Hakediş ve metraj kursu fiyatları

Hakediş ve metraj kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek hakediş ve metraj kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Hakediş ve metraj kursuna kimler katılabilir?

Meslek yaşamına yeni başlayan veya kariyerini ileriye taşımak isteyen inşaat mühendisleri, mimarlar  ve  inşaat teknikerleri hakediş ve metraj kursuna katılabilirler. Ayrıca mühendislik, mimarlık ya da inşaat  teknikerliği okuyan öğrenciler, müteahhitler ve bu sektörde çalışan teknik elemanlarda hakediş ve metraj kursuna kayıt  yaptırabilir. Katılımcılar isteğe bağlı olarak sınıf içi eğitimlere katılabilir ya da  bire bir eğitim alabilirler.

Hakediş ve metraj kursunun içeriği nedir?

Hakediş ve metraj kursunda kazı metrajı, nakliye hesapları, mimari metraj, hakediş fiyat farklarının hesaplanması, hakedişin düzenlenmesi ve gerekli evraklar gibi konular detaylı olarak anlatılır. Yapılan ihaleler sonucu yüklenici firmaya ödenmesi gereken hakedişlerin tanımı, içeriği, çeşitleri gibi konuların hangi kurallar çerçevesinde yapılacağı ve ilgili formlarını nasıl düzenlenmesi gerektiğide ayrıntılı olarak anlatılır.
Hakediş ve metraj eğitimi sonunda kursiyerlere katılım sertifikası ve başarı belgesi verilir