Kış okulları kursu fiyatları

Kış okulları kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek kış okulları kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kış okulları kursunda hangi spor branşlarını içermektedir?

Kış okulları kursunda sporun pek çok branşında öğrenciler için hizmet vermektedir.

Başta futbol, basketbol, tenis gibi spor dalları olmak üzere jimnastik, tenis, okçuluk, atletizm, aikido, eskrim gibi branşlarda da çalışma programları hazırlanmaktadır. 

Öğrencilerin ilgi duyduğu branşlara yönelik eğitimlerin de verilebildiği kış okulları kursunda çocukların sosyalleşebilmesi, kendini geliştirebilmesi ve verimli vakit geçirebilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. 

Bazı kurslarda yalnızca spor branşlarına yönelik eğitimler değil müzikal kabiliyetlerin gelişmesi amacıyla da çalışmalar yapılmaktadır.

Kursun sizin için hazırladığı program içeriğine bağlı olarak sporun ve sanatın pek çok dalında eğitimler veriliyor.

Kış okulları kursu yaş aralığı nedir?

Kış okulları kursu için belirlenen yaş aralığı 6 ile 14 arasındadır. Bazı kurslarda bu yaş seviyesi 16 olarak da kabul edilmiştir. Çocuklar için hem faydalı hem öğretici aktiviteleri barındıran kış okulları kursunda sınıflar kontenjan oranına bağlı olarak değişmektedir. Eskrim gibi birebir gerçekleştirilen eğitimlerde az sayıda öğrenci ile çalışmalar yapılmaktadır.