Nefes İSİS MU Akademi

Firma İSİS MU Akademi
Yer
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
HİPHOLO NEFES VE BEDEN TERAPİ EĞİTİMİ

Yaşamda olduğumuzu, burada, anda olduğumuzu bize ispatlayabilecek tek güç nefestir. Tüm bilgeliklerin ve şifa çalışmalarının yolunun mutlaka nefesten geçtiğini görürüz. Farklı kültürlerde, farklı disiplinlerde nefes ile bedenimizi, zihnimizi, ruhumuzu terbiye etme yöntemleri görürüz. 

Sağlığımız için nefes almayı öğrenip doğru nefesi kullanmak her yerde vurgulanmaktadır. Kentleşme ile gelen stresli hayatta nefesimizi dengeleyip huzurlu bir iş ortamı yaratmamız da artık mecburi görünmektedir. Gerektiğinde nefes egzersizleri ile konsantrasyonumuzu arttırabilir, gerektiğinde nefes egzersizleri ile gevşeyip rahatlayabiliriz. 

Bireysel Terapi seansları ile yaşamdaki tıkanıklarınızı acabilir ve kendize daha yaşamda daha rahat nefes aldırabilirsiniz. bireysel seanslar 1:30 saat sürmektedir.

HİPHOLO NEFES VE BEDEN TERAPİ eğitimimiz ile 6 tam gün birlikte olmayı ve sizlerle eğitim yaparak nefes alışverişlerimizi interaktif uygulamalar ile dengeleyip, başkaları ile de paylaşmanızı sağlamayı hedefliyoruz.
 

Her Eğitimde Kitapçık, Döküman ve Sertifa verilmektedir.
 
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir