İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Kişiye Özel Programlarla Her Yaş İçin Cimnastik Kursumuz Başlıyor!

Firma Akademik Cimnastik
Web Adresi akademikcimnastik.kurs.com
Yer
350 TL

Cimnastik hem erkek hem kız çocuklarına hitap eden fiziki ve ruhsal gelişimi sağlayan olimpik bir branştır. 3 yaş itibariyle başlayan cimnastiğin devamında cimnastik alt yapısını almış bireyler, katılmış oldukları farklı branşlarda üstün başarılar sergiledikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Performans geliştirme: Çocuklar, yaşlarına ve fiziksel performanslarına göre gruplara ayrılarak çalışmalar yapılmaktadır. Bu grupta çalışmalar genel sportif performansı artırmaya, başka branşlara hazırlık ve sağlık amaçlı çalışmalar olup sportif kültürü geliştirmeye yöneliktir. Jimnastik kulübümüzün programlarında; bale eğitimi, yüzme, voleybol, basketbol, futbol ve dans gibi her türlü aktiviteye destek amaçlı, esneklik gibi kaba ve ince motor becerilerin geliştirilmesi için programlar mevcuttur.

Yarışmacı düzeyde: Yeni başlayan çocuklar ilk 2 yıl temel eğitime katılırlar ve iyi performans gösteren sporcular yarışmak üzere bir üst programa katılırlar.

Kişiye özel programlar: Fiziksel veya zihinsel problemi olan veya özel antrenman isteyen çocuklar için tek kişilik özel programlar.

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı
1 Ay (8 Saat) 1 x 350 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Gruplar Hafta da 2 gün 1er saatten toplam ayda 8 saat olacak şekilde ayarlanmaktadır.Deneyimli eğitmenler tarafından 4-8 kişilik gruplar halinde verilmektedir.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı 10:00 - 19:30
Çarşamba 10:00 - 19:30
Perşembe 10:00 - 19:30
Cuma 10:00 - 19:30
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 18:00
Pazar 10:00 - 18:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Ümraniye

Namık Kemal Mah. Gezi Sok. No: 3 Ümraniye / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir