Wordpress kursu fiyatları

Wordpress kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek wordpress kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Wordpress kursunda neler öğreneceğim?

Hızlı web sitesi oluşturma sürecinde en çok tercih edilen programların başında gelen wordpress basit ve kullanışlı bir yazılımdır. Kursta verilen eğitim başlangıç düzeyinden ileri seviyeye kadar wordprese hakim olabilmenize ortam hazırlamaktadır. Öncelikli olarak wordpress yükleme işlemiyle başlayan eğitim, arayüz hakkında bilgi sahibi olma, yazılar, medya, bağlantılar, sayfalar, görünüm ve yorumlar menüsü kullanma, tema yükleme, eklentiler, araçlar, kullanıcılar, ayarlar menülerini kullanabilme, wordpress ve adsense ilişkisi, wordpress ve index, ziyaretçi sayısını arttırma, eklentileri listeleme ve kullanma gibi süreçlerle devamlılığını sürdürmektedir. Özellikle hazır wordpress örnekleriyle web sitelerini genel hatlarıyla inceleyebileceğiniz gibi kendi sitenizin kurulumunu üstlenebilir ve kurs sonrasında sertifika alabilme hakkına sahip olabilirsiniz.

Wordpress kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

Kurs ile kendi web sitenizi oluşturabileceğiniz gibi emlak sitesi, video, aile ve şirket sitelerinin de oluşum süreçlerine katkı sağlayabilirsiniz. İnternet sitelerinin oluşum ve gelişim aşamalarını yakından takip etmek istiyor ve webmaster problemini ortadan kaldırmak istiyorsanız bilişim sektörüyle bilişim sektöründe var olan pek çok firmada aktif olarak iş yaşamınıza başlayabilirsiniz. Web sitelerinde oluşan problemlere akılcı çözümler getirebilen kullanıcılar wordpress kursu ile kurs veren firmaların bünyesinde de çalışabilmektedir. Web ajansları ve grafik ajansları bünyesinde de çalışabileceğiniz kurs sonunda Freelance projelerde yer alabilmektesiniz.

Wordpress kursuna katılım şartları nelerdir?

Kursa katılabilmek için temel düzeyde bilgisayar eğitimi almış olmanız gerekmektedir. Bu eğitimi almayan fakat bilgisayarı temel hatlarıyla kullanmayı bilen kişiler de wordpress kursuna katılabilmektedir. Genellikle yazılım ve web tasarım alanlarına ilgi duyan bilgisayar kullanıcılarına hitap eden kurs, web sitesi oluşturma sürecine ilgi duyan herkes için verilen eğitimlerle pekiştirilmektedir. Derslere katılmak için herhangi bir yaş sınırı bulunmamakla birlikte lisede ve üniversitede eğitim gören öğrencilere özgü indirimler de yapılabilmektedir.