İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Daha Fazla Kurumsal Performans İçin Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimi (Temel & İleri Seviye)

Firma Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi
Web Adresi kariyerist.kurs.com
Yer
%57 indirim 1.500 TL 650 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimlerimize okur-yazar olan herkes katılabilir.
Yetişkin Grup : 16 yaş ve üzeridir. Aynı zamanda çocuklara özel eğitimimizde bulunmaktadır.
Max. 12 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Min. 1 kişi dahi olsa kurs başlama tarihinde eğitime başlanır.
Her öğrenci kendi masası ve bilgisayarında geniş ve ferah özel dizayn edilmiş bir ortamda eğitim almaktadır.
Eğitimi tamamlayan katılımcılarımıza bir proje ödevi verilmektedir. Bu Projeler sektörel dinamikler gözetilerek detaylı bir biçimde hocalarımız tarafından verilir ve takip edilerek tamamlanması sağlanır. Daha sonra katılımcılarımıza yaptığı proje / sınav notlandırılarak Katılım ve Başarı sertifikası verilir.
Eğitimimiz temelden sıfır seviyeden başladığı için daha önce hiç bilgisayar kullanmayanlar dahi eğitimize katılabilirler.
Eğitimi anlamazsam tekrar katılabilir miyim? Kariyerist Microsoft Ofis Kursları, katılımcılarının eğitimden alacakları maksimum faydaya odaklıdır. Her katılımcı anlamadığı konuyu "Eğitim Garantisi" ile sınırsız kere tekrar etme hakkına sahiptir. Tüm Katılımcılarımız Kariyerist Meslek Kurslarından eğitim konularını tam olarak öğrenerek ayrılırlar.
Microsoft Ofis Programı, işletmelerin ve kişilerin bilgiyi daha hızlı/tutarlı depolamasını ve kategorize etmesini sağlayarak daha verimli çalışmalarına olanak verir. Ayrıca firmalar Microsoft ofis programını iyi derecede kullanan sertifikalı bireyleri, iş ve mevcut iş gücüne dahil ederek verimliliklerini en üst düzeye çıkartabilmektedirler. Kariyerist sektörel paydaşları ve kariyer.net işbirliği ile pek çok kişiyi iş ve meslek sahibi yapmıştır.
Sizlere uygun gün ve saatlerde uygun ve ekonomik çözümlerle isteyen herkese özel ders eğitim planlaması yapılmaktadır. Kurumumuzda sürekli olarak özel ders olarak eğitimler verilmekte ve kişilerce oldukça sıklıkla tercih edilmektedir.

Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Nedir?  

Ofis Programları Kursu, Bahar Kampanyası Süresince %50 İndirimle. Fırsat için hemen formu doldurun!
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi deneyimli ve uzman kadrosuyla hazırladığı Microsoft Ofis Programları Kursu, sizi iş hayatına hazırlıyor ve özgeçmişinizin olmazsa olmaz parçası olan Ofis Programlarını en güncel eğitim müfredatı ile öğretiyor. Kariyerist Microsoft Ofis Kursları, katılımcılarının eğitimden alacakları maksimum faydaya odaklıdır. Her katılımcı anlamadığı konuyu "Eğitim Garantisi" ile sınırsız kere tekrar etme hakkına sahiptir. Tüm Katılımcılarımız Kariyerist Meslek Kurslarından eğitim konularını tam olarak öğrenerek ayrılırlar.

Bir çok işletme, kuruluş, üniversite ya da bireyler, dünyanın en tanınmış ve en çok kullanılan profesyonel yazılım paketi olan Microsoft Ofis Uzmanlığı programını kullanır. Microsoft Ofis Programı, işletmelerin ve kişilerin bilgiyi daha hızlı/tutarlı depolamasını ve kategorize etmesini sağlayarak daha verimli çalışmalarına olanak verir. Ayrıca firmalar Microsoft ofis programını iyi derecede kullanan sertifikalı bireyleri, iş ve mevcut iş gücüne dahil ederek verimliliklerini en üst düzeye çıkartabilmektedirler. İşte bu sebeple Katılımcılar Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimini / kursunu  alarak yeni iş arama sürecinde ya da mevcut işinde kariyer yapma olanağına kavuşurlar.

Microsoft Ofis Eğitimi / Kursu Kimler İçindir? 
Microsoft Office Uzmanlık eğitimi, Microsoft Ofis ile birlikte gelen yazılım paketlerini öğrenerek  iş organizasyonlarını daha iyi yönetebilmeyi, yetenek ve yeterliliğini  geliştirmeyi, bilgi verimlilik  ve üretkenlik artışı sağlamayı isteyenler içindir.
 
Microsoft Ofis Eğitimi / Kursu Eğitim Konuları Nelerdlr?   
Microsoft Ofis Uzmanlığı Eğitimi / Kursunda Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint ve Microsoft Outlook programlarını  öğrenirler.
Microsoft Word programı, belgeleri yazmak ve düzenlemek için kullanılan bir kelime işlemci programıdır. Microsoft Excel ise veri listelerinde, mali rapor sayfalarında, grafik ve hesaplamalar ile çalışmak için kullanılan mükemmel bir elektronik tablo programıdır. Ofis Kurslarımız, analiz paylaşmak ve yönetmek için makro, özet tablo ve formüller gibi becerilerin geliştirilmesine kolaylıkla yardımcı olacaktır.

Microsoft PowerPoint, dinamik ve ikna edici sunumlar oluşturmak için etkili bir programdır. PowerPoint 2010 daha önceki sürümlerin aksine özellik yönetimi ve slayt ayarlarına yardımcı olmak için geniş bir araç yalpazesi sunmaktadır. Bir metnin konumu, nesne boyutu ve slayt üzerindeki konumu, tablo verileri, animasyon, görüntü v.b. gibi durumlarda, her elemanın menüsünü açmak zorunda kalmadan slayt üzerinde birden fazla nesneyi düzenleyebilmenize olanak sağlar.

Microsoft Outlook firmaların ve bireylerin her gün kullandığı bir elektronik posta alıp-verme programıdır. Posta alıp verme, etkinilk-takvim yönetimi ve görevlerin olarak kullanılması sonucunda zamanı verimli kullanmayı sağlar.

Microsoft Ofis Eğitimi / Kursu Faydaları Nelerdir? 
Microsoft Ofis Uzmanlığı sertifikasına sahip olan katılımcı bilgi teknolojisi alanında çalışma imkanına sahip olacaktır. 

Bir masaüstü bilgisayar uzmanı olarak rekabetçi sektörde kariyer olanağı sağlar.
İş arama sürecinde Microsoft ofis uzmanı sertifikası bireyin özgüvenini artırır.
Eğitim süresi boyunca bireylerin bilgisayar okuryazarlığı becerileri gelişmiş ve bu becerileri ofis ortamına aktarabilir hale gelmelerine olanak verir.

Bireylerin istihdam amaçlı tercih edilmesini, iş süreçlerine güvenilir, disiplinli, yetkin olarak dahil olmasını sağlar.
Microsoft Ofis Uzmanlığı eğitimi / kursu ile artan ilerlemeyle, Microsoft Ofis Uzmanı bilgi verimlilik ve üretkenlik artışı sağlar.
Bir Microsoft Ofis Uzmanı zamanı verimli kullanmayı sağladığı gibi hızlandırılmış verimliliği, ve gelişmiş kurumsal performansın artmasına katkı sağlar.

Neden Ofis Eğitimi Almalıyım?

Microsoft Ofis Uzmanlığı sertifikasına sahip olan katılımcı bilgi teknolojisi alanında çalışma imkanına sahip olacaktır. Bir masaüstü bilgisayar uzmanı olarak rekabetçi sektörde kariyer olanağı sağlar. İş arama sürecinde Microsoft ofis uzmanı sertifikası bireyin özgüvenini artırır. Eğitim süresi boyunca bireylerin bilgisayar okuryazarlığı becerileri gelişmiş ve bu becerileri ofis ortamına aktarabilir hale gelmelerine olanak verir. Bireylerin istihdam amaçlı tercih edilmesini, iş süreçlerine güvenilir, disiplinli, yetkin olarak dahil olmasını sağlar. Microsoft Ofis Uzmanlığı eğitimi / kursu ile artan ilerlemeyle, Microsoft Ofis Uzmanı bilgi verimlilik ve üretkenlik artışı sağlar. Bir Microsoft Ofis Uzmanı zamanı verimli kullanmayı sağladığı gibi hızlandırılmış verimliliği, ve gelişmiş kurumsal performansın artmasına katkı sağlar.

 

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Ay (42 Saat) 1 x 1500 TL 1 x 650 TL Kazancınız: 850 TL 1,5 ay sürmektedir.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 21:30
Salı 9:00 - 21:30
Çarşamba 9:00 - 21:30
Perşembe 9:00 - 21:30
Cuma 9:00 - 21:30
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 21:00
Pazar 9:00 - 21:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Osmanağa

Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok. Şimşek İş Merkezi No:3 Kat:3 K:10-11-12 Kadıköy / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir