Yazılım kursunda neler öğreneceğim?

Genellikle bilgisayar programcılığı alanında kendini geliştirmek isteyen katılımcıların başvurduğu yazılım kursunda hem mobil dünyada hem de bilişim sektöründe kendinizi geliştirme olanağına sahipsiniz. Kurs kapsamında verilen eğitim HTML, C#, ASP.NET, veritabanı, .NET Framework, ADO.NET, Jquery gibi programlama uygulamaları hakkında kapsamlı bir süreçten oluşmaktadır.

Proje oluşturma, yönetme ve tasarlama gibi eğitimlerden geçeceğiniz yazılım kursunda veritabanı programlama, nesne kullanımını, Client ve Server Side programlama, Javascript, CSS gibi derslerle eğitiminizi pekiştirme olanağına da sahipsiniz. Mobil teknolojiler hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz yazılım kursunda döngü, dizi, hata ayıklama, giriş, algoritma gibi temellerle kendinizi geliştirebilme ve bilgilerinizi pekiştirme olanağına da sahipsiniz.

Yazılım kursunun sağladığı iş olanakları nedir?

Kursu tamamlayan öğrenciler, iş yaşamında yazılım mühendisi olarak çalışabilme olanağına sahiptir. Özellikle Freelance web yazılım projelerine katılabilen, iş yaşamında kendini geliştirerek yazılım mühendisi olmak isteyen katılımcılar, yazılım kursunun sağladığı avantajlardan faydalanabilirler. Bilişim sektöründe uzun süreli yer edinmek isteyen herkes kursa katılım gerçekleştirebilmektedir.

Yazılım kursu fiyatları

Yazılım kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek yazılım kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Yazılım kursunu tamamladığımda hangi sertifikaları alacağım?

Kursu tamamlayan tüm katılımcılar başarı sertifikası alabilmektedir. Bu sertifikayla birlikte kendilerini dünya çapında geçerli olan sertifikaları alabilecek düzeye eriştirmek için kişisel çalışma programlarına öncelik tanımaları gerekmektedir. Microsoft Technology Associate Database Fundamentals, Microsoft Technology Associate .Net Fundamentals, Microsoft Technology Associate Software Development Fundamentals, Microsoft Technology Associate Windows Development Fundamentals, M.E.B onaylı Programcılık Sertifikası gibi pek çok sınav programına dahil olabilen kurs katılımcıları, başarı göstermeleri halinde yurt dışında da kariyer yapabilme olanağına sahip olmaktadır.

Yazılım kursuna kimler katılabilir?

Temel düzeyde bilgisayar ve İngilizce bilgisine sahip olan herkes kursa katılabilmektedir. Bazı kurs programlarında İngilizce eğitimine ihtiyaç duyulmamaktadır. Yazılım alanında kariyer yapmayı hedefleyen katılımcılar yazılım kursunun sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilirler.