Pazarlama kursu fiyatları

Pazarlama kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek pazarlama kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Bu kursa kimler katılmalı?

Pazarlama kursuna satış-pazarlama birimi çalışanları, bölge satış temsilcileri, takım liderleri, bu alanda kendini geliştirmek isteyen satış yöneticileri, kısacası bu birimde ileriye yönelik hedefleri olan herkes katılabilmektedir. Pek çok kurs yeri eğitim sonunda katılımcılarına sertifika olanakları sunmaktadır.

Pazarlama eğitiminde neler öğreneceğim?

Eğitimlerde pazarlamanın temel kavramlarından tüketicilere yönelik davranış biçimlerine, pazar bölümlendirme ve fiyatlandırmadan ürün yönetimine, pazarlama stratejilerinden dijital pazarlamaya kadar kapsamlı bir eğitim alabileceksiniz. Günümüzde yükselen bir değer olarak kabul edilen sosyal medyada pazarlama yöntemleri hakkında da bilgi ve deneyim sahibi olacağınız bu kursta amaç, sektöre adım atacak profesyoneller yetiştirmektir.