3d yazıcı kursu fiyatları

3d yazıcı kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek 3d yazıcı kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

3d yazıcı nedir?

3d yazıcılarla uyumlu Solidworks, 3ds Max, Maya, Solidworks, Mathematica, Cinema4D, SketchUp vb. bir çizim programıyla üç boyutlu olarak çizilmiş nesneleri yine üç boyutlu olarak katı halde bir nesneye çevirebilen yazıcılardır.

3d yazıcı kursunda neler öğreneceğim?

  • 3d yazıcılar ve üretim teknolojisi
  • 3d yazıcı çeşitleri ve özellikleri
  • 3d modelleme
  • 3d yazıcılarda kullanılan yazılımlar
  • 3d yazıcı kullanımı

3d yazıcı ile neler yapabilirim?

Son yılların trend ürünü haline gelen 3d yazıcılar otomotiv sektöründen sağlık sektörüne, inşaat sektöründen oyuncak sektörüne kadar pek çok alanda kullanılıyor. 3 boyutlu yazıcılarla protez koldan oyuncaklara, ayakkabı tasarımından takı tasarımına, kurabiye kalıbından bir ürünün yedek parçasına hatta bina maketinden heykele kadar aklınıza gelebilecek herşeyi tasarlamak mümkün. Siz de 3d yazıcı eğitimine katıldığınızda ister kendi aklınızdaki tasarımları hayata geçirebilir isterseniz de ihtiyaç duyduğunuz ama bulmakta zorlandığınız ürünleri kolaylıkla elde edebilirsiniz.