Reiki İda Gelişim Akademisi

Firma İda Gelişim Akademisi
Yer
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Eğitmen ; İnci Duran.09.09.2013 tarihinde kendisine USUİ sisteminde REİKİ MASTER TEACHER ünvanı verildikten sonra USUİ REİKİ EĞİTİM VE SEMİNERLERİ vermeye başladı. Çok güçlü ve kolay uygulanabilen bu enerji ve öğretiyi; özellikle yoğun iş hayatı olanlara ve talep eden her kişiye aktarmayı arzu etmektedir.
En az 3 kişi olunca yeni gruplar açılır
Beden yaşını yönetme tekniklerinin en güçlülerindendir  Zihinsel ve Duygusal Gençliğe yardımcı olur Tıbbi tedavilere verdiği mucize destek halen araştırılmaktadır.Hamileler ve Bebeklerde,Çocuklar ve Gençlerde,Yaş nedeniyle meyana gelen fiziksel rahatsızlıklarda  TIBBİ TEDAVİYE güçlü bir destek olarak, güvenli bir şekilde kullanılabilecek ŞİFA ENERJİSİ’dir.Ruhsal,Zihinsel ve fiziksel bedenlerinizin , bitkilerinizin ve değerli taşlarınızın arındırılmasında kullanılır.

ANNENİZE ‘’ÖMÜR BOYU KULLANABİLECEĞİ’’ ÖZEL BİR HEDİYE VERMEK İSTERMİSİNİZ
Her zaman Annenizin yanında olamazsınız ancak, her zaman yanındaymışsınız gibi sağlıklı ve mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz
ANNELER GÜNÜNE ÖZEL %20 İNDİRİMLİ SEMİNERLER

60 YAŞ ÜSTÜ ANNELER VE EŞLERİNE %40 İNDİRİMLİ

‘USUİ REİKİ BİRİNCİ SEVİYE SEMİNERLERİ
14-19 Mayıs  saat.11,00-17,00  yer: Göztepe/Kadıköy

YAŞ YOK, SAYILAR VAR
‘’Ruhum GENÇ, BEDENİM DE ……demek isterseniz

Reiki’nin faydaları:
Beden yaşını yönetme tekniklerinin en güçlülerindendir  Zihinsel ve Duygusal Gençliğe yardımcı olur
Avrupa ve ABD’ndeki birçok hastahanede  REİKİ klinikleri mevcuttur.Tıbbi tedavilere verdiği mucize destek halen araştırılmaktadır.Hamileler ve Bebeklerde,Çocuklar ve Gençlerde,Yaş nedeniyle meyana gelen fiziksel rahatsızlıklarda  TIBBİ TEDAVİYE güçlü bir destek olarak, güvenli bir şekilde kullanılabilecek ŞİFA ENERJİSİ’dir.
Ruhsal,Zihinsel ve fiziksel bedenlerinizin , bitkilerinizin ve değerli taşlarınızın arındırılmasında kullanılır.

REİKİ ile,yaşam alanlarınızın enerjisini mutluluk enerjisine dönüştürebilirsiniz.Hiçbir şey için geç değil,başkaları başardıysa, sizde başarırsınız!
Seminer programı:
-Tanışma ve bu seminerden beklentiler üzerine kısa bir değerlendirme
-Üç  dakika içersinde ‘’Şifalı eller duşu’’ Annelerdeki  özel yeteneğin bilinçli olarak kullanımı-uygulamalı
-Vucudun yenilenme noktaları üzerine özel teknikler-Doğu bilgeliğinden günümüze, Doğu ve batı tıbbı ışığında , binlerce yıllık deneyime dayalı,özel tekniklerin kullanımı üzerine UYGULAMALAR 
 NOT: Seminerlerimiz tedavi amaçlı olmayıp, Doktorunuza destek programıdır.İDA Kişisel Gelişim Akademisi, İnci Duran tarafından kurulan, en kısa sürede, en hızlı uygulama yöntemleri ile kişisel gelişim tekniklerini bilimsel yaklaşımlarla sizlerle buluşturan bir akademidir.
Arınma meditasyonları, zihinsel, duygusal ve fiziksel yönetim teknikleri, reiki, enerji merkezleri gibi uygulamalarla dünden bugüne kişisel gelişim teknikleri konusunda uzmanlaşmış İDA Kişisel Gelişim Akademi, sağlıklı yaşam tekniklerini sizlere sunuyor.
Ruhsal yaşam enerjisi olarak bilinen reiki kursunda sahip olduğunuz enerjiyi açığa çıkararak yaşam kalitenizi artırabilir, bedeninizi güçlendirebilir, moral ve motivasyonunuzu maksimum düzeye ulaştırabilirsiniz.
Üç aşamadan oluşan reiki kursunda alanında uzman eğitmenlerden alacağınız eğitimler sizi olumsuz düşüncelerden arındıracaktır.
 

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

ANNENİZE ‘’ÖMÜR BOYU KULLANABİLECEĞİ’’ ÖZEL BİR HEDİYE VERMEK İSTERMİSİNİZ -ANNELER GÜNÜNE ÖZEL %20 İNDİRİMLİ SEMİNERLER

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 11:00 - 17:00
Salı 11:00 - 17:00
Çarşamba 11:00 - 17:00
Perşembe 11:00 - 17:00
Cuma 11:00 - 17:00
Hafta Sonu
Cumartesi
Pazar 11:00 - 17:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir