İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder
%50 indirim 2.500 TL 1250 TL

İtalyanca

Etkileşim, iletişim ile doğru orantılıdır. Bu anlamda İtalyanca ülkemiz insanları için gerekli ve önemli bir dildir. British Town Dil Okulları, İtalyanca eğitimini profesyonel bir şekilde sunmaktadır.  İtalyanca, Latin kökenli bir dildir. Dünya üzerinde fonetiği, aksanı en güzel en estetik olan dil gruplarında bir tanesidir. Düzgün bir telaffuz, gramer bilgisi ile son derece keyifli olan bir dildir.

 

60 Milyon Kişi İle Konuşun! 

 British Town Dil Okulları İtalyanca eğitimi ile sizlerle… 60 milyon kişi tarafından konuşulan bu güzel dil, sizlere profesyonel eğitmenler eşliğinde en doğru şekilde öğretilmektedir. İş hayatında daha yüksek bir kariyer hedefiniz var ise, sosyal hayatta kişisel gelişim ve değişimi önemsiyorsanız, eğitim hayatınızda okumak istediğiniz dil İtalyanca ise bu eğitim sizi bambaşka bir yere taşıyacaktır.

Yüksek bir popülasyona sahip olan İtalyanca, sizi pek çok anlamda mutlu edecek bir dildir. Her dilin bir hikayesi ve zorluk derecesi vardır. Ancak yetenek, algı ve doğru eğitim ile öğrenilemeyecek hiç bir dil yoktur. Biz, kurum olarak tüm konsantrasyonumuzu daha çok dil öğretmek için en iyi şekilde öğretmek için en kalıcı şekilde öğretmek için çalışıyoruz. Her bir eğitmenimiz mesleki deneyimi olan, mesleki becerisi olan, mesleki yeteneği olan kişilerden oluşuyor.

 

Melodik Bir Dilin Ritmini Yakalayın 

Her bireyin dil öğrenmedeki hedefi ve sebebi başkadır. Bir filmi alt yazısız izlemek için, bir şirkette üst düzey yönetici olmak için, sosyal hayatta daha çok insan ile konuşmak, iletişim kurmak için, eğitim hayatında ilerlemek ve fark yaratmak için farklı diller öğrenmek mümkündür. Bu anlamda sebep ya da neden ne olursa olsun  British Town Dil Okulları her zaman sizi üst düzey dil eğitimleri ile desteklemektedir. İtalyanca ya da başka bir dil… Profesyonel, kaliteli ve vizyon sahibi bir eğitim için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
3 Ay (120 Saat) 2500 TL 1250 TL Kazancınız: 1250 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Kocaeli İzmit Ömerağa

Ömer Ağa Mahallesi Hürriyet Cad. No:119 Kat:1-2-3-4-5 Kocaeli İzmit

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir