Lojistik kursu fiyatları

Lojistik kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek lojistik kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Lojistik eğitiminde neler öğreneceğim?

Lojistik yönetimi ve lojistik stratejisi eğitim sürecinin temel konularını oluşturur. Ayrıca eğitim süresince lojistik maliyetlerin azaltılması, hizmet kalitesinin arttırılması, satın alma yönetimi, satınalma sürecinde bütçe belirleme, taşıma  yöntemleri gibi pek çok konu hakında detaylı bilgi verilir.

Lojistik eğitiminin amacı; eğitim sürecini başarı ile tamamlayan katılımcıların lojistik yönetimini sorunsuzca idare edecek bilgi ve beceriye sahip olmasıdır.

Lojistik eğitimine kimler katılabilir?

Firmaların lojistik, taşıma, depolama, dağıtım departmanlarında çalışanlar ve satış sonrası hizmetlerde görev alanlar lojistik eğitimine katılabilirler. Ayrıca kariyerine lojistik sektöründe devam etmek isteyenler de eğitimlere katılarak bu alanda kendilerini geliştirebilirler.