İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Kuantum Terapi

Firma Rengarenk Yaşam Akademisi
Web Adresi rengarenkyasam.kurs.com
Yer
%18 indirim 425 TL 350 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Uygunluk durumuna göre istediğiniz gün ve saatte alabilirsiniz.
Seanslarımız bire bir yapılmaktadır.
Bir gün öncesine kadar arayarak iptal veya erteleme yapabilirsiniz.

Kuantum Düşünce Tekniği

Kuantum Düşünce üst nitelikli bir düşünme biçimidir. Sıradan düşünce biçimlerinin değiştirme ve oluşturma güçleri yoktur; daha çok vehim, kuruntu, başıboş hayaller olarak belirirler. Oysa Kuantum Düşünce’nin özel bir bilinç düzeyine girerek sunduğu özel olarak kurgulanmış sözel ve imgesel oluşumlarla insan, kendi hayatının efendisi durumuna geçer.

Evrendeki her şey bir enerjidir. İster elle tutulur ister görünmez olsun, her şey enerjinin bir formudur. Ve bu enerjilerin yaydığı frekans sadece benzer enerjilerle buluşabilir. Bizim enerji frekansımızı duygularımız belirler. Farkında olduğumuz ya da olmadığımız duygularımız, bizim frenkasımıza uygun olayları, karşılaşmaları ve durumları yaratır. Duygularımızı şekillendiren ise düşüncelerimizdir. “İnanç” ve “Duygu” dediğimiz şey, aslında ilk olarak bir “düşünce” ile başlar; bir tohum gibi sonrasında gelişir, pekişir ve duygulara dönüşür. Bize hizmet etmeyen düşüncelerimizin bırakılması zorunluluğu bundandır.

Kuantum Düşünce üst nitelikli bir düşünme biçimidir. Sıradan düşünce biçimleri kendisini tekrar eden, etkisiz ve sınırlı enerjilerdir. Değiştirme ve oluşturma güçleri yoktur. Daha çok vehim, kuruntu, başıboş hayaller biçiminde kendilerini gösterirler. Oysa Kuantum Düşünce derin düzeyde, atom altı alanda etkili olabilecek tarzda bir yaratıcı düşünme biçimidir. Bilinçaltına ulaşarak, en derindeki egosal kararlarımızın farkına vardırır. Ego sadece bizim yarattığımız ya da bize giydirilmiş bir kimliktir. Kendimize uygun ya da “lâyık” bulduğumuz nitelikteki parçalardan oluşan bir elbise gibidir. Olumsuz kişisel deneyimler, “karmik aktarımlar” ve atalarımızdan aldığımız genetik negatif düşünce kalıpları sonucunda üzerimize diktiğimiz bir elbisedir bu. Biz başımıza gelenleri “kader”, giydiğimiz kimliği de “ben”, yani kendimiz sanırız. Bunun enerjisini yayar, bunların yarattığı deneyimleri yaşarız.

Kuantum Düşünce daha da ileri bir düzeyde, ortak zeka alanında işlem yapar. Bütün evreni tekamül ettiren enerjiyle işbirliğine girildiğinde, bir “kişi” olmanın sınırlı olanakları aşılıp, “bütün” ün gücüne yani Öz’e ulaşılır. O zaman da gücümüz tabii ki bütünün gücüne eşit olur. Öz, Tanrısal yanımızdır. Temel enerjisi sevgidir. Hayatımızda yaşadığımız tüm problemlerin kökünde, kişinin potansiyelini, Tanrı vergisi yaratıcılığını kullanmayıp, kendini gerçekleştirmemesi yatar. Bu basit bir “iste ve olsun” yöntemi değildir. Değiştirilmesi ve iyiye dönüştürülmesi gereken noktalarda, özel olarak kurgulanmış sözel ve imgesel araçlar kullanılır. Bilinçaltı kalıpları pozitife dönen kişi, Yaradan’ın kendisine sunduğu tüm kaynakları kullanarak kendi olma yolculuğuna çıkar ve hayatı tarifsiz mucizelerle dolar. Bu düzeyde insan, kendi hayatının efendisi durumuna geçer. En önemlisi kişi kendini ve herkesi koşulsuzca sevmeyi öğrenir. Kendini koşulsuz sevebilen kişi, tüm yaşamını mutlu ve her açıdan bolluk içinde geçirir.

Hiç kimse bu hayata kötü koşullarda yaşamak, mutsuz, sağlıksız ya da yalnız olmak için gelmemiştir. Tüm güzellikler insanın Öz’lük hakkıdır. Yaradan’ın bizden istediği de zaten budur.

Kuantum Düşünce Tekniği bireysel seansları ile yapılan bilinçaltı temizleme işleminden sonra kişilerde görülen değişimler:

 • Hiçbir dışsal sebebe bağlı olmayan ve giderek artan bir huzur ve dinginlik duygusu
 • Kişinin kendisiyle, karşı cins ve tüm insanlar ile, çevresiyle, kısaca hayatla kurduğu ilişkilerde giderek artan bir memnuniyet hali
 • Artan bir mizah duygusu
 • Bolluk ve berekette artış
 • “An”da kalabilme yetisi
 • Kendini olduğu gibi, saklayıp gizlemeden rahatlıkla ifade etme yeteneği
 • Anlayış ve hoşgörü duygusunun belirginleşmesi
 • Ruhsal, bedensel ve zihinsel açıdan sağlıklı olma hali
 • Başka insanları kolayca anlamak ve yargılamadan kabul etmek
 • Her şeye daha geniş bir perspektiften ve ego ötesi bir açıdan bakma durumu
 • Algı ve dikkat gücünde artış
 • Kuruntu, vesvese, korku ve endişelerin giderek azalması

 

Kısacası Kuantum Düşünce Tekniği bireysel seansları, pozitif yönde ve kökten bir değişim ile kişilerin kendi hayatlarının efendisi olmalarını sağlar.

 

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Gün (1 Saat) 1 x 425 TL 1 x 350 TL Kazancınız: 75 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 11:00 - 18:00
Salı 11:00 - 18:00
Çarşamba 11:00 - 18:00
Perşembe 11:00 - 18:00
Cuma 11:00 - 18:00
Hafta Sonu
Cumartesi 11:00 - 18:00
Pazar 11:00 - 18:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy Kartaltepe

Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Yeşil Ada Sok. A/ Blok No: 2/4 Bakırköy / İstanbul

Toplu taşımaya yakın
Yeşil kıbrıs Otobüs Durağı 150 m. uzaklıkta
İncirli Metrobüs Durağı 1000 m. uzaklıkta
Bakırköy iskelesi Vapur İskelesi 1000 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir