Saç simülasyonu kursu fiyatları

Saç simülasyonu kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek saç simülasyonu kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Saç simülasyonu kursunda neler öğretilir?

Alanında uzman eğitmenler tarafından verilen saç simülasyonu eğitimleri genellikle uygulamalı ve bire bir eğitimler şeklinde verilir. Saç simülasyonunda kullanılan cihazlar, boyalar, ekipmanlar hakkında bilgiler, saç simülasyonu cihazlarının kullanımı ve bakımı eğitim sırasında kursiyerlere anlatılmaktadır. Ayrıca eğitim süresince yapılan uygulamalarla kursiyerlerin pratik kazanması sağlanır.

Saç dövmesi ve saç simülasyonun farkı nedir?

Saç dövmesi ve saç simülasyonu benzer işlemlerdir. Fakat saç simülasyonunda kullanılan boyalar, saç dövmesinde kullanılan boyalardan daha uzun süre kalıcılığını korumaktadır. Saç dövmesi genellikle kafa derisinde daha küçük bölgelerde uygulanırken saç simülasyonu tamamen kel kalmış kişilere de uygulanabilmektedir. Ayrıca saç simülasyonu, uygulama süresinin kısalığı ve hızlı sonuç vermesi nedeniyle daha çok tercih edilmektedir.