Senaryo Yazarlığı Sinematek

Firma Sinematek
Yer
800 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

Senaryo ve Dramatik Yazarlık 1 Atölyesi 

Sinematek Senaryo ve Dramatik Yazarlık Eğitimlerinin temel kursudur. 2 ay, haftada 1 gün X 3 saat, toplam 24 ders saati sürer. Kursun kontenjanı 4-8 kişidir.

Kimler İçin; Herhangi bir alanda (Uzun metraj, kısa film, reklam, tanıtım filmi, klip, bilgisayar oyunu, belgesel... senaryosu) film öyküsü yazmak isteyen, yazdığı senaryoyu doğru dramatik kurgu ile tekrar ele almak isteyen, yazmaya meraklı olan herkes içindir.

Anahtar Özelliği; Senaryonun nasıl ve ne biçimde yazılacağı anlatılır ve dramatik yazarlık eğitimi verilerek, katılımcıların dramatik olay ve karakter oluşturması beklenir. Dramatik olay örgüsü ve karakterin yolcuğunu anlatarak, 'iyi' senaryonun püf noktaları anlatılır. Ayrıca senaryoyu çeşitli kurumlara sunma biçimleri anlatılarak katılımcıları bu alanda yönlendirmeyi hedefler. 

Kur Sistemi; Senaryo Atölyesi, senaryo öğretisinin temel kavramlarını öğretmeyi amaçlar. İleri senaryo yazım tekniklerini öğrenmek isteyen öğrencilerimizin 'Senaryo 2' kursuna katılmaları faydalı olacaktır. Ayrıca öğrencilerimiz yönelmek istedikleri diğer alan kurslarını (Film Yapım ve Yönetmenlik, Film Analizi, Kurgu/Montaj...) seçebilirler. Öğrencilerimizin devam edecekleri diğer kurslar indirimlidir.

Başarı Sertifikası; Kursa yüksek oranda katılım gösteren ve ilk kurun sonunda bir kısa metraj film senaryosunu tamamlamış öğrencilerimize 'Başarı Sertifikası' verilir.

Süre Saat Fiyatı Fiyat Açıklaması
2 Ay 24 Saat 800 TL Fiyatlara KDV dahil değildir
2 Ay 24 Saat 850 TL Kredi Kartı tek çekim ( 3 Taksitle ödenebilir )
2 Ay 24 Saat 880 TL Bonus Kart 4 Taksit
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma 19:00 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 11:30 - 14:30
Pazar

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy

 Sinematek İstanbul Kadıköy
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir