UZAKTAN EĞİTİM Bu kursu uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz.

Saksafon Kursu

Saksafon derslerimizde öncelikle ağızlık ile doğru ses çıkarmaya yönelik nefes ve diyafram çalışmaları yapıp saksafonun gövdesinde tuşede yer alan sesleri öğrenip gam çalışmaları yaparken, aynı zamanda temel nota eğitimi vererek enstrüman hakkında gerekli teknik bilgiyi verip alt yapınızın kısa süre içerisinde oluşmasına yardımcı oluyoruz.

Ardından temel saksafon eğitimi tamamlandıktan sonra ise öğrencimizin istediği tarzda eğitim almasını sağlıyor ve şarkı çalışmalarına başlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Saksafona yeni başlayanların yaptığı hataların başında parmak ezberi yöntemi ile şarkı çalmaya çalışmak geliyor. Ancak saksafon oldukça komplike bir çalgı olduğundan notasız ezber ile öğreneceğiniz sadece birkaç basit parça olacaktır. Bu nedenle kursumuzda temel saksafon derslerinin yanı sıra temel nota dersleri de vererek profesyonel anlamda eğitim altığınıza emin oluyoruz.
Saksafon çalmayı öğrenme süresi temel bilginize ve pratiklerinize bağlı olarak kişiden kişiye farklılık gösterecektir. Yeni başlayanlar için doğru nefes kullanmanın oldukça zorlu olabildiği saksafon, özellikle düzenli yapmanız gereken diyafram egzersizleri gerektirmekte. Her gün en az yarım saatinizi harcayarak yapacağınız çalışmalar sonucunda, saksafon eğitimi almaya başladıktan yaklaşık 5 ila 6 ders sonrasında basit birkaç parça çalıyor olacaksınız.
aksafon kursuna başlamak için bir çellonuzun olması gerekmez. Özellikle başlangıç seviyesinde saksafon öğrenecekler için kurs merkezimiz hem dersler hem de ders dışı çalışmalarında kullanmak adına ücretsiz saksafon sağlamaktadır. Ancak her enstrümanda olduğu gibi hızlı ve etkili bir biçimde saksafon öğrenmek isteyenler görece birçok müzik aletine göre taşınabilmesi de çok daha kolay olan saksafonu, evde pratik yapabilecekleri ve bütçelerine uygun bir biçimde edinebilirler.
Saksafon öğrenmenin herhangi bir yaşı olmamakla birlikte, çocuklar için fiziksel özelliklerine göre saksafon kursuna başlama yaşında alt sınır 8 olarak kabul edilebilir. Düzenli çalışma ve özellikle de nefes egzersizleri gerektiren saksafon, tekniğini öğrendikten sonra çalınması kolay ve oldukça zevkli bir enstrüman haline gelecektir.
Armonik yapısı ve etkileyici tınısı ile başta pop, jazz ve funk olmak üzere Türk sanat müziği de dahil birçok farklı tarza hitap edebilen saksafonun; hafızanın gelişmesi, algıların güçlendirilmesi ve kaygı tedavisinde de etkili olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Saksafon kursumuzun ders programları öğrencilerimizin istediği gün ve saatlerde olacak şekilde bire bir eğitim halinde hazırlanmaktadır. Herhangi bir sebepten ötürü katılım gösteremediğiniz durumlarda, başka bir gün ve saatte ayarlama yapılarak derslerden geri kalmamanız sağlanır. Saksafon kursunda tuşe ve gam derslerinin yanı sıra temel nota eğitimi ve doğru nefes kullanımı ile ilgili dersler de yapılmaktadır.
İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
%14 indirim 2.800 TL 2400 TL

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Ay (4 Saat) 1 x 2800 TL 1 x 2400 TL Kazancınız: 400 TL Açılışa Özel

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Ankara Çankaya Anıttepe

Anıttepe Mah. Gazi Mustafa Kemal Bul.131/28 Çankaya/Ankara

Mesaj Gönder
Şimdi Ara

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2024

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.