Spikerlik İstanbul Medya Akademisi

Firma İstanbul Medya Akademisi
Yer
2.500 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Eğitim içeriğimiz, sektörün profesyonel isimleri ile üretilmiş olup, uygulama kısmında 3 ay süresince bu müfredata sadık kalınarak eksiksiz dersler işlenir. Eğitmenler hayat tecrübeleriyle dersi kaynatmaz, alanla ilgili teknik ve pratik eğitimleri öğrencilere samimiyetleriyle aktarırlar.
İMA aynı zamanda bir yapım evi olduğundan TV stüdyolarında, dekor, ışık, kamera gibi her türlü teknik alt yapıya sahiptir. Sektörün profesyonel isimleriyle, kendi çalışma alanlarında eğitim görmek, bir apartman dairesinde kurulan ışık ve kameradan çok daha avantajlıdır.
Stüdyoda geçecek her derste uygulamalarda yaptığınız kayıtları alabilir aynı zamanda dönem sonunda her katılımcı için profesyoneller eşliğinde kaydedilecek olan demolarınızı alma hakkınız vardır. 3 ay sonunda elinizde kurgulanmış bir demo kaydınız olacaktır.

SPİKERLİK VE SUNUCULUK

“Seni ekrana biz hazırlayacağız!”
Haber okuma, duruş, stil, ekrana hazırlık, alıştırmalar, uygulamalar, sunum teknikleri, resmi sunumlar, organizasyon sunuculuğu ve TV sunuculuğu başlıklarını içeren uygulamalı bir eğitimdir. Programın amacı, tam donanımlı sunucu ve spiker adaylarını yetiştirmek ve onları ekran önüne hazırlamaktır. Katılımcılar, aldıkları eğitimin sonunda konuşma ve beden dili ile bir bütünlük sağlar ve etkili iletişimi kullanarak, gerek televizyon gerekse de diğer mecralarda her türlü sunumu gerçekleştirmeye hazır hale gelir. Programın sonunda her bir katılımcı, profesyonel stüdyomuzda çekilen bir haber sunum demosuna sahip olur. Ayrıca bu demoyu, konuk eğitmen olarak katılan sektörün deneyimli sunucularıyla birlikte değerlendirme imkanına sahiptir.
 

EĞİTMENLER

SEVAL ÇÖPÜR
BUKET AYDIN
BURAK TÖRÜN
CEREN KERİMOĞLU

DERS SAATLERİ
CUMARTESİ:10:00-14:00 YENİBOSNA
PAZAR:10:00-14:00 YENİBOSNA

Süre Fiyatı
3 Ay (96 Saat) 2500 TL
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 14:00
Pazar 10:00 - 14:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Beyoğlu Cihangir

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir