Solidcam kursu fiyatları

Solidcam kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek solidcam kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Solidcam kursuna kimler katılabilir?

Solidcam kursuna ağırlıklı olarak mühendisler, önlisans programlarının ilgili bölümlerinde ve mühendislik fakültelerinde okuyan öğrenciler, teknik lise öğrencileri ve öğretmenleri ile teknikerler ve teknisyenler katılmaktadır. Solidcam makine, otomotiv, kalıpçılık, elektronik vb. pek çok sektörde kullanılmaktadır. Bu nedenle tasarıma ve teknik çizime ilgi duyan, bu sektörlerde çalışmak ve kendini geliştirmek isteyenlerde solidcam kursuna katılabilir.
Solidcam kursuna katılan kursiyerlerin temel düzeyde bilgisayar kullanma becerisine sahip olması ve solidworks kullanmayı bilmesi eğitim sürecini hızlandıran faktörlerdendir.

Solidcam kursunu tamamladığımda nerede çalışabilirim?

Solidcam kursunu tamamladığınızda; otomotiv, makine, kalıpçılık gibi firmaların Cad / Cam departmanlarında, ilgili kurumların eğitim ve danışmanlık firmalarında çalışabilirsiniz. Ayrıca kendi işinizi kurarak modelleme ve kalıpçılık gibi sektörlerde yer alabilirsiniz.