Cankurtaran Ayvalık 3 Sea Dalış Merkezi

Firma Ayvalık 3 Sea Dalış Merkezi
Yer
Yorum Puanı 0 yorum
Kurs.com'a Özel Avantajlar
İndirim %5 Ekstra İndirimli Fiyat
Fiyat En iyi fiyat garantisi
Ödeme Kredi kartına vade farksız 9 taksit Peşin fiyatına 9 taksit taksit seçeneklerini incele
İptal 14 gün cayma hakkı
Öncelikle 18 yaşında olmak gerekmektedir. İyi derecede yüzme bilmek Sağlık açısından bir problemi olmadığını sağlık bildirim formunda belirtmek gerekmektedir.
Maalesef 18 yaş sınırı vardır. Sisteme Tc kimlik no ile giriş yapılır sistem yaşınızı kendi hesaplar bu nedenle 1 gün sonra bile 18 yaşına giriyor olsanız sistem kabul etmeyecektir.
İyi bir yüzücü olmanız size avantaj sağlar ancak ayrıcalık tanımaz. 1. Seviye eğitimden başlayıp kariyerinize devam edebilirsiniz.
Kursumuz size yüzme öğretmez iyi derecede yüzme bilmek gerekmektedir. Kursa iyi derecede yüzme bilerek gelmeniz gerekir yüzme bilmiyorsanız başarılı olamazsınız insan hayatı ile ilgili bir iş yapacaksınız siz iyi yüzemez iseniz ihtiyaç anında kazazedeye müdahale edemezsiniz.
Bronz cankurtaran 1. Seviye sadece havuzlarda geçerlidir. Gümüş cankurtaran 2. seviye Havuzlarda doğal yapay iç sularda barajlarda göllerde denizlerde geçerlidir. Altın cankurtaran 3. Ve son seviye Havuzlarda denizlerde göllerde barajlarda açık denizde geçerlidir.
Her seviye eğitim ayrı ayrı yapılır alt seviye eğitim almadan bir üst seviye eğitime geçilemez. Bronz, gümüş cankurtaran eğitimleri peş peşe alınabilinir. Altın cankurtaran olmak için 6 ay gümüş cankurtaran olarak çalışmış olmak ve en az 3 yıldız dalıcı belgesine sahip olma şartı vardır
Kurslarımız resmi kurstur ve 15 gün öncesinden Türkiye sualtı sporları Federasyonunda gün yer ve tarih olarak izin alınması gerekmektedir önceden alınmış bir iznimiz var ise O gün saat ve yerde Kursumuza katılabilirsiniz .
Maksimum 12 - 16 arasında kişiye eğitim verilebilir.
En az 7 kişi olunca eğitim verilir.
Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu onaylı sertifika verilmektedir.
Evet. Mesleki bir eğitimdir. Alınan belge ile Türkiyedeki tüm yerlerde bu sertifika ile çalışma imkanınız olacaktır.
1 eğitmen katılmaktadır.
Koray Gerçe ; Sahip olduğu Belgeler; Tssf/Cmas 2 ** Dalış Eğitmeni, Tssf/Ils Gümüş Cankurtaran Eğitmeni, Tssf Rehber Dalıcı, Naui Scuba Instructor, Naui Derin dalış Eğitmeni, Naui Batık dalışı Eğitmeni, Naui Akıntı dalışı Eğitmeni, Naui Arama kurtarma Eğitmeni, Iahd uluslararası Engelli Dalış Eğitmeni, Profesyonel Balıkadam, Yüzme Antrenörü, Gemi adamı.

CAN KURTARAN EĞİTİMİ ALMAK İSTEYEN FİRMALARA- KURUMLARA-ÜNİVERSİTERLERE VB. YERLERE EĞİTİM VERİLMEKTEDİR.  EĞİTİM ALMAK İSTEYEN KURUM NEREDEYSE EĞİTİM O BÖLGEYE GİDİLEREK VERİLMEKTEDİR.

Bronz Cankurtaran;

Havuzlarda güvenliği sağlayan ve hayat kurtarmaya yardım etmek için temel eğitime sahip görevlidir. Havuzda güvenliği sağlayarak, kalp masajı ve yapay solunum uygulamaya su üstü arama kurtarma ile ilkyardım uygulamalarını Federasyonun eğitim standartları ve programları çerçevesinde yapmaya yetkili ve sorumludurlar. 
Bronz cankurtaran eğitimi için şartlar :

 • 18 yaşını doldurmuş olmak,
 • En az ilköğretim veya ilkokul mezunu olmak ve bunu belgelemek,
 • Cankurtaran eğitimi yapmasında engel bulunmadığına ilişkin sağlık bildirim formunu imzalayarak beyan etmek.

