Delphi kursunda neler öğreneceğim?

Programlama dillerine hakim olmak isteyen kişilere hizmet veren kurs,  pek çok eğitim sürecini beraberinde getirmektedir.

Algoritma, Interbase, Turbo Pascal, SQL gibi dersleri de kapsayabilen bu eğitimin başlangıç aşamasından profesyonelleşme düzeyine kadar veritabanı erişimi, menü kullanımı, sabitler ve değişkenler hakkında uygulamalı alıştırmalar, Delphi’nin kullanım amacı, hata yakalama ve ayıklama yöntemleri, dinamik obje yaratma teknikleri, yetki verme, Stream okuma ve yazma, programlama konseptleri hakkında genel bilgiler gibi eğitim süreçlerine tabi tutulmaktasınız.

Bilgisayar kursunda öğreneceğiniz tüm teknik bilgiler, sınavlarda başarılı bir sonuç elde etmenize zemin hazırlayacak ve sertifika alabilmenize imkan tanıyacaktır. Geniş iş imkanları ile pek çok firmanın bünyesinde yer alabileceğiniz delphi kursu sonunda kendinizi geliştirebilme olanağına da sahipsiniz.

Delphi kursu fiyatları

Delphi kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek delphi kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Delphi kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

Kurs sonunda M.E.B onaylı sertifika alabilme yetkinliğine sahip olacaksınız. Genellikle özel şirketlerde veya kurumsal firmalarda programlama departmanlarında çalışmak isteyen kişilerin başvurduğu bilinmektedir.

İş yerlerinde özel yazılım geliştirme alanlarında veya kamu kuruluşlarının programcılık bölümünde çalışma fırsatı yakalayabileceğiniz kurs sonunda şirketinizin yazılım bölümünde yer alarak kendinizi geliştirebilir, programcı veya yardımcı programcı olarak kariyerinize başarılı bir adım atabilirsiniz.

Delphi kursuna kimler katılabilir?

Kurs sürecine dahil olmak istiyorsanız temel bilgisayar kursunda eğitim almış olmanız veya temel düzeyde bilgisayar kullanabilmeniz gerekmektedir. Programlama mantığını bilen öğrenciler kurs sürecinde bilgilerini pekiştirebilme olanağına sahiptir. Programlamayı ilk defa öğrenen katılımcılar için anlama süreci zorluklar içerebilmektedir. Gruplar halinde veya özel ders imkanlarının da bulunduğu kurslarda eğitimler her öğrencinin anlayacağı dilde, güncel ve net verilere dayanmaktadır.