Dövme kursu fiyatları

Dövme kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek dövme kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Dövme kursunda neler öğreneceğim?

Bu alanda kendini geliştirmiş, profesyonel dövme sanatçılarından alacağınız dersler uygulamalı ve teorik bilgileri kapsamaktadır. 

Başlangıç sürecinde dövme hakkında bilgilerin verildiği kurslarda, ilerleyen zamanlarda kalıcı dövme, ekipmanlar, boyalar, boya markaları, dövme iğneler, özel tasarım dövmeler, karakterler, gölgeli, renkli, portre dövmeler, yazı karakterleri, kalıcı dövmelerde model seçimi, dövme aletlerinin hijyeni ve bakımı, dövmeyi dış etmenlerden koruma gibi eğitimlerin verildiği dövme kursunda, bu alanda uzmanlaşabilmeniz için gireceğiniz sınavda başarılı olmanıza olanak tanıyan eğitimler verilmektedir. 

Öğrencilere verilen dersler birbirinden farklı bir çok dövme çeşidine yöneliktir. Bu eğitimle birlikte profesyonel dövme sanatçısı olma yolunda başarılı bir adım atabileceksiniz.

Hangi dövme kursuna gitmeliyim?

Dövme kursuna gitmeden önce bu alanda kendini geliştirmiş eğitmenlerden ders almanız gerekmektedir. Böylelikle hem profesyonel anlamda  iyi bir eğitim alabilir hem de size fayda sağlayacak çalışmalarla sertifika alarak kendi işletmenizi kurma olanağına erişebilirsiniz.

Dövme kursuna kimler katılabilmektedir?

Kursa katılmak için belirlenen herhangi bir yaş sınırı veya özel bir resim kabiliyetine gerek duyulmamaktadır. Dövme sanatının inceliklerini öğrenmek isteyen, profesyonel dövme sanatçısı olmayı hedefleyen ve kişisel gelişimine katkı sağlamayı amaç edinen herkes kursa katılabilmektedir.

Çizim tekniği hakkında belirli yeteneklere sahip katılımcılar kursu daha kısa sürede de bitirebilmektedir.