El ayak bakımı kursuna neden katılmalıyım?

Bu eğitim hem kendi el ayak bakımını profesyonel olarak gerçekleştirmek isteyenler hem de güzellik sektöründe çalışmak isteyenler için uygun bir eğitim programıdır. El ve ayak bakımını öğrenmek, nasır, tırnak batması ve topuk çatlağı gibi sorunları ortadan kaldırmak, törpüleme, tırnak süsleme, oje sürme konusununda becerilerini geliştirmek isteyenler el ayak bakımı eğitimine katılabilirler.

El-ayak (podiatri) bakımı kursu fiyatları

El-ayak (podiatri) bakımı kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek el-ayak (podiatri) bakımı kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

El ayak bakımı kursunda neler öğreneceğim?

El ayak bakımı kursunda; hijyen, el ayak bakımında kullanılan malzemeler, bu malzemelerin seçimi ve sterilize edilmesi gibi temel konuları öğreneceksiniz. Daha sonra ise; tırnak yapısı, tırnak problemleri ve hastalıkları gibi anatomik bilgiler edineceksiniz. Eğitimin bir diğer aşamasında ise; topuk çatlağı, batık ve nasır gibi rahatsızlıklarda uygulanan tedavi yöntemleri, manikür ve pedikür, el - ayak masajı, oje sürme teknikleri  gibi konuları uygulamalı olarak öğreneceksiniz.