Çağrı merkezi kursu fiyatları

Çağrı merkezi kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek çağrı merkezi kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Çağrı merkezi kursunda ne öğreneceğim?

Bu kursa katılan kursiyerlere telefonla iletişim kurma teknikleri, beden dili, diksiyon, müşteriyi anlama ve grup iletişimi kurabilme, araştırma ve sorun çözme gibi teorik ve uygulamalı eğitimler verilmektedir. İlerleyen zamanlarda bilgisayar kullanımı ve internet, dosya hazırlama, reklam ve tanıtım, belge akışı gibi bu alanda uzmanlaşabilmenize imkan tanıyan eğitimlerin de yer aldığı kurslar sertifikalıdır.

Çağrı merkezi kursuna katılanlar nerede çalışabilir?

Başta Call Center'lar, reklam-tanıtım ajansları ve halkla ilişkiler tabanlı firmalar olmak üzere, fuar departmanları, organizasyon şirketleri, turizm departmanları, medya kuruluşları gibi geniş bir iş sahasında çalışabilen çağrı merkezi elemanları hizmet sektörünün vazgeçilmez bir parçasıdır.

Çağrı merkezi kursuna kimler katılabilir?

Bu kursa çağrı merkezi çalışanı olmak isteyen herkes katılabilir. Kursa katılmak için belirlenen özel bir kriter bulunmamaktadır.