Yöneticilik kursu fiyatları

Yöneticilik kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek yöneticilik kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Yöneticilik kursunda neler öğreneceğim?

Başlangıç seviyesinde yöneticilik tanımı, liderlik, liderlik stratejileri, koçluk, koçluğun tanımı gibi teorik eğitimler alacağınız kurslarda pek çok çalışma programı hazırlanmaktadır. 

Takım çalışması, problem çözme ve yöneticilik ilişkisi, beden dili ve iletişim, strateji, takip ve raporlama, movitasyon gibi hem kişisel gelişime hem de teorik bilgi birikimine ihtiyaç duyulan kursta çalışmalar uygulamalı alıştırmalarla pekiştirilmektedir. 

Liderlik profilinizi oluşturmak için verilen bu kapsamlı eğitim sürecinin ardından şirketlerin bünyesine dahil olarak deneyim kazanabilirsiniz.

Yöneticilik eğitiminin sağladığı iş olanakları nelerdir?

Eğitimi tamamlayan katılımcılar özel firmaların yöneticilik departmanlarında çalışabilecekleri gibi asistanlık, koçluk, patronluk gibi mevkilerde de kariyerlerine yönelik kalıcı bir sürece geçiş yapabilmektedir. İş olanakları bakımından belirli bir süre alt düzey yönetici olarak çalışan kurs katılımcıları ilerleyen süreçlerde kişisel gelişim düzeylerine bağlı olarak istedikleri kademelere yükselebilmektedir.

Yöneticilik eğitimine kimler katılabilir?

Yöneticilik eğitimine katılmak için belirlenen herhangi bir kriter bulunmamaktadır. Üst düzey ve orta düzey yöneticilik, şirket ortaklığı, patronluk ve yönetici adaylığı gibi alanlarda kendini geliştirmeyi hedefleyen herkes yöneticilik eğitimine katılabilmektedir.

Çalışmalar sırasında tüm güncel teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Kursu başarıyla tamamlayabilmek için düzenli olarak katılım gerçekleştirmeniz tavsiye edilmektedir.