Kozmik Enerji Metodu ile Yaşamınızda Pozitif İzler Bırakın

Kozmik enerji metodu Mısır, Tibet, Hindistan ve eski uygarlıklarda binlerce yıldır kullanılan bir şifa yöntemidir. Kozmik enerji şifası, enerji bilgisi taşıyan biyoinformatif kozmik enerji kanallarının aktive edilip kullanılmasını içeren şifa yöntemidir. Bu kanallar insanlığın kullanımı için evren - yaratıcı güç tarafından gönderilmiştir. Bu yöntem kullanılarak kişinin sağlığı ve yaşamı üzerinde pozitif etkiler oluşturulur.

İnsan sadece fiziksel bedenden oluşmuş bir varlık değildir. İnsan ruh, beden ve zihinle birlikte biyoenerji bilgisi taşıyan bir sistemdir. İnsanın mutluluğu kendi ruh, beden ve zihin sisteminde taşıdığı bilginin nitelik ve niceliğine bağlıdır. insanın enerji bedeni bütün bu biyoinformatif bilgiyi taşır. 

Kozmik enerji  insan beden, zihin ve ruh bileşenlerinden oluşan varlık olarak ele alınır ve terapi bütüncül bir yaklaşımla yapılır. Sadece hasta organa yönelik değil bütün bedene ve enerji alanlarına yönelik  yapılır. Çakralardaki, organların enerji alanlarındaki ve auradaki negatif enerjiler şifa enerjileri ile temizlenir ve enerji alanları pozitif şifa enerjileri ile doldurulur. Kozmik enerji terapisinde çeşitli hastalıklara, organlara ve negatif enerjilere (negatif enerji özleri) yönelik şifa kanalları bu kanallara uyumlanmış şifacı tarafından aktive edilir ve kozmik alan kişiye uygulanır. 

1. Kozmik Enerji nedir? Kozmik enerji evrendeki herşeyi bir düzende tutar. Kozmik enerji heryerdedir. Galaksiler, gezegenler, insanlar, hücreler ve atomların arasındadır. Varlığımız için bir temeldir. 

2. Kozmik Enerjiyi nasıl alırız? Kozmik enerjiyi derin uykuda ve iç sessizlikte alırız. Meditasyonda yoğun olarak alabiliriz. 

3. Kozmik Enerjiyi neden almalıyız? Uyku sırasında aldığımız kozmik enerji vücudumuzun ve zihnimizin konuşma, duyma, hareket etme ve düşünme gibi günlük aktivitelerinde kullanılır. Bu yüzden uyandığımızda kendimizi dinlenmiş ve güçlü, geceyse yorgun ve bitkin hissederiz. 

Daha Fazlası Daha Azı

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Buraya 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.
Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Barbaros

Güniz Sokak No:36/2 Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

Mesaj Gönder
Şimdi Ara
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2020