Desinatörlük kursu fiyatları

Desinatörlük kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek desinatörlük kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Desinatörlük kursuna kimler katılabilir?

Desinatörlük kursuna katılmak için herhangi bir koşul gerekmemektedir.Tasarıma ilgi duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen, kariyerini desinatör olarak sürdürmek ya da alternatif bir iş sahibi olmak isteyenler desinatörlük kursuna katılabilirler.

Desinatörlük kursunun içeriği nedir?

Desinatörlük kursunun içeriği kurs yerine göre farklılık göstermektedir. Bazı kurs yerlerinde moda tasarımı alanında geniş çaplı bir eğitim verilirken bazı kurs yerlerinde sadece desinatörlük alanı kapsamında eğitim verilmektedir. 

Desinatörlük kursunda genel olarak çizim teknikleri, desen çalışması, emprime baskı gibi konular anlatılmakta ve katılımcıların bu konuları uygulamalı olarak öğrenmesi sağlanmaktadır. Katılımcıların genel hatlarıyla da olsa photoshop ya da coreldraw bilgisine sahip olması ders içeriklerinin anlaşılabilirliğini kolaylaştırmaktadır.