İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

YDS

Firma PRESTIGE ENGLISH KIZILAY
Web Adresi prestigeenglishkizilay.kurs.com
Yer
İncelenme 1.180 kişi bu kursu inceledi
Üyelik 3. YIL
Fiyat tablosuna göz at
%25 indirim 2.000 TL 1500 TL

YDS HAKKINDA


YDS ilkbahar dönemi ve sonbahar dönemi olmak üzere yıldı iki defa yapılmaktadır. Adaylar yabancı dil puanı için eskiden geçerli olan ÜDSKPDS gibi sınavlara girmek yerine 2013 yılından itibaren geçerli olan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) girmeleri gerekmektedir. Yıl içerisinde bahar dönemi ve güz dönemi olarak iki defa yapılan sınavlar: ingilizceFransızcaRusçaAlmanca ve Arapça olarak sıralanabilir. Toplam 80 soru sorulan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında (YDS) adaylara ayrılan süre 150 dakikadır. Adayın seviyesi yüz tam puan üzerinden belirlenmek üzere: 90-100 puan aralığındaki adayların A seviyesinde, 80-89 puan aralığındaki adayların B seviyesinde, 70-79 puan aralığındaki adayların C seviyesinde, 60-69 puan aralığındaki adayların D seviyesinde, 50-59 puan aralığındaki adayların E seviyesinde olduğu kabul edilmektedir.

PrestigeEnglish YDS


İngilizce öğrenmek isteyen ve YDS sınavına hazırlanmak isteyen adayların ortak problemi gidebilecekleri kaliteli ve öğrenim seviyesi yüksek kurslar bulmakta zorlanmalarıdır. Adayların bu tarz problemler yaşamayacakları eğitiminden, disiplininden ve en önemlisi başarısından memnun kalacakları kurs Prestige English Kızılay dir. YDS kursları arasında PrestigeEnglish eğitim ve kalite açısından şüphe götürmez bir sisteme sahiptir.  Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere Prestige English Kızılay da  Ön hazırlık + Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tesbit Sınavı (YDS) hazırlık kursları verilmektedir. Öğretmen kalitesi disiplin ve lokasyon açısından tercih edilen bir eğitim kurumudur. Ankarada YDS için aranacak kurslar arasında ilk sırada PrestigeEnglish gelmektedir. Minimum sürede maximum faydayı sağlatabilmek amacıyla eğitim veren Prestige English kendine özgü eğitim programını kursiyerlerine sunmaktadır.

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

ÖSYM tarafından gerçekleştirilen ve açılımı Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı olan merkezi bir yabancı dil sınavdır. Daha önceleri uygulanan ÜDS ve KPDS sınavlarının da bu sınava dahil edilmesi ile birlikte kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere üniversiteler ve özel sektörlerde geçerliliği olan bir dil sınavıdır.Sınav 80 sorudan oluşur. Yanlışlar doğruları götürmez ve soruları cevaplandırmanız için size tanınan süre 150 dakikadır. Her doğru cevabın karşılığı 1.25’ puandır.
Yılda iki kere yapılan Yds sınavı ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde yapılmaktadır. Sınav sonucunun geçerliliği iki yıldır.
Lisans programlarının son sınıfında veya son sınıftan bir önceki sınıfta okuyan öğrencilerden, yüksek lisans ya da doktora öğrenimi görmek isteyenler. Herhangi bir kamu kurumunda çalışmakta olup dil tazminatı ya da yurt dışı görev vs. nedeniyle yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyenler.
YDS 11 bölümden oluşmaktadır. Kelime bilgisi – 6 soru Gramer – 10 soru Cloze test – 10 soru Cümle tamamlama – 10 soru İngilizce – Türkçe çeviri - 3 soru Türkçe – İngilizce çeviri – 3 soru Paragraf tamamlama – 4 soru Anlam bütünlüğünü bozan cümle – 5 soru Karşılıklı konuşmalar – 5 soru Yakın anlamlı cümleler – 4 soru Okuma parçaları 20 soru olarak yapılmaktadır.
YDS İlkbahar Dönemi Sınavı, Almanca, Arapça, Bulgarca, Çince, Danimarkaca (Danish Dili), Ermenice, Farsça, Fransızca, Gürcüce, Hollandaca (Dutch Dili), İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Macarca, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Ukraynaca (Ukraince) ve Yunanca dillerinden, Sonbahar Dönemi Sınavı ise sadece Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce ve Rusçadan yapılacak.
Yabancı dil seviyesi tüm adaylar için geçerli olmak üzere 100 tam puan üzerinden, 90 - 100 arasındaki puanlar (A) seviyesi, 80 - 89 arasındaki puanlar (B) seviyesi, 70 - 79 arasındaki puanlar (C) seviyesi, 60 - 69 arasındaki puanlar (D) seviyesi, 50 - 59 arasındaki puanlar (E) seviyesi
Doçent adaylarının YDS den 100 üzerinden en az 65, doktora / sanatta yeterlik adaylarının ise 55 puan almaları gerekir. (100 üzerinden 65 puan = 80 üzerinden 52 doğru cevap; 100 üzerinden 55 puan = 80 üzerinden 44 doğru cevap).Öğretim üyesi dışında kalan öğretim görevlisi kadrolarına naklen ya da açıktan yapılacak atamalarda YDS’den 50 puan şartı aranmaktadır. Yabancı dil okutmanları için YDS barajı 80 puandır.
Yds taktik sınavıdır ve öğretmen kadromuz akademisyen olmakla beraber sadece Yds konusunda öğrenim verip başka bir alanla ilgilenmediği için Öğrenciye ne verilmesi gerektiğini çok iyi bilen kişilerdir. Aynı zaman da kitap yazarı öğretmenlerden alacağınız ders size nokta atışı bilgiler verilmesi konusunda çok ince bir detaydır. Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim görerek sınıf içerisinde kaybolmanızın önüne geçerek öğretmeninizin sizinle birebir ilgilenmesini sağlamaktadır.

Henüz yorum bulunmamaktadır...

YDS Kursu İçin Yorum Yapın

Buraya 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.
Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Henüz yorum bulunmamaktadır...

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
12 Hafta (120 Saat) 2000 TL 1500 TL Kazancınız: 500 TL 120 Saat YDS
18 Hafta (180 Saat) 3000 TL 2250 TL Kazancınız: 750 TL Ön Hazırlık 60 Saat + 120 Saat YDS

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Talep doğrultusunda farklı gün ve saatlerde grup açılabilir.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 18:20 - 21:30
Salı
Çarşamba 18:20 - 21:30
Perşembe
Cuma 18:20 - 21:40
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 13:15
Pazar 9:00 - 13:15

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Kızılay

Atatürk Bulvarı No:135 Kızılay - Çankaya / ANKARA

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2019

Bana Kurs Bul