Bulats Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Bağcılar

Firma Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Bağcılar
Yer
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
BULATS testlerinin amacı nedir? Bu testler, iş yerlerinde yabancı dil konuşması gereken çalışanların, dil öğrenimi gören ya da bir dil kursunda iş amaçlı dil eğitimi alan çalışanların, profesyonel/iş amaçlı bir kursta eğitim alan eleman ve öğrencilerin dil becerilerini test etmek amacıyla tasarlanmıştır.

BULATS’ın içeriği nedir? Testler, kişilerin iş yerinde kullandıkları dil ile uyum içinde olmayı amaçlamaktadır ve görev tanımları, şirketler ve ürünler, seyahat, yönetim, pazarlama, müşteri hizmetleri, plan6ama, raporlama, telefon mesajları, iş yazışmaları ve sunumlar gibi konuları kapsar. Test sırasında karşılaşılan aktiviteler, telefonda mesaj alma, mektup kontrolü, sunum yapma, bir makaleyi anlama, rapor yazma gibi uygulama ağırlıklı aktivitelerdir.

Neden BULATS? Ortalama 75 dakikada tamamlanan BULATS Bilgisayar Testi, anında elde edilen sonuclarla dil becerisinin çabuk ve doğru bir şekilde saptandığı bir testtir. “Avrupa Akademik Yazılım Ödülü 2000″ sahibi program tasarımı sayesinde her test birbirinden ayrıdır ve böylece, kopya çekme riski en aza indirilir. Test boyunca ekranda çıkan bilgiler ile öğrenci yönlendirildiğinden, bir uzman denetimine ihtiyaç yoktur.

BULATS’ın sunduğu avantajlar nelerdir? Aşağıda BULATS’ın sunduğu avantajlardan sadece bir kaçını bulabilirsiniz: Çalışanların dil becerisinin değerlendirilmesi BULATS, şirketlerde çalışalardan birkaçının ya da tamamının dil hakimiyetlerini ölçmek ya da düzenli aralıklarla şirketin yabancı dil profilinin nasıl değiştiğini gözlemlemek amacıyla kullanılabilir. Adayların dil becerisinin değerlendirilmesi Şirketin, yabancı dil bilgi ve becerisinin çok önemli olduğu bir departmanına eleman alımı sürecinde, BULATS potansiyel elemanların yabancı dil becerilerinin güncel bir değerlendirmesini sunabilir. Sunulan eğitim programlarına uygun olmayan adayların belirlenmesi Şirketin hedeflenen dil seviyesinde ya da bu seviyeye yakın elemanlara ağırlık vermek istediği bir eğitim söz konusu olduğunda, uygun olmayan adaylar, BULATS ile belirlenebilir. BULATS, eldeki kaynakların en etkin şekilde kullanılabilmesini sağlar. Eğitimlerin denetlenmesi Şirketin eğitim departmanının verilen bir eğitimin kalitesini değerlendirmesi gerektiğinde, BULATS, katılımcıların eğitim başındaki ve sonundaki performanslarını saptayarak gelişimin ölçülmesinde yardımcı olur.

Ayrıca BULATS;

BULATS skorları ve Amerikan Kültür seviyeleri ile uyumlu bütün testler, adayları ALTE’nin (Avrupa Dil Testleri Birliği) altı basamağı çerçevesinde değerlendirmektedir (ör. Adayların seviyesi ne olursa olsun aynı test kullanılır). (ALTE basamaklarından 0 ve 5, Genel Avrupa Dil Standartları’nın A1 – C2 seviyelerine denk gelmektedir.)

Amerikan Kültür Bağcılar’da almanız gereken BULATS skoruna göre size özel bir program yapılır ve program tamamlandığında hedeflediğiniz skoru alabilmeniz sağlanır.
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Bağcılar İnönü

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Bağcılar İstanbul Bağcılar İnönü
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir