İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Autodesk Yetkili Eğitim ve Sertifikasyon Merkezi ATEM KAMPANYA

Firma ATAŞEHİR TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ
Web Adresi atasehirteknikegitim.kurs.com
Yer
İncelenme 609 kişi bu kursu inceledi
Üyelik 2. YIL
%29 indirim 1.400 TL 1000 TL

Autocad nedir?

Autocad; ABD merkezli Autodesk şirketinin geliştirdiği, 2 boyutlu ve 3 boyutlu tasarım yapılmasını sağlayan, bilgisayar destekli bir teknik çizim ve tasarım programıdır.

Autocad eğitimi kimler için gereklidir?

Autocad eğitimi; İnşaat mühendisleri, Makine mühendisleri, Endüstri mühendisleri, Elekrik-Elektronik mühendisleri, Tekstil mühendisleri, Harita mühendisleri, Mimarlar, İç mimarlar, Peyzaj mimarları, Grafikerler, Teknikerler ve Teknisyenler başta olmak üzere teknik çizim ve tasarım yapan tüm meslek grupları için gereklidir.

Autocad eğitimi alabilmek için bilinmesi gerekenler nelerdir?

Autocad eğitimi alabilmek için; temel bilgisayar kullanım bilgisine sahip olunması yeterli olacaktır.

Autocad eğitiminin kariyerinize katkısı nedir? Neden Autocad öğrenmelisiniz?

Autocad; teknik çizim üzerinde yoğunlaşan meslek gruplarının kullandığı yazılım programlarına temel oluşturması ve bu işkollarında faaliyet gösteren firmaların işe alımlarında önkoşul haline gelmesi sebebiyle kariyeriniz için oldukça önem arz etmektedir.

Autocad eğitimi alırken nelere dikkat edilmelidir?

Autocad eğitimi veren birçok kurum ve kuruluş olmakla birlikte bu kurumlardan biri tercih edilirken en önemli faktör hocaların özgeçmişi olmalıdır. Autocad kullanım seviyesi sadece eğitmenlik düzeyinde olan hocalardan alınan eğitimler malesef kalıcı bir bilgi bırakmamakta olup, bu durum hem zaman hem de para kaybına sebep olduğundan memnuniyetsizliğe yol açmaktadır. Autocad eğitimi için tercih yapılırken dikkat edilmesi gereken ikinci bir husus da; Autocad eğitimi veren kurumun, programla ilgili yetkili eğitim merkezi olup olmadığıdır. Bu bağlamda; Autocad eğitimi almak isteyen öğrencilerin, tercih yaparken belirtilen koşulları mutlaka araştırıp doğru karar vermeleri 2.kez Autocad kuru alarak gereksiz bir “zaman maliyetine” katlanmamaları açısından önemlidir.

Autocad eğitimi için neden “Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi” tercih edilebilir?

  1. Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi; Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olup, aynı zamanda “ATC" ve "ACC” yani “Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi” ve