Joomla kursunda neler öğreneceğim?

Genellikle web tasarımı ile ilgilenen bilgisayarcıların tercih ettiği joomla kursu, web sitesi oluşturma sürecinde ihtiyaç duyacağınız kolaylıkları sizlere sağlayacaktır. Türkçe destek özelliği sayesinde kısa sürede öğrenebileceğiniz programı günlük yaşamınızın pek çok alanında kullanabilirsiniz. Başlangıç aşamasında joomla kurulumunun ve güncellemelerinin bulunduğu kurs ile veritabanı oluşturma mantığı hakkında bilgi sahibi olacaksınız. İleri süreçlerde joomla yönetim panelinin öğretildiği kurslarda joomla SEO, joomla güvenlik ve performans çalışmaları, kurulum ve ayarlar, forum içi entegre sistemleri hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Reklam yönetimi, resim modülü, anket yönetimi, üye kayıt işlemleri, sistem yönetimi, dil paketi yükleme, site istatistikleri alma, kategori oluşturma gibi süreçler hakkında da bilgi sahibi olacağınız kurs sürecinin ardından site projelerinde görev alabileceksiniz.

Joomla kursu fiyatları

Joomla kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek joomla kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Joomla kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

Web sitelerinin oluşumu sürecine katkı sağlayan joomla, forum, dershane, dini içerikli siteler, kişisel siteleri, belediye, köy, dernek, e-ticaret siteleri, gazete, dergi ve yayıncılıkla ilgilenen siteler, film ve dizi siteleri gibi çok amaçlı pek çok yazılımı kısa sürede sizlere sunabilmektedir. Özellikle günümüzde haber sitelerinin kurulum aşamasında tercih edilmekte olan joomla ile Freelance projelerde yer alabileceğiniz gibi, reklam ajanslarında, grafik tasarım ajanslarında, firmaların içerik yöneticisi departmanlarında da kendinizi geliştirebilmektesiniz. Bilgi-işlem ve web sitesi yönetimi gibi alanlarda da büyük ve küçük ölçekli şirketlerde çalışabileceğiniz kurs sonunda kendi sitenizi tasarlayabilirsiniz.

Joomla kursuna kimler katılabilir?

PHP ve HTML hakkında bilgi sahibi olan kişilere önerilen kursa katılım için joomla hakkında herhangi bir bilgi sahibi olmanız gerekmemektedir. Kısa süre içerisinde istediğiniz siteyi yönetebilme olanağı sağlayan joomla kursu ile kendinizi geliştirebilir, kazanç elde edebilirsiniz. Bazı kurslarda programa dahil olabilmek için orta veya temel düzeyde bilgisayar bilgisine sahip olmak da yeterli olabilmektedir. Alanında uzman eğitmenler tarafından verilen derslere katılmak isteyen her öğrenci kendini geliştirme düzeyine bağlı olarak kursu başarıyla tamamlayabilmektedir.