Flash kursunda neler öğreneceğim?

Kurs tarafından verilen eğitim Adobe Flash animasyon ve Adobe Flash ActionScript olarak iki farklı kategori başlığı altında incelenmektedir. Animasyon kursunda başlangıç aşamasında Flash CS4 kullanımı hakkında bilgi sahibi olabilecek, grafik varlık oluşturma, kütüphane, sembol, timeline ve animasyon, metin, actionscript, movieclips, ses ve video, flash film kullanımına yönelik süreçlerle kendinizi geliştirme olanağına sahipsiniz.

Flash ActionScript kursunda ise, temel programlama teknikleri, nesne çalışmaları, XML’in genel özellikleri, görsel uygulamalar, ses ve video, sunucu çalışmaları gibi eğitimler alabileceksiniz. Bu eğitimleri düzenli hale getirebilmek için kurs günlerini aksatmamaya ve çalışmalarınızı farklı materyallerle desteklemeye (kitap, CD) öncelik tanımalısınız. Kursun amacı, programla ilgili tüm süreçler hakkında bilgi sahibi olabilmeniz ve kendinizi geliştirebilmenizdir.

Flash kursu fiyatları

Flash kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek flash kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Flash kursunun sağladığı iş olanakları nedir?

Bu kurs ile kurumsal web sitelerinde, Freelance projelerde ve reklam ajanslarının bünyesinde çalışabilirsiniz. Web tasarım şirketlerinin tasarımla ilgili bölümlerine çalışabilen katılımcılar kendilerini webmaster olarak geliştirebilmektedir. Bilişim sektöründe yer almayı hedefleyen, tasarım ekibinin bir parçası olmak isteyen herkes iş olanaklarından faydalanabilmektedir.

Flash kursunu tamamladığımda hangi sertifikaları alacağım?

Kursu tamamlayan her öğrenci eğitmenlerden tarafından verilen başarı sertifikasını almaya hak kazanacaktır. Adobe tarafından hazırlan sınavlar ile farklı sertifikalar alabileceğiniz gibi kendinizi geliştirerek yurt dışında iş bulabilme olanağına sahip olacaksınız. Kariyerinize yönelik başarılı bir adım niteliği taşıyacak flash kursu ile sertifika programlarına katılım gösterebileceksiniz.

Flash kursuna kimler katılabilir?

Hayal gücünü kullanarak animasyon, mini klipler, oyunlar ve banner’lar hazırlamak isteyen herkes flash kursuna katılım gerçekleştirebilmektedir. Temel bilgisayar eğitimi almış olmak, kursa katılmak için yeterli bir unsurdur. Bu alanda kendini geliştirmeyi ve firmaların bünyesine dahil olmayı hedefleyen kullanıcılar kurs tarafından verilen eğitimle kendilerini geliştirebilmektedir.