Temizlik yönetimi kursunda neler öğreneceğim?

Kurs kapsamında alacağınız eğitim hem teorik bilgilerden hem de uygulamalı alıştırmalardan oluşmaktadır.

Yüzey temizleme malzemeleri, bu malzemelerin bakımı, temizlik sırasında kullanılmakta olan araçlar (süpürge, halı yıkama makinesi vb.) görgü ve davranış kuralları, dekorasyon ve planlama, temizlik yöntemleri, kişisel bakım, verimli çalışabilme prensipleri, kurum içi faaliyetler gibi eğitimlerin de bulunduğu temizlik yönetimi kursu ile ilkyardım ve iş hukukuna yönelik eğitimler de alacaksınız. 

İş yerlerinde, özel firmalarda, büro ve ofislerde, ev ve alışveriş marketlerinde, kısacası hizmet sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda çalışabileceğiniz kurs bitiminde geniş bir iş sahasında faaliyetlerinizi sürdürebileceksiniz.

Temizlik yönetimi kursu fiyatları

Temizlik yönetimi kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek temizlik yönetimi kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Temizlik yönetimi kursuna kimler katılabilir?

Bu kursa katılmak için ilkokul mezunu olmak yeterlidir. Bazı kurslarda eğitim sürecine katılabilmek için lise ve dengi okullardan mezun olmak da gerekebilmektedir. 

Herhangi bir yaş sınırlaması barındırmayan temizlik yönetimi kursuna iş yaşamına atılmayı hedefleyen herkes katılabilmektedir. 

Kursta alacağınız eğitimle gıda sektörü ile ilgili pek çok işletmenin bünyesine de dahil olabilmektesiniz. Genellikle kısa süreli uygulamalı eğitimin ardından pekiştirilmekte olan temizlik yönetimi kursu ile iş kariyerinize yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.