İngilizce English Time Mecidiyeköy

Firma English Time Mecidiyeköy
Yer
1.500 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Eğitim alacağınız dil okulunu seçerken öncelikle bu konu için ayıracağınız zaman ve bütçe karşılığında ne alacağınızı bilmelisiniz. Seçtiğiniz program mümkün olduğu kadar yoğun olmalıdır. Eğitim kadrosunda ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenlerin olması da çok önemlidir.
Biz bir dili en iyi anadil sahibi olarak o dili kullananların öğretebileceğine inanıyoruz.Bu yüzden tüm öğretmenlerimizin diplomalı,sertifikalı tecrübeli yabancı eğitimcilerden oluşmasına önem veriyoruz.Kelimelerin doğru telaffuzlarını öğrenmek konuşabilme yeteneğini geliştirme açısından önemlidir.
Dil okullarımızdaki eğitimimizde amaç sadece gramer bilgisi vermek değildir. Uyguladığımız metotla öğretmenlerimiz sadece gramer bilgisi vermekle kalmıyor; okuma, konuşma, dinleme, yazma uygulaması da yapıyor. Öğretmenlerimiz öğrencinin derslerde sürekli İngilizce konuşmasını sağlıyor.
Bu değişimi özellikle yoğun programlarımıza iki farklı öğretmen kullanarak yapmaktayız. Bu uygulamanın amacı eş gün boyunca eğitim alan öğrencinin farklı telaffuzlarla tanışmasını sağlamaktır. Okul yönetimi gerekli gördüğü durumlarda da öğretmen değişikliğine gidebilir.
Öğrencilerimizin dinlenme ihtiyacını karşılayan kantinimiz eğitimlerin yapıldığı 09.00-22.00 saatleri arasında kullanıma açıktır.Aktivite salonumuzda film,uydu yayını izleyebilir,internet kullanabilir,kütüphanemizde yabancı kitap,dergiler okuyabilirsiniz.14 kattan oluşan VIP bir şubedir.

 English Time'da “Communicative Approach” İletişimsel Yaklaşım ilkesinden hareket ederek hazırlanmış Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda İngilizce dilinin tüm işlevlerinin etkili ve doğru kullanımı öğrencilerimize sistemli bir şekilde öğretilir. 
 

İngilizce öğrenimine yeni bir boyut getiren, günümüzde TOEFL, IELTS gibi uluslararası sınavların temelinde yer alan ve artık tüm dünyada kullanılmaya başlanan blok sistemli eğitim programımız, deneyimli akademik kadromuzun pedagojik bilgi ve tecrübeleri ile öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda özenle oluşturulmuştur.

Genel İngilizce Eğitim Programlarında dersler bir bütün halinde ilerlerken, İngilizce dil eğitiminin temel öğeleri olan dil bilgisi, okuma, yazma, konuşma ve dinleme konuları blok sistemde ayrı ayrı ele alınır.

Her ünitede dersler ilginç, güncel ve yararlı konularla birlikte verilerek öğrencilerimizin derslere daha aktif katılımı sağlanır.

English Time’da Genel İngilizce Eğitim Programları her biri 120 ders saatinden oluşan toplam 6 seviyeden oluşur ve  6 seviye toplamda 720 saatte tamamlanır.

Tüm seviyelerdeki eğitim programları öğrencilerin pedagojik ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. İlk dört seviye de Genel İngilizce, son iki seviye de ise akademik ağırlıklı Genel İngilizce eğitimi verilmektedir.

English Time Dil Okulları’nda uygulanan eğitim programları müfredat, metodoloji ve ölçme-değerlendirme sistemi açısından Avrupa Dil Yeterlilik standartlarına da (CEFR) uyumludur.

Seviyeler;

Prep Class (Hazırlık)

Beginner  (Başlangıç)

Elementary  (Temel)

Pre - Intermediate   (Ön orta)

Intermediate  (Orta)

Upper - Intermediate (Üst Orta)

Advanced  (İleri)

şeklindedir.

Süre Saat Fiyatı Fiyat Açıklaması
2 Ay 120 Saat 1500 TL %100 GARANTİLİ EĞİTİM
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Eğitim süreleri farklı program seçenekleri ve bu programların yoğunluğuna bağlı olarak 6 ile 15 hafta arasında değişir. Hafta içi sabah ve akşam,hafta sonu sabah ve öğlen 4 farklı program mevcuttur.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 13:45 19:00 - 21:45
Salı 10:00 - 13:45 19:00 - 21:45
Çarşamba 10:00 - 13:45 19:00 - 21:45
Perşembe 10:00 - 13:45 19:00 - 13:45
Cuma 10:00 - 13:45 19:00 - 21:45
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 13:00 15:00 - 19:00
Pazar 9:00 - 13:00 15:00 - 19:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Şişli Mecidiyeköy

English Time Mecidiyeköy İstanbul Şişli Mecidiyeköy
Toplu taşımaya yakın
Mecidiyeköy Metro Durağı 200 m. uzaklıkta
Mecidiyeköy Metrobüs Durağı 500 m. uzaklıkta
Mecidiyeköy Otobüs Durağı 100 m. uzaklıkta
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir