2 Kişi Kayıt Oldu

Ön kaydınızı şimdi yapın, indirimli fiyattan yerinizi ayırtın! Ön Kaydımı Yapmak İstiyorum

Dalış

Firma Amfibyum Dalış ve Doğa Sporları Merkezi
Başlama Tarihleri 25 Ağustos 2017 tümü
Yer
Toplam Kayıt 2 kişi
Yorum Puanı Henüz yorum yapılmadı
Ödeme Kredi kartına vade farksız 9 taksit Peşin fiyatına 9 taksit taksit seçeneklerini incele
İptal 14 gün cayma hakkı
800 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

14 Yaşını doldurmuş olmak. Yüzme biliyor olmak. en az ilkokul mezunu olmak. Dalışa engel teşkil edecek sağlık sorunu olmamak.
Kursa dahil hizmetler: 10 saat teorik eğitim, sertifikalandırma ücretleri, sığ su ve deniz dalışları, dalışlarda kullanılacak ekipmanlar,1 yıldız dalıcı kitabı ve dalış defteri.
Cmas dalıcı kartı verilmektedir.
Birebir ve grup dersi olarak eğitim verilmektedir. Max. 5 kişi. Min. 2 kişi.

Kayıt ve Ödeme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ön kayıt veya tam kayıt yapabilirsiniz.

1. Ön Kayıt

Kayıt tutarının küçük bir kısmını ödeyerek ön kaydınızı oluşturabilirsiniz.
Kalan tutarı derse başladığınız zaman yaparsınız.
Ön kayıt yaparak yerinizi önceden ayırtmış olursunuz.
Böylece indirimi kaçırmaz, ileride olabilecek fiyat artışlarından etkilenmezsiniz. Ön kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

2. Tam Kayıt

Ücretin tamamını ödeyerek tam kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tam kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

Endişelenmeyin

 • Kayıt olduğunuzda kurs.com iade güvencesinde olursunuz. İlk dersin sonunda memnun kalmazsanız ödediğiniz tutarın tamamını kurs.com'dan iade alırsınız.
 • Kurs.com'un bu eğitim için sunduğu tüm güvenceler her iki kayıt türü (ön kayıt ve tam kayıt) için geçerlidir.
Evet. Ders başlama tarihinden bir gün öncesine kadar kaydınızı iptal edebilir, kurs.com'a ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.
Kurs.com'un güvenli ödeme sayfasından dilerseniz kredi kartınız ile vade farksız 9 taksitle dilerseniz de kurs.com'a havale/EFT yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ön kaydınızı yapmak için buraya tıklayın. Tam kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

10 saat teorik eğitim verilmektedir.

5 deniz dalışıda pratik eğitim verilmektedir. 

Yazın Hafta sonu dalış eğitimlerimiz Saroz Kömür Limanında verilmektedir.

Kış Aylarında ise dalış eğitimimiz havuzda verilmektedir.

 

Deneme Dalışı ( Discovery Diving) :

Hayatınızda tüplü dalış yapmadıysanız ! Bunun gerçekten kolay, güvenli ve eğlenceli olduğunu görmek istiyorsanız. Bu program tam size göre !! Sualtında dilediğiniz kadar nefes almak, yerçekiminden kurtulup özgürce hareket edip, Dünyayı tekrar keşfedeceksiniz.Deneme Dalışı programı, size uzman eğitmen gözetiminde ve ideal bir ortamda dalış heyecanını yaşamanıza imkan verir. Bu maceranız sırasında, bir açık su dalışına başlamadan önce, bazı temel kuralları ve tüplü dalışın becerilerini göreceksiniz.

Deneme Dalışı ortam şartlarına bağlı olarak, max. 5 mt.  derinliğe kadar götürebilir. Discover Scuba Diving 
deneyimi PADI Scuba Diver veya Open Water Diver sertifikanıza ulaşmak  için büyük bir adımdır. Çünkü bu 
macerada tamamladığınız beceriler bu sertifikalar için kredi olarak kullanılabilir. Katılım için minimum yaş sınırı 14 olup 18 yaşın altındaki dalıcılar için aile onayı gerekir.

Başlangıç Kursları :

Sualtına ilk adımınızı atmak için karar verdiyseniz yapmanız gereken sadece hangi eğitim programına katılacağınıza karar vermek.Geri kalan her ayrıntı bizim tarafımızdan sizin için düşünülecektir. Size kalan ise kendinizi sualtının gizemli dünyasına bırakmak.

Başlangıç seviyesinde katılabileceğiniz uluslararası geçerlilikteki PADI ve CMAS dalış kursu ve eğitim 
programlarımızda, sizi sualtı ile tanıştırmanın yanısıra, güvenli bir şekilde dalışlarınızı gerçekleştirmeniz için gerekli olan tüm temel bilgi, beceri ve uygulamalara da sahip olacaksiniz.

PADI Open Water Diver

CMAS 1* Dalici 

PADI Open Water Diver :


Dünyanın en popüler dalış programıdır ve bir ömür sürebilecek yoğun bir maceraya başlama biletinizdir.
Kurs boyunca, dalış ekipman ve tekniklerini de kapsayan scuba dalışının esaslarını öğreneceksiniz. Tüm dünyada geçerli bir PADI Open Water Diver sertifikası kazanacaksınız. Beş sığ su dalışı, bilgi geliştirme seanslarını ve dört  açık su (deniz) dalışı yaparak, bu seviyeyi kazanacaksınız.

Sertifikalı bir PADI Open Water Diver olarak diğer sertifikalı bir  arkadaşınız ile kendi kendinize dalış yapma 

özgürlüğüne sahip olacaksınız.Programin DVD'sini evde seyredebilir ayrıca kitabı evde okuyabilirsiniz ve böylelikle teorik çalışmayı bir kaç saate indirerek direk su çalışmalarına katılabilirsiniz. Açık su eğitim dalışları kısmi grupla veya özel olarak olabilir. Bu kurs olağanüstü esneklik gösterir ve eğitmeninizle tek tek ihtiyaç duyduğunuz işlemleri çalışmanıza müsaade eder. Suda rahat olan, sağlıklı olan, fiziki durumu yeterli olan birisi PADI Open Water Diver sertifikasını almaya hak kazanabilir. 

CMAS 1* Dalici :

Dalış donanımlarını takip, söküp, kuşanabilen, bunlari sığ eğitim dalışlarında doğru olarak kullanıp dalabilen ve 
yaninda en az 3 yıldız dalıcı ile açık deniz dalışları yapmaya hazır dalicidir. 1 yıldız dalıcı en çok 18 metreye kadar dalış yapabilir.

KATILIM KOŞULLARI 

1) 14 yaşını doldurmuş olmak, (18 yaşından küçüklerden veli izin belgesi alınır)

2)  Federasyon tarafından hazırlanmış yeterli yüzme bildiğine dair beyanını havi, dalış yapmasında engel   

bulunmadığına ilişkin sağlik bildirim formunu imzalayarak beyan ve ibraz etmek,

3)  İlkögretim diplomasi veya eşdeğer bir öğrenim belgesine sahip olmak.
 

İLERİ SEVİYE KURSLARI

Sualtına ilk adımınızı attınız ve anladınız ki daha öğrenecek, görecek çok fazla şey var. Eğitiminize devam etmek amacındaysanız, Amfibyum Dalış Merkezi'nin ileri seviye kurs programlarından dilediğinize katılabilirsiniz. Uluslararası geçerlilikteki PADI ve CMAS ileri seviye eğitim dalış kurslarımız ve programlarımız  sizleri hem sualtının bilinmeyen yönleri ile tanıştıracak hem de gelişiminiz için size birçok bilgi, beceri ve tecrübe kazandıracaktır.

PADI ileri seviye eğitim programlarından Advanced Open Water Diver, Rescue Diver, Master Scuba Diver ve Divemaster,CMAS ileri seviye eğitim programlarından ise 2* Dalıcı ve 3* Dalıcı kurslarına katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

PADI Advanced Open Water Diver :

Hayatınızda en mükemmel macerayımı arıyorsunuz yoksa sualtı dünyasının mükemmel yaşamını keşfetmek mi  istiyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. PADI' nin Advance Open Water Diver programı çok güzel düzenlenmiş ve farklı dalışların hepsini keşfetmenize izin veren harika bir programdır. Bu program tam sizin için.Sadece aşağıdaki 

dalışlar arasında seçim yapmanız yeterli.
 

 • Altitude (İrtifa  dalışı)
 • Boat diver (Bot dalışı)
 • Drift diver (Akıntı dalışı)
 • Dry Suit diver (Kuru elbise dalışı)
 • Multilevel diver (Basamak dalışı)
 • Peak performance buoyancy (Mükemmel nötr yüzerlik)
 • Underwater naturalist (Sualtı Doğası Bilimcisi)
 • Under water photographer (Su altı fotoğrafcılığı)
 • AWARE Fish idendification (Balık tanımlama dalışı)
 • Deep diver (Derin dalış)
 • Dive propulsion vehicle (Sualtı motoru kullanma)
 • Night diver (Gece dalışı)
 • Search and Recovery (Arama ve çıkarma)
 • Underwater videographer (Su altı video çekimi)
 • Under water navigator (sualtında yön bulma)
 • Wreck diver (Batık dalışı)
 • Nitrox dalışı
 • National Geographic Diver

14 yaş veya üzerinde ve aynı zamanda bir PADI Open Water Diver  veya Junior Open Water Diver  (veya eşdeğeri) iseniz PADI Advantures in Diving programına hazırsınız demektir.Daha fazlası da var, PADI Adventure Diver programının dalışları, PADI uzmanlık dalışlarınıda kapsar. Örneğin, gece dalışını severseniz ve PADI gece dalış uzmanlığına devam etmek isterseniz, Adventure Diver programı sırasında yaptığınız gece dalışı, gece dalışı uzmanlık programının ilk dalışı olarak kullanılabilir.Sonuçta Adventures in Diving programı sizlere neler teklif ediyor? Yeni deneyimler, yeni beceriler, bir çok dalış ve çok heyacanlı maceralar. Haydi dalış merkezimize gelin ve PADI Adventure in Diving programları hakkında detaylı bilgi alarak dalışa başlayın.

CMAS 2 * Dalıcı :

Açık deniz dalış deneyimi olan dalıcıdır. 2 yıldız dalıcı, en az 2 yıldız dalıcı ile birlikte,en çok 30 metreye kadar dalabilir.18 yaşından küçük 2 yıldız dalıcılar en az 3 yıldız dalıcı liderliğinde en çok 24 metreye kadar dalabilir. 18 yaşından büyük 2 yıldız dalıcılar eğitim amaçlı olarak, eğitmen dalıcı denetim ve gözetiminde en çok 42 metreye kadar dalış yapabilir. Gece Dalışı Yapabilirler.

KATILIM KOŞULLARI

1) 15 yaşını bitirmiş olmak, (18 yaşından küçüklerden veli izin belgesi alınır.)

2)  Federasyon tarafından hazırlanmış dalış yapmasında engel bulunmadığına ilişkin sağlık bildirim formunu imzalayarak beyan ve ibraz etmek,

3) İlköğretim diploması veya eşdeğer bir öğrenim belgesine sahip olmak,

4) Federasyonun 1 yıldız dalıcı belgesini veya onayladığı eşdeğer bir belgeyi almış olmak,

5) 1 yıldız dalıcı belgesini aldıktan sonra en az 20 açık deniz dalışı yapmış olduğunu dalış kayıt defteriyle         belgelemek.

PADI Rescue Diver :

Kazaları önlemek ve idare etmek gibi bir konuyu nasıl  eğlenceli bir hale dönüştürürdünüz? PADI Rescue 
programına gelin ve nasıl olduğunu görün !
PADI Rescue programı bilgi ve becerilerinizi arttırıp geliştirir, böylece etkili bir şekilde dalıcılara yardım edebilir, 
onları acil durumlardan kurtarır, dalış kazalarını idare edebilir ve ilk yardım sunabilirsiniz. Program bir dalıcı olarak bilgi ve becerilerinizi geliştirmek için önemli bir basamaktır. Aynı zamanda PADI Rescue programı bütün PADI liderlik seviyeleri için gerekli olan kısımlardan biridir.PADI Rescue programına katılabilmek için PADI Advanced Open Water  yada eşdeğeri bir belgeye sahip olmak ve en az 14 yaşında olmak gerekir.PADI Rescue programında işlenen konular şunlardır: 

 •  Kendini kurtarma ve dalıcılarda stres
 •  Acil durum idaresi ve malzemede olabilecekler
 •  Panik olmuş dalıcıya yardım
 •  Su içinde suni solunum
 •  Dalış kazaları senaryoları
 • Sudan çıkış teknikleri


PADI Rescue Diver kitabı ve videosu  bütün bu konuları içermektedir.Programı başarı ile tamamladıktan sonra,Uluslar arası geçerliliği olan PADI Rescue sertifikasını ve kartını kazanacaksınız.PADI Master SCUBA Diver Çabalarınız sonucu erişebileceğiniz en üst seviye, sportif dalıcılık sıralamasında emsalsiz ve rakipsiz bir seviye, PADI Master Scuba Diver. Bu sertifika, dalıcı eğitimindeki PADI sisteminde sizin sportif dalıcı sıralamasındaki en üst basamağa ulaştığınızı belgeler.Kendinizi sıranın en üst seviyesine getirmek ve PADI Master Scuba Diver sertifikasını kazanabilmek için en az 15 yaşını tamamlamış olmanız ve aşağıdaki diğer şartları yerine getirmeniz gerekir.

 •  PADI Rescue Diver veya başka bir kurumun eşdeğer bir seviyesi,
 •  En az 50 kayıtlı dalış,
 •  Beş PADI uzmanlık programı.


PADI Master Scuba Diver seviyesi sualtı aktivitelerinde; üstün bir başarıyı, dalış becerilerinde ustalığı  ve tecrübeyi ifade eder. Bütün bunlar sizin ne istediğinizi anlatmıyormu? İşte şimdi bütün bunları istiyorsanız dalış merkezimize gelin ve detaylar hakkında görüşmeye başlayın.

PADI Dive Master : 

Scuba ile dalışın profesyonel dünyasına girmek heyecan verici olaylar ve sonsuz olasılıklar getirir.  Profesyonellik;  doğadaki  çok ilginç sualtı yaratıklarını keşfetmek için bir şans, ve üstün  bilgi ve tecrübelerinizi, bunları öğrenmek isteyen öğrencilerle paylaşmak için bir fırsat sunar size.Tüplü dalış çok çabuk bir şekilde dünyadaki en popüler spor haline gelmektedir. Bilhassa en güzel rüyalarınızda hayal edebildiğiniz bir dünyaya girdiğinizi hayal edin. Herkesin elde etmek yada yapmak istediği ve sizinde hoşlandığınız bir şeyi yapmanız için size ücret ödeniyor. 

Profesyonel dalıcılar bu hedefi elde etmişlerdir, güçlü ve sıkı çalışmalarından ve marifetlerinden ötürüde hem saygı duyulurlar, hemde  taktir edilirler. Profesyonel dalıcılar; şehirlerde yada sahil kesiminde dalış merkezi sahibi olarak ve işleterek, çalışarak, öğreterek, ve tropik denizlerde çalışan büyük dalış tekneleri ile seyahat ederek, gerek karada, gerek sualtında, çok farklı eğlencelerin ve heyecan verici tecrübelerin bir parçası olurlar. Meslek hayatınıza PADI ile devam etmek, sabah 9dan akşam 5e kadar olan monoton iş hayatınıza ara verir, yada  macera dolu olasılıklara part-time yada full-time kapıları açar. 
Hayatınızda değişikliğe hazırmısınız? Gruplara liderlik mi yapmak istiyorsunuz? Fazla uzağa bakmanıza gerek yok. PADI Dive Master programı, PADI eğitim sisteminde liderliğe giden yolda ilk basamaktır. Bu seviye size aşağıdaki özellikleri kazandırır.

1.      Dalış becerilerinde  performansın en üst düzeye gelmesi.

2.      Dalışla ilgili teorik bilgide eğitmen seviyesine ulaşmak.

3.      Eğitim aktiviteleri sırasında eğitmene nasıl yardımcı olunacağı ile ilgili özel eğitim.

4.      Dalıcıların, mutlu ve sağlıklı bir şekilde dalmalarını sağlayacak gerekli sorumluluklar.

Başka bir deyişle,siz en iyisisiniz, sizi aramızda görmek istiyoruz.!     

Tahmin edeceğiniz gibi Dive Master’ların bir çoğu PADI eğitmeni olmaya çalışırlar. PADI Dive Master programında almış olduğunuz eğitim ve edindiğiniz tecrübe, profesyonel bir eğitimci olma yolunda, kabiliyet ve davranışlarınızı biçimlendirmeye yardımcı olur. Bu konuda size yardımcı olmak için PADI  bir çok materyel üretmiştir. Bunları dalış merkezimizde görebilirsiniz.Dive Master olarak yapmaya yetkili olduklarınız;

1.      PADI eğitmenine eğitim sırasında asiste etmek.

2.      PADI Experience Programlarına katılan sertifikasız dalıcıları denetlemek.

3.      Genellikle eğitim yada eğitim dışı dalış aktivitelerini planlamak, organize etmek ve yönetmek.

    Dive Master eğitimine katılabilmek için;

1.    PADI Rescue sertifikasına sahip olmak yada diğer eğitim organizasyonlarından eşdeğer bir sertifikaya 

sahip olmak.

2.   PADI Divemaster kursuna başlayabilmek için min. 20 kayıtlı dalışa sahip olmak ve sertifika alabilmek  için 

derin ve navigasyon dalışları da içeren min. 60 dalışı tamamlayabilmek.

3.    En az 18 yaşında olmak.

4.    Fiziksel kondisyonunun iyi olması ve herhangi bir su aktivitesine katılmadan önce doktorun bunu sağlık   

formunda onaylaması.

5.    Sertifikanın başlangıcından itibaren geçerli bir ilk yardım eğitimine sahip olmak.

PADI Dive Master programını başarı ile tamamladığınız zaman  seviyenizi ifade edecek olan bir duvar sertifikası ve dalış kartınızı alacaksınız. Aynı zamanda  otomatik olarak PADI üyesi olup, getirdiği faydalarından yararlanmaya başlayacaksınız.İşte çok sevdiğiniz dalış aktivitenizi başkaları ile paylaşmak için  gerekli olan şansa bu programla erişebilirsiniz.

CMAS 3* Dalıcı :

Değişik düzeylerdeki dalıcılara önderlik yapabilecek beceride olan dalıcıdır. Liderlik yaptığı dalış grubunun güvenli dalış standartlarına uygun dalış yapmasını sağlamakla yetkili ve sorumludur. En çok 30 metreye kadar dalabilir.Eğitim amaçlı olarak, eğitmen dalıcı denetim ve gözetiminde 42 metreye dalış yapabilir.

 KATILIM KOŞULLARI  

1) 18 yaşını doldurmuş olmak,

2) Federasyon tarafından hazırlanmış dalış yapmasında engel bulunmadığına ilişkin sağlık bildirim formunu ilgili uzman doktora imzalatarak beyan ve ibraz etmek,

3) En az lise veya dengi okul mezunu olmak,

4) Federasyonun 2 yıldız dalıcı belgesini veya onayladığı eşdeğer bir belgeyi almış olmak,

5) 2 yıldız dalıcı belgesini aldıktan sonra en az 40 dalış yaptığını dalış kayıt defteriyle belgelemek,

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı Fiyat Açıklaması Kurs.com'a Özel Kayıt Seçenekleri
10 Gün (10 Saat) 800 TL grup dersi - özel ders 142 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 800 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap

Başlama Tarihleri

21 Ağustos 2017 Pazartesi (Beyoğlu İstanbul)
22 Ağustos 2017 Salı (Beyoğlu İstanbul)
23 Ağustos 2017 Çarşamba (Beyoğlu İstanbul)
24 Ağustos 2017 Perşembe (Beyoğlu İstanbul)
25 Ağustos 2017 Cuma (Beyoğlu İstanbul)
28 Ağustos 2017 Pazartesi (Beyoğlu İstanbul)
29 Ağustos 2017 Salı (Beyoğlu İstanbul)
30 Ağustos 2017 Çarşamba (Beyoğlu İstanbul)
31 Ağustos 2017 Perşembe (Beyoğlu İstanbul)
01 Eylül 2017 Cuma (Beyoğlu İstanbul)
04 Eylül 2017 Pazartesi (Beyoğlu İstanbul)
05 Eylül 2017 Salı (Beyoğlu İstanbul)
06 Eylül 2017 Çarşamba (Beyoğlu İstanbul)
07 Eylül 2017 Perşembe (Beyoğlu İstanbul)
08 Eylül 2017 Cuma (Beyoğlu İstanbul)
11 Eylül 2017 Pazartesi (Beyoğlu İstanbul)
12 Eylül 2017 Salı (Beyoğlu İstanbul)
13 Eylül 2017 Çarşamba (Beyoğlu İstanbul)
14 Eylül 2017 Perşembe (Beyoğlu İstanbul)
15 Eylül 2017 Cuma (Beyoğlu İstanbul)
18 Eylül 2017 Pazartesi (Beyoğlu İstanbul)
19 Eylül 2017 Salı (Beyoğlu İstanbul)
20 Eylül 2017 Çarşamba (Beyoğlu İstanbul)
21 Eylül 2017 Perşembe (Beyoğlu İstanbul)
22 Eylül 2017 Cuma (Beyoğlu İstanbul)
25 Eylül 2017 Pazartesi (Beyoğlu İstanbul)
26 Eylül 2017 Salı (Beyoğlu İstanbul)
27 Eylül 2017 Çarşamba (Beyoğlu İstanbul)
28 Eylül 2017 Perşembe (Beyoğlu İstanbul)
29 Eylül 2017 Cuma (Beyoğlu İstanbul)
02 Ekim 2017 Pazartesi (Beyoğlu İstanbul)
03 Ekim 2017 Salı (Beyoğlu İstanbul)
04 Ekim 2017 Çarşamba (Beyoğlu İstanbul)
05 Ekim 2017 Perşembe (Beyoğlu İstanbul)
06 Ekim 2017 Cuma (Beyoğlu İstanbul)
09 Ekim 2017 Pazartesi (Beyoğlu İstanbul)
10 Ekim 2017 Salı (Beyoğlu İstanbul)
11 Ekim 2017 Çarşamba (Beyoğlu İstanbul)
12 Ekim 2017 Perşembe (Beyoğlu İstanbul)
13 Ekim 2017 Cuma (Beyoğlu İstanbul)
16 Ekim 2017 Pazartesi (Beyoğlu İstanbul)
17 Ekim 2017 Salı (Beyoğlu İstanbul)
18 Ekim 2017 Çarşamba (Beyoğlu İstanbul)
19 Ekim 2017 Perşembe (Beyoğlu İstanbul)
20 Ekim 2017 Cuma (Beyoğlu İstanbul)
23 Ekim 2017 Pazartesi (Beyoğlu İstanbul)
24 Ekim 2017 Salı (Beyoğlu İstanbul)
25 Ekim 2017 Çarşamba (Beyoğlu İstanbul)
26 Ekim 2017 Perşembe (Beyoğlu İstanbul)
27 Ekim 2017 Cuma (Beyoğlu İstanbul)
30 Ekim 2017 Pazartesi (Beyoğlu İstanbul)
31 Ekim 2017 Salı (Beyoğlu İstanbul)

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 13:00 - 22:30
Salı 13:00 - 22:30
Çarşamba 13:00 - 22:30
Perşembe 13:00 - 22:30
Cuma 13:00 - 22:30
Hafta Sonu
Cumartesi 13:00 - 22:30
Pazar 13:00 - 22:30

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Beyoğlu Şehitmuhtar

Anaçeşme Sok Kavunoğlu Apartmanı No.7 Kat.3 Taksim

Toplu taşımaya yakın
Taksim durağı Metro Durağı 100 m. uzaklıkta
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir