İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

3 SAATTE YAĞLI BOYA ATÖLYE ÇALIŞMASI/ Günübirlik Workshop !!!

Firma Akademi Art
Web Adresi akademi-art.kurs.com
Yer
Toplam Kayıt 1 kişi
Fiyat tablosuna göz at
%58 indirim 400 TL 170 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hayatinizda hic resim yapmamis dahi olsaniz, Ilhamevi`nin uzman hocalari tum surec boyunca yaninizda olacak her noktayi adim adim gosterecek. Bu sayede en zor gozuken resmi bile ne kadar kolay yaptiginizi goreceksiniz.
Bu atölye çalışması sırasında küçük bir mucize gerçekleşir - sıradan bir insan dünyayı bir ressam gözü ile görmeye başlar, herkes kendi içinde yeni bir şey keşfeder. Depresyondan kaçıp dünyanızı yeni renklere boyamak istiyorsanız... O zaman bize gelmeniz gerekiyor.
Çalışmamız 15 yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur.
Dilara ÜNALIR Sanatçı / Eğitim Direktörü Atso Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Yıldız Teknik üniversitesi / Sanat yönetimi Fakültesi Ferhat Yüksekbağ Sanatçı / Resim Eğitmeni İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sergiler 2011, ‘’Genç Buluşma’’ Güzel Sanatlar Liseleri Resim Bölümü Buluşması Resim Sergisi İstanbul 2013 , ‘’Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi Mezuniyet Sergisi’’ I
Tabi , önceden randevu aıarak deneme dersine gelebilirsiniz. Karakalem 2 saat malzeme dahil 25 tl Yağlı Boya 3 saat malzeme dahil 65 tl Heykel 2 saat malzeme dahil 65 tl
Kurs kayıtlarımız sürekli olup, programa istenildiğiniz tarihte başlayabilirsiniz.
Kurs ücretimiz katılacağınız saat durumuna göre değişmektedir. Saat sayısı arttıkça farklı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
Maksimum 10 kişilik sınıflarda herkesin kendine ait bir alanı var.. Grup içerisinde özel ilgi görerek özel ders kalitesinde eğitim alabilirsiniz.
Kayıt olduktan hemen sonra başlayabilirsiniz. Grup içerisinde özel eğitim alacağınız için sıfırdan başlayarak seviyenize ve kalan süreye göre bir program oluşturmaktayız.
Hafta içi 18.00 – 21.00 ve hafta sonu 10.00 – 16.30 saat arası kendinize uygun zamanda hiç bişey kaybetmeden derse katılabilirsiniz . Gecikme yasadığınız 10 - 15 dk sizin için her hangi bir kayıp teşkil etmez.
Resim kursuna çocuklar 6 yaşdan ve yetişkinler katılabilmektedir. Kurs için belirlenen herhangi bir yaş kısıtlaması bulunmamakla birlikte bu alanda eğitim almak isteyen herkes kendini geliştirebilmektedir. Yaşına göre farklı gruplara dahil olmaktadır.
• Yağlı Boya Resim tekniğini merak edenler, • Yağlı Boya Resimde uzmanlaşmak isteyenler, • Kişisel sergi açmak isteyenler, • Kişisel gelişimine önem verenler vb.
İş hayatına ve kişisel gelişime etkisi gözle görünür şekilde olacaktır. En başta bir hobi ile uğraşmak stresinizi alacak ve bu da iş hayatınıza ve gündelik yaşantınıza pozitif enerji olarak yansıyacaktır.
Yetenek bu sanat dallarında %30 etkilidir. İstemek ve çalışmak ise %70. Hiç yeteneğiniz olmasa dahi, çalışarak ve sürekli Pratik yaparak ister hobi edinebilir isterseniz yetenek sınavlarına hazırlanabilirsiniz. Bunlara dair gerekli teknikleri ise kursumuzda öğrenebilirsiniz.
Malzeme Listesi Yağlı boya için malzemeler : 1. Yağlı boya Fırça seti 2. Keten yağı 3. Kokusuz terebentin 4. Tuval ( boyut fark etmez) 5. Boya seti ( veya ayrı 5 renk yağlı boya, beyaz büyük olsun) 6. Islak mendil 7. Kalem 2 b renkli i 8. Düz palet 9. Sıpatula Önerdiğim HAKİKAT KIRTASİYE Sirkeciden alabilirsiniz
Renkli çalışmalar yapabileceğiniz programlardan birine dahil olursanız, Röprodüksiyon tarzında çalışmakdayız. Röprodüksiyon, bir sanat eserinin aslına uygun kopyasıdır. Röprodüksiyonu kopyadan ayıran özellik, onun taklit olmayıp, yalnızca özgün yapıtın özgün tekniği dışında bir teknikle yeniden üretilmesidir. Bu derslerden grup içerisinde faydalanabildiğiniz gibi dilerseniz birebir özel ders olarak da eğitim almanız mümkün.
Kursa katılan herkes, resim yapma teknikleri hakkında bilgi sahibi olabilmektedir. Bu sürecin ardından bilgilerinizi pratiğe dökmek için özel bir yeteneğe sahip olmanız gerekmemektedir. Resim yapma yeteneği bu süreci hızlandıran, hayal gücünü ön plana çıkaran bir etmen niteliği taşır. Resim kursunda başarının sırrı, istekli olmak ve eğitmenlerinizin sizler için hazırladığı çalışma programlarına göre hareket etmekten geçer.

1  GÜN ÖNCEDEN RANDEVU İLE KATILIM SAĞLANABİLECEK  YAĞLI BOYA  DERSLERİMİZ :

·         Birebir özel ders - 1 saat 50₺

·         Kursa kayıt yaptırmadan, iş yoğunluğu nedeniyle programı belirsiz olan öğrenciler için ders ücreti 45₺. Ödeme derse girilmeden yapılacak. ( Malzeme öğrenciye ait )

·         Kurs kaydı olup, kaydı dışında günlerde derslere katılmak isteyenler için 1 ders 15₺.

·         Günübirlik RESİM  Workshopları 60 + KDV  tl (malzeme dahil)

Deneme Dersi  (malzeme dahil)

Web sitemizden online ödeme  60 tl + KDV

Randevu ile Akademi Art’ta ödeme 75 tl + KDV

 

 

 Bu kursa katılarak yeni bir hobi edinebilir ve resim alanındaki becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Hobi Resim Kursu'nda temel sanat eğitiminin ardından katılımcılar isteklerine göre

karakalem,

yağlıboya,

guaj,

suluboya

akrilik,

pastel boya

gibi malzemelerle ve istedikleri tarzlarda çalışmaya devam ederler

 Programın İçeriği:

1) Bakmak ve görmek 
Düz çizgi Daire, elips Ufuk çizgisi, altı, üstü Farklı nesnelerle deneme 
2) Obje çalışması Farklı nesnelerle kompozisyon 
3) Gölgeleme metodları 
4) Işık –Gölge Teknikler Karakalem 
5) Kompozisyon fikri (oluşturma) 
6) Natürmort, peyzaj 
7) Pastel 
8) Perspektif Merkezi Çift kaçışlı
9) İnsan figürü Oranlar 
10) Portre (Baş) Oranlar Baş detayları ( göz, ağız, burun, kulak) 
11) El-Ayak 
12) İnsan figürlü kompozisyonlar 
13) Kompozisyonları pastel, akrilik, yağlı boya teknikleri ile çalışma 
14) Soyuta geçiş

 


 

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Ay (24 Saat) 1 x 400 TL 1 x 170 TL Kazancınız: 230 TL Haftada 2 ders
1 Ay (36 Saat) 1 x 600 TL 1 x 200 TL Kazancınız: 400 TL Haftada 3 ders
1 Ay (12 Saat) 1 x 300 TL 1 x 150 TL Kazancınız: 150 TL 4 Ders-Malzeme hariç
3 Ay (36 Saat) 3 x 250 TL 3 x 120 TL Kazancınız: 390 TL 12 ders ( her ders 3 saat)malzeme hariç
6 Ay (72 Saat) 6 x 216 TL 6 x 125 TL Kazancınız: 546 TL Haftada 4 ders
9 Ay (540 Saat) 9 x 133 TL 9 x 100 TL Kazancınız: 300 TL Haftada 4 ders

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere gruplar düzenlenmektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı 10:00 - 21:00
Çarşamba 10:00 - 21:00 10:00 - 0:00
Perşembe 10:00 - 21:00
Cuma 10:00 - 21:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 21:00
Pazar 10:00 - 21:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Şişli Mecidiyeköy

Mecidiyeköy Mah. Selahattin Pınar Cad. No:3/21 Mecidiyeköy / Şişli / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir