Salsa Romeo Dans Okulu

Firma Romeo Dans Okulu
Yer
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

1920’lerde Latin Amerika’da doğan ve zamanla dünyaya yayılan popüler bir dans türüdür. İlk çıktığında müzik türü olarak icra edilen tür zamanla dans çeşidine dönüşmüştür. Ardından Afrika, Avrupa ve Karayip sitillerinin birleşmesi ile şeklini bulmuştur.

İspanyolca bir kelime olan “Salsa” çeşitli baharatların karışımı ile oluşan sos demektir. Dans figürlerinin ve müziğinin de çeşitli kültürlerin karışımı olması sebebiyle bu adı almıştır. Mambo, Cha  Cha, Rumba gibi popüler Küba danslarından oldukça etkilenmiştir.

Salsa Nasıl Yapılır?

Salsa kurslarında öncelikle temel adımlar öğretilir. Çeşitli figürlere sahip olan bu eğlenceli dansın karmaşık hareketlerini öğrenmeden ilk adımları iyi atmak gerekir.

Ne Kadar Sürer?

Salsa dersleri hemen hemen her dans kursunda en çok talep gören türdür.  Temel ve ileri düzeyde kurlar ile öğrenilebilir. Dönemsel kurslarımızda yer alan dersler ile en kısa sürede Salsa dansının temellerini oluşturabilir ve bu zevkli dansı icra edebilirsiniz.

Salsa Ders Ücretleri Ne Kadar?

Salsa temel ve ileri düzeyde öğrenilebilen bir danstır. Kurslarımızda oluşturulan programlarda yer alan saatlere göre ücret belirlemesi yapıldığı için bizimle iletişime geçerek daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Salsa ders ücretleri, bu türü yaymak adına indirimlidir.

Neden Biz?

Romeo Dans Okulu Salsa dersleri ile uzman eğitmenler eşliğinde sizlere eğitimin en eğlenceli ve şık halini sunuyor. Geniş salonlarımız ve rahat edebileceğiniz kurs ortamımız ile ailemizin bir parçası olarak kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Kayseri Kocasinan Erciyesevler

Romeo Dans Okulu Kayseri Kocasinan Erciyesevler
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir