İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

TOEFL

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı English Park
Web Adresi englishpark.kurs.com
Yer
Fiyat tablosuna göz at
%25 indirim 3.600 TL 2700 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

TOEFL sınıf içi eğitimler Hafta İçi Akşam 19:00 - 21:50 arası haftanın 4 günü Salı - Çarşamba - Perşembe ve Cuma günleri, Hafta Sonu Sabah Cumartesi - Pazar 2 Gün 09:30 - 13:20, Hafta Sonu Öğlen Cumartesi - Pazar 2 Gün 15:00 - 18:50 arası verilmektedir. Bunun dışında sizler özel grup oluşturarak dilediğiniz gün ve saatte de eğitim alabilirsiniz.
Sınıf eğitimleri sınıfın genel seviye durumu ve kontenjanına göre 70 ile 100 arası sürmektedir ve bu süreç hafta içi 1 ay ile 2 ay arasında, hafta sonu ise 2 ay ile 3 ay arasında sürmektedir. Özel ders durumunda ise alacağınız toplam saate göre eğitim süreci değişmektedir.
English Park ta TOEFL eğitimi 2 farklı şekilde verilmektedir. Ya öğrenci adayı ile bire bir özel ders, ya da genel sınıf eğitimi ile. Özel derste öğrenci sadece ihtiyacı olan, eksiklik duyduğu bölüm ve alanlarda dilediği kadar ve dilediği gün ve saatlerde eğitim alırken, sınıf eğitiminde öğrenci grup ile birlikte hareket etmek durumundadır. Ders gün ve saatleri sabit ve eğitim programı standart bir programdır. Kişiye özel değil, eğitmenin yönetiminde ders işlenmektedir.
TOEFL sınavı genel İngilizce bilgimizi ölçen bir sınav değil, İngilizce kullanımımızı ölçen bir sınav olduğundan bu eğitim programlarında genel ingilizce eğitimi verilmez. Tamamen sınav pratiği, taktiği ve dil kullanımınızı geliştirecek çalışmalar yapılır. Deneme sınavları çözülür. Bu anlamda bu eğitimi anlamanız ve sınavdan başarılı sonuç alabilmeniz için minimum Intermediate seviyesini bitirmenizde yarar vardır. Upper ya da Advanced olanlar daha şanslıdır.
TOEFL ve diğer akademik sınav eğitimlerini veren eğitmenlerimiz genel İngilizce derslerine giren eğitmenlerimiz değildir. TOEFL eğitmenlerimiz sınav konusunda deneyimli, sınav taktik konusunda tecrübeli eğitmenlerdir. Her İngilizce öğretmeni ne yazık ki bu tarz sınav eğitimlerini verememektedir.
TOEFL eğitim sınıflarını açarken sınav takvimini dikkate alarak yol almaktayız ve bu konuda acele etmemekteyiz. Eğitmenimizin programı doğrultusunda genellikle 3 ayda bir sınıf açılışı gerçekleştirmekteyiz. Ancak özel gruplara yani sizlerin oluşturduğu gruplara hemen başlanılacak şekilde sınıf açılabilir, özel ders sisteminde ise eğitimlere hemen başlanabilmektedir.

TOEFL EĞİTİMİMİZ HAKKINDA

TOEFL eğitimi konusunda yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla 0 başarı garantili eğitim vermekteyiz. English Park Dil Okulları olarak kurumlarımızda her öğrenciye özel bire bir ders programları hazırlanmakta ve TOEFL dersleri sadece özel ders ile verilmektedir. Burada ki amaç sınıfa sıkıştırılmış bir birinden ayrı hedefleri olan öğrenciler topluluğu yaratmak yerine sadece ders verilen öğrencinin hedefi doğrultusunda program hazırlamak ve bu programa sadık kalarak sınav başarısını maksimuma çıkarmaktır.  

Her öğrenci adayının TOEFL sınavına girme nedenleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu farklılık skor hedeflerinde de farklılıklara neden olmaktadır. Bu anlamda English Park Dil Okulları olarak  her öğrenci adayımız ile bizzat ilgilenmekte, hedefi doğrultusunda program hazırlamakta ve başarı gelişimini bizzat takip etmekteyiz. Bu anlamda verdiğimiz eğitim modeli bire-bir özel ders modelidir. 

Sizde TOEFL gibi akademik yabancı dil sınavlarında başarılı sonuçlar elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken hedefinizi belirleyerek şubelerimizi ziyaret etmeniz. Eğitim danışmanlarımız sizlere en uygun ders programını hazırlayacak ve kısa sürede başarıya ulaştıracak çalışmayı başlatacaktır.  

Hedefiniz ne olursa olsun. TOEFL skorunu her nerde kullanacaksanız kullanın başarıya giden en kısa yol English Park Dil Okulları'nın uzman ve deneyimli eğitmenlerince hazırlanan TOEFL ders programlarından geçmektedir. 

  • TOEFL KİTAPLARIMIZ; TOEFL sınav eğitimlerimizde tüm dünyada kabul görmüş akademik değere sahip,  sınav taktik ve becerilerini geliştirebilecek kitap ve kaynakları kullanmaktayız. Genellikle TOEFL ders kitapları olarak alanında uzman ve deneyimli yayınların kitaplarını tercih etmekteyiz. TOEFL sınavı için en iyi kaynağın yine bu sınavın yapıldığı ülke tarafından yayınlanan ders kitapları olduğunu düşünmekteyiz. English Park Dil Okulları olarak TOEFL sınav eğitimlerimizde öğrencilerimiz için en uygun ders meteryallerini uzman eğitmenlerimiz eşliğinde belirlemekteyiz. Asla eğitimlerimizi tek kaynak üzerinden yürütmemekte, ders ses kayıtları, görsel ve işitsel kaynaklar, fotokopi ve ek kitap çözümleri ile eğitim boyunca geniş bir kaynaktan yararlanmaktayız.
  • TOEFL EĞİTMENLERİMİZ; English Park Dil Okulları olarak TOEFL ve diğer akademik yabancı dil sınav eğitmenlerimizi belirlerken ilk dikkate aldığımız kriter eğitmenin sınav konusunda deneyimi ve uzmanlığıdır. Bu tarz akademik yabancı dil sınavları genel dil eğitimleri ile örtüşmezler. TOEFL ve dengi sınavlarda eğitmenin kalitesi ve deneyimi sınav sonucunu bire bir etkileyen etkenlerdir. TOEFL eğitmenlerimiz alanlarında uzman, sınav konusunda deneyimli ve minimum Türkiye'de 3 yıldır akademik sınav eğitimleri veren Türk ve yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır. English Park Dil Okulları olarak TOEFL ve dengi sınav eğitimleri için asla genel dil eğitimi veren eğitmenlerimizi görevlendirmeyiz.  Sizlerde hedefiniz olan sınavlardan başarı ile ayrılmak için kurumumuzu ziyaret edebilir, eğitmenlerimiz ile tanışarak eğitim öncesi ön görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyat Tablosu

Kişi Sayısı Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Kişi 5 Hafta (30 Saat) 3600 TL 2700 TL Kazancınız: 900 TL Bire Bir Özel Ders Fiyatıdır.
1 Kişi 7 Hafta (40 Saat) 4800 TL 3600 TL Kazancınız: 1200 TL Bire Bir Özel Ders Fiyatıdır.
2 Kişi 5 Hafta (30 Saat) 7200 TL 3300 TL Kazancınız: 3900 TL İki Kişinin Toplam Özel Ders Fiyatıdır.
2 Kişi 7 Hafta (40 Saat) 10080 TL 4400 TL Kazancınız: 5680 TL İki Kişinin Toplam Özel Ders Fiyatıdır.
3 Kişi 5 Hafta (30 Saat) 10800 TL 3600 TL Kazancınız: 7200 TL Üç Kişinin Toplam Özel Ders Fiyatıdır.
3 Kişi 7 Hafta (40 Saat) 15120 TL 4800 TL Kazancınız: 10320 TL Üç Kişinin Toplam Özel Ders Fiyatıdır.
3 Kişi 9 Hafta (50 Saat) 19440 TL 6000 TL Kazancınız: 13440 TL Üç Kişinin Toplam Özel Ders Fiyatıdır.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

TOEFL eğitimlerimiz talebe göre sınıf ya da özel bire-bir ders şeklinde verilmektedir. Sınıflarımız min.8 kişiden oluşmaktadır. Grup oluşturarak sınıf eğitimi alabilirsiniz.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı 9:30 - 22:00
Çarşamba 9:30 - 22:00
Perşembe 9:30 - 22:00
Cuma 9:30 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 20:00
Pazar 9:00 - 20:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Bahçelievler Şirinevler

Meriç Sokak No: 12 (Toyak İş Merkezi Karşısı) Şirinevler / Bahçelievler / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir