Vitrin tasarımı kursu fiyatları

Vitrin tasarımı kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek vitrin tasarımı kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Vitrin tasarımı kursuna kimler katılabilir?

Moda ve tasarım sektörüne ilgi duyan, hızlı düşünebilen, görsel algısı yüksek ve yaratıcı fikirler  ortaya  koymayı seven herkesvitrin tasarım eğitimine  katılabilir.  Ağırlıklı olarak; güzel sanatlar, iletişim ve tekstil bölümü öğrencilerinin  katılım gösterdiği eğitimlere, mağazacılık  ve moda  sektöründe çalışan  ve  bu sektörde  kariyer yapmayı hedefleyenler katılarak mesleki bilgi ve becerilerini artırabilir.

Vitrin tasarım kursunun içeriği nedir?

Moda tarihi, marka imajı oluşturma, marka yönetimi gibi teorik eğitimlerin yer aldığı vitrin tasarımı kursunda katılımcılara görsel mağazacılık, vitrin tasarımı, konsept oluşturma, estetik algı gibi konularda detaylı olarak eğitim verilir. Ayrıca katılımcılara çeşitli konseptlerde vitrin tasarımı projeleri hazırlatılarak bu konudaki becerilerini geliştirmeleri sağlanır.