İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Temel Lise ve Özel Öğretim Kursu

Firma Çağdaş Öğretim Kurumları
Web Adresi cagdasogretim.kurs.com
Yer
Fiyat tablosuna göz at
%15 indirim 13.000 TL 11000 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

12 kişilik sınıflarda tam gün eğitim ile öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyoruz.
2006 Yılından beri sınavlara hazırladığımız öğrencilerin tamamı 4 yıllık fakültelere yerleşmektedir.Her yıl Devlet Üniversitelerine girme oranı % 87 olup diğer öğrencilerimizde vakıf üniversitelerinde en az %50 Burs imkanı kazanmıştır.
Temel Liseler;14 Mart 2014 tarihli Resmi Gazete de yayımlanan 6528 sayılı kanuna dayanarak ve Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği ne uygun olarak ortaöğretim düzeyinde eğitim verecek özel öğretim kurumları olup sadece dönüşüm programlarına dahil olan kurumların(Dershanelerin)kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetleri ile sunabilen ve öğrencilerine diploma verme yetkisine sahip olan kurumlardır.
Kamu okullarındaki kalabalık sınıflar ve fiziki alan sıkıntılarının yanı sıra okullardaki sosyolojik etkenler ve yüksek fiyat politikasının, yeni bir okul türü olan Temel Liselerin sistemdeki önemini arttırdığını görüyoruz.Hem okul hem kurs hizmeti sunan ve müfredatı resmen buna uygun olan kurumumuz veliler ve öğrenciler nezdinde belli bir tanınırlık ve bilinilirliğe sahip olan,dâima başarı odaklı eğitim veren ve devletin sağladığı TEŞVİK imkânı ile birlikte uygun fiyatlar sunan bir kurumdur.

HEM OKUL HEM ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSU

Kamu okullarındaki kalabalık sınıflar ve fiziki alan sıkıntılarının yanı sıra okullardaki sosyolojik etkenler ve yüksek fiyat politikasının, yeni bir okul türü olan Temel Liseler, sistemin tercih edilen okul türü yapacağını düşünüyoruz. Temel Liseleri çağdaş eğitim anlayışı, bire bir başarı takibi ve rehberlik ilgisi, zengin, sosyal, kültürel ve sportif etkinlik olanaklarıyla öğrencilerin bir üst okula erişmesinde tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir yapıda hazırlanmıştır. Tüm bunları yaparken sınıf mevcutları makul sayıda tutulacak, aynı zamanda erişebilir ve kolaylıkla ödenebilir ücret politikası ile velilerin yükünü hafifletecektir.

 

Çağdaş Öğretim Temel Liseleri makul ücret politikası ile velilerin sıkıntı yaşamayacakları bir sistem sunmaktadır. Bunu yaparken de asla kaliteden ödün vermeyecek; nitelikli, bilimsel ve insan odaklı bir eğitim anlayışıyla tüm öğrencilerine hizmet sunacaktır.

Çağdaş Öğretim Temel Liseleri lise müfredatını, sınav çalışmaları, etüt ve takviye programları ile birlikte harmanlayacak bunu da zengin soru bankaları kurumun anlaşmalı yayınları, sınav hazırlık dökümanları ve bilişim teknolojilerini kullandırma becerisiyle destekleyecektir. Ayrıca, öğrenme süreçlerini öğretmenler ve rehberlik servisi sürekli takip edecek, geri bildirimlerle tam öğrenmeyi sağlayıp velinin de sürece dahil olmasına olanak sağlayacaktır. Tüm bu çalışmalar ile öğrenciye hem verilmesi gereken akademik donanım kazandırılacak; ayrıca yapılacak takviye çalışmaları ile açık alanları hızla kapatılarak, dört yıla yayılmış üniversite hazırlık programı ile de sınav stresi minumuma indirilecektir.

12. Sınıflara YGS ve LYS kurslarıyla üniversiteye hazırlık programları uygulanacaktır.

12 kişilik özel sınıflarımızla ve öğrenci merkezli modern eğitim sistemimizle öğrencimiz eğitimde tam olarak motive edilir.

Öğrencilerimize danışman öğretmenleri tarafından haftalık ders çalışma programları hazırlanır ve düzenli olarak kontrol edilir . Eksik görülen konuların tamamlanması için birebir çalışmalar yapılır.

Öğrenciler konunun ayrıntısını soru çözerek ve zorlandığı soruları öğretmenlerine sorarak öğrenirler.

Yapılan deneme sınavları ile öğrencilerin başarılarını takip ediyoruz

  • Birebir Özel Ders
  • Maksimum 12 kişilik sınıflar
  • Düzenli deneme sınavlarıyla üniversiteye hazırlık
  • Etkin Öğrenci takip sistemi
  • İnteraktif öğrenme sistemi / Akıllı tahta ve projeksiyonlar ile donatılmış Çağdaş Sınıflar

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
9 Ay (1960 Saat) 13000 TL 11000 TL Kazancınız: 2000 TL 12 sınıf Temel lise+kurs ücreti+ kitap seti+birebi
9 Ay (1260 Saat) 11000 TL 10000 TL Kazancınız: 1000 TL 11 sınıf Temel lise+kurs ücreti+ kitap seti+birebi
9 Ay (1260 Saat) 10000 TL 8000 TL Kazancınız: 2000 TL 10 sınıf Temel lise+kurs ücreti+ kitap seti+birebi
9 Ay (1260 Saat) 9000 TL 8000 TL Kazancınız: 1000 TL 9 sınıf Temel lise+kurs ücreti+ kitap seti+birebi
15 Ay (2600 Saat) 20000 TL 13000 TL Kazancınız: 7000 TL 11+12 sınıf Temel lise+YGS ve LYS Hazırlık kurs üc

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 8:30 - 17:00
Salı 8:30 - 17:00
Çarşamba 8:30 - 17:00
Perşembe 8:30 - 17:00
Cuma 8:30 - 17:00
Hafta Sonu
Cumartesi 8:45 - 18:30
Pazar 8:45 - 18:30

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Şişli Pangaltı

Duatepe Mah. Ergenekon Cad. No:73 Pangaltı

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir