Halı dokuma kursu fiyatları

Halı dokuma kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek halı dokuma kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Halı dokuma kursunda neler öğreneceğim?

Halı dokuma kursuna katıldığınızda; bir halıyı dokumanız için gerekli olan tüm bilgileri öğreneceksiniz. Halı dokumada kullanılan iplik çeşitleri, renkleri ve lotlarını tanıma, çeşitlidüğüm atma tekniklerini öğrenme, tahar yapma, dokuma çeşitleri gibi temel bilgilerin yanı sıra; halı dokuma tezgahını hazırlama, bobin makinesini kullanma, ağızlık açma sistemini ayarlama gşbş teknik konularda öğretimektedir. profesyonel anlamda halı dokumayı öğreneceğiniz bu eğitim sürecinin sonunda hahalı dokuma sırasında meydana gelen hataları tespit ederek düzeltecek, halının kalitesini ölçebilecek seviye ulaşabilirsiniz.

Halı dokuma kursunun tamamladığımda nerelerde çalışabilirim?

Halı dokuma kursunu tamamladığınızda dokuma fabrikalarında, hediyelik ve dekoratif eşya üretimi yapan atölyelerde çalışabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz halı dokuma atölyesi açarak  kendi üretimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.