Bronz cankurtaran eğitimi süresi 3 tam gün olup, toplam 21 saattir. Teorik eğitim ve havuzda uygulama eğitimi olarak yapılmaktadır.

Gümüş Cankurtaran;
Deniz, göl, doğal ve yapay iç suların kıyıları ile havuzlarda güvenliği sağlayan ve hayat kurtarmaya yardım etmek için temel eğitime sahip görevlilerdir. Deniz, göl, doğal ve yapay iç suların kıyıları ile havuzda güvenliği sağlamaya, kalp masajı ve yapay solunum uygulamaya, su üstü arama kurtarma ile ilkyardım uygulamalarını Federasyonun eğitim standartları ve programları çerçevesinde yapmaya yetkili ve sorumludurlar.
Gümüş cankurtaran eğitimi için şartlar;

 • 18 yaşını doldurmuş olmak,
 • En az ilköğretim veya ilkokul mezunu olmak ve bunu belgelemek,
 • Bronz Cankurtaran belgesine sahip olmak,
 • Cankurtaran eğitimi yapmasında engel bulunmadığına ilişkin sağlık bildirim formunu imzalamak

Altın Cankurtaran;
Gümüş Cankurtaranın bir üst seviyesi olan bu programda cankurtaran adaylarından yeni ilave beceriler, daha fazla performans ve mesuliyet beklenmektedir. Tabi ki sorumluluk ve idarecilik davranışları da, çünkü öteki cankurtaranların yönlendirilmesinde de görevli olacaklar ve altın cankurtaranlıktan sonraki basamak olan eğitmenlik için deneyim kazanacaklar.

Altın Cankurtaranlar aynı Gümüş Cankurtaranlar gibi havuzlara ilave olarak denizde, göl yada baraj gölü şeklinde iç suların plajlarında gereksinim duyulan kişilerdir. Bu ortama eğlence yada spor amacı ile gelen kişilerin emniyetinden sorumludurlar.

Altın Cankurtaran Sorumlulukları;
Havuz ve sahillerde; su altı ve su üstü arama kurtarma görevi yapabilir.
Altın Cankurtaran hayat kurtarmaya yardım etmek için temel ilk yardım eğitimi görmüş, TSSF Üç Yıldız Dalıcı belgesine sahip, meydana getirilen imtihan sonunda başarılı olan kişilerdir. Bunlar; deniz, göl ve havuzda güvenliği sağlayan, harici kalp masajı ve suni solunum uygulamaya, su üstü arama kurtarma ile ilk yardım uygulamalarını Türkiye sualtı sporları federasyonu eğitim standartları ve programları çerçevesinde meydana getirmeye yetkili ve mesuldür.
Kursa katılım için gerekli evraklar ;

 • En az ilköğretim veya ilkokul mezunu olmak ve bunu belgelemek,
 • Cankurtaran eğitimi yapmasında engel bulunmadığını beyan etmek ( tarafımızca form verilecektir )
 • 1 Adet vesikalık fotograf
 • Kimlik Fotokopisi

 

Nasıl Kayıt Olabilirim?

İster kayıt ücretin tamamını, isterseniz de ön kayıt ücretini ödeyerek bu eğitime hemen kayıt olabilirsin.

Kişi Sayısı Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması Kurs.com'a Özel Kayıt Seçenekleri %5 Extra İndirim
1 Kişi 3 Gün (21 Saat) 650 TL 550 TL Kazancınız: 100 TL Teorik eğitim ve havuzda (bronz veya gümüş) 92 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 523 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap
5 Kişi 3 Gün (21 Saat) 3250 TL 2438 TL Kazancınız: 812 TL Teorik eğitim ve havuzda (bronz veya gümüş) 410 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 2.316 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Kursumuz resmi kurs olması nedeniyle Türkiye Sualtı Sporları Federasyonundan 15 gün öncesinden alınan izin ile yapılmaktadır.Bireysel katılımlarda en az 7 kişi olunca eğitim verilir.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 23:00
Salı 10:00 - 23:00
Çarşamba 10:00 - 23:00
Perşembe 10:00 - 23:00
Cuma 10:00 - 23:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 23:00
Pazar 10:00 - 23:00
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Balıkesir Ayvalık Vehbibey

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir