Emlakçılık kursu fiyatları

Emlakçılık kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek emlakçılık kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Emlakçılık kursunda neler öğreneceğim?

Kurs kapsamında verilen eğitim, emlakçılığın temel kavramlarından davranış bilimlerine kadar katılımcıların kendilerini geliştirebilecekleri bir eğitim almalarına olanak tanımaktır. Derslerin başlangıç aşamasında emlakçılığın tanıtılmasına yönelik teorik eğitimler verilmektedir. Komisyonculuk, halkla ilişkiler, sosyoloji, tapu ve kadastro, şehir planlaması, halkla ilişkilerde kullanılmakta olan güncel araçlar, vergilendirmeler, emlak alım-satım-kiralama, harita, imar, kentleşme ve gayrimenkul hukuku, akitli ve akitsiz işlemler, beden dili ve davranış bilimleri gibi eğitimlerin de emlakçılık kursunda ticari matematik, emlak pazarlama, ticari matematik, bilgisayar kullanımı gibi eğitimler de verilmektedir. Bu eğitimleri başarıyla tamamlayan tüm katılımcılar emlakçılık sertifikası alarak kendi işletmelerini kurabilme veya emlak sektörüyle ilgili bir işletmede çalışabilme hakkında sahip olacaktır.

Emlakçılık kursunun sağladığı olanaklar nelerdir?

Meslek edinme kursu kapsamında günümüzün popülerleşen sektörlerinden biri haline gelen emlakçılık eğitimi ile gayrimenkul firmalarında, büyük veya küçük ölçekli emlak işletmelerinde ve bireysel iş yerinizde çalışma alanlarına sahipsiniz. Gayrimenkul Danışmanlığı Sertifikası alarak pek çok iş yerinin bünyesinde çalışabileceğiniz emlakçılık kursuyla birlikte kendi portföyünüzü oluşturarak kariyer basamaklarınızı hızla tırmanabilirsiniz.

Emlakçılık kursuna kimler katılabilir?

Emlakçılık yapan veya yapmak isteyen, meslek edinme kursunda başvuran, ilkokul mezunu, bu sektörde kendini geliştirmeyi hedefleyen ve müşterilerine doğrudan hizmet verebilmeyi, iş istihdamı yaratmayı amaçlayan herkes emlakçılık kursunun sağladığı olanaklardan faydalanabilmektedir. Profesyonel eğitmenlerle hem uygulamalı hem teorik eğitimlerin bulunduğu kurslara katılım devamlılık gerektirmektedir. Kurslar M.E.B onaylı sertifika ile desteklenmekte olup, size özel fırsatlarla fiyatlandırılmaktadır. Bazı kurslarda 18 yaşını doldurmak ve en az lise mezunu olmak gerekmektedir.