Bando Okuluna Hazırlık Kursu

     2016 yılında değişen okul sistemi ile bando okullar komutanlığının hazırlama bölümü yani bando okulları lisesi kaldırılmıştır. Yeni dönemde adaylar bando okullar komutanlığında sadece MYO yani ön lisans eğitimine tabi tutulmaktadırlar. 

Askeri Bando okuluna nasıl girebilirim ? diye düşünenlere şunu söyleyebiliriz ki bu nadide kuruma hazırlanmak uzun soluklu, özverili ve disiplinli bir çalışma ile mümkün olabilir. Diğer güzel sanatlara hazırlanırken harcadığınız performansın biraz üstünde performans harcamanız gerekmektedir. Disiplinli ve özverili bir çalışma ile Askeri Bando okulunun eğitim sistemine dahil olabilirsiniz. Askeri bando okullarına hazırlık için mutlaka eğitim desteği ve danışmanlığa ihtiyacınız olacak. My Music Sanat Merkezi bünyesindeki öğretmenlerle sizleri planlı bir çalışma programına dahil ederek bu süreçte en iyi seviyeye getirecektir. Bando astsubay okulu eğitimi sadece müzikle sınırlı değildir. Askeri eğitim ve kültür dersleriyle ilgili alacağınız eğitimde fazlasıyla yoğun olacaktır. Kurumumuzdaki eğitimlerde sizleri okulun genel eğitim sistemiyle ilgili detaylıca bilgilendirip donanımlı bir şekilde okulun sınavlarına girmenizi sağlayacağız. Herhangi bir enstrüman icra ediyorsanız çalışmalarımızı o enstrüman üzerinden devam edeceğiz ama icra ettiğiniz bir enstrüman yok ise My Music Sanat Merkezi öncelikle sizin dudak ve parmak yapınıza bakıp en uygun olan enstrümanla sıkı bir eğitim süreci başlatacaktır. Kurumumuz sadece müzik eğitimi üzerinde durmayıp hazırlanmanız gereken diğer konularda danışmanlık verecektir.

HAZIRLIK AŞAMASINDA EĞİTİM PROGRAMI

     Bando astsubay okulu eğitim programı 2 ayrı bölümden oluşmaktadır. Bunlar; üflemeli ve vurmalı çalgılar ile çalgı bakım onarım ön lisans programlarıdır. Hazırlıklarımız bu programlara ve yetenek sınavına yönelik olacaktır. Müzik eğitimi alt yapısı olmayanlar başarısız olacaklarını kesinlikle düşünmemelidir. Bu durum My Music Sanat Merkezi sayesinde  sizin avantajınıza çevrilebilir. Avantajınız, bizim kontrolümüzde askeri bandolarda kullanılan enstrümanlarla eğitime başlamanız olacaktır. Hangi enstrümanı çalmanız gerektiği My Music Sanat Merkezi bünyesindeki öğretmenlerimiz aracılığıyla parmak, dudak ve diş yapınıza bakılarak sizlere söylenecektir. Bunun sebebi ise enstrümanda sağlıklı ve rahat bir ilerleme kaydetmenizi sağlamaktır. Örneğin; ince dudak yapısına sahip birisi trompeti kolaylıkla icra edebilirken kalın dudak yapısına sahip kişiler trompet çalmakta zorlanabilmektedirler. My Music Sanat Merkezi bilinçli ve programlı çalışmalarıyla kısa sürede çok yol kat etmenizi sağlayacaktır.

Askeri bando okuluna nasıl girebilirim ? sorusuna cevabımız bilinçli ve programlı bir çalışma ile doğru yönlendirilmeniz olacaktır. Askeri bando okullarına hazırlık aşamasında en önemli kural geç olmadan karar verip çalışmalara başlamaktır. Eğitim programımız haftada 3 saat olup hem teori hem de enstrüman eğitimi verilecektir. Sınav gününe kadar öğretmenlerimiz tarafından belirlenen çalışma programına uyulması gerekliliği sizlerin başarılı olabilmeniz için önem arz etmektedir. Sınava hazırlık için kurumumuza başvuran öğrencilerin bando okullarının fiziki yeterliliklerini barındırıyor olmaları gerekmektedir. Ayrıca My Music Sanat Merkezi, öğrencileri programa kabul etmeden müzik yeteneklerini test edecektir.

Daha Fazlası Daha Azı

Sıkça Sorulan Sorular

Bu okula hazırlanmak uzun soluklu, özverili ve disiplinli bir çalışma ile mümkün olabilir. Diğer güzel sanatlara hazırlanırken harcadığınız performansın biraz üstünde performans harcamanız gerekmektedir. Disiplinli ve özverili bir çalışma ile Askeri Bando okulunun eğitim sistemine dahil olabilirsiniz.
Bu okula hazırlanmak için mutlaka eğitim desteği ve danışmanlığa ihtiyacınız olacak. My Music Sanat Merkezi bünyesindeki öğretmenlerle sizleri planlı bir çalışma programına dahil ederek bu süreçte en iyi seviyeye getirecektir.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Ankara Çankaya Kızılay

Yukarı Bahçelievler mah.69 Sok No: 29/1 Çankaya ANKARA

Toplu taşımaya yakın
Kızılay Metro Durağı 150 m. uzaklıkta
Mesaj Gönder
Şimdi Ara

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2023

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.