, modül yapılandırmaları, şablon oluşturma, tablo kullanımı, değiştirilebilir buton ve resim kullanımı, yazıları renklendirme gibi eğitim süreçlerinden geçeceğiniz dreamweaver kursunda web tasarım alanında uzmanlaşma sürecini hızlandırabileceksiniz.

Projelerinizi internet platformuna aktarma, sayfanıza link verme, sayaç, saat, tarih ve döviz kuru gibi eklentilerin yönetimi, sayfanın özelliklerine göre ayarlanması gibi uygulamalı eğitimlerden geçeceğiniz dreamweaver kursu sonunda, programla ilgili merak ettiğiniz her şey hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Dreamweaver kursu fiyatları

Dreamweaver kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek dreamweaver kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Dreamweaver nedir?

Web tasarımı konusunda uzmanlaşmak isteyen her kullanıcının öğrenmesi gereken programlardan biri olan dreamweaver, HTML düzenleme amacıyla tasarlanmıştır. Web sitelerini en ince ayrıntısına kadar şekillendirebilmenize olanak tanıyan program, PHP veya ASP dillerinden herhangi birini temel düzeyde bilmenizi zorunlu kılabilmektedir. CSS kullanımı ile sayfanızda biçim düzenlemesi yapabilmenize imkan tanıyan dreamweaver, projelerinizin başlangıç aşamasından bitiş sürecine kadar ihtiyaç duyacağınız özellikler barındırmaktadır.

Dreamweaver kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

Web tasarımına ilgi duyan tüm katılımcılar için önem taşıyan program size pek çok iş olanağı sağlayabilmektedir. Özellikle kendi web sitenizi oluşturma, Freelance projelere katılım gösterme, e-ticaret sitesi oluşturma, firmaların web tasarım departmanlarında çalışma gibi iş imkanlarını değerlendirebilirsiniz. İlgi duyduğunuz alana göre günümüzün en çok tercih edilen cep telefonları içerisinde yer alan akılı telefonlara mobil uygulamalar geliştirebileceğiniz gibi, farklı programlar öğrenerek kariyerinize yönelik yeni bir adım atabilirsiniz. Web sitesi kurma, tasarımını istediğiniz standartlara göre yapabilme, web sitesini yönetebilme gibi süreçlerin tamamında görev alabileceğiniz dreamweaver kursu ile internet dünyasında her zaman tercih edilecek çalışanlardan biri haline geleceksiniz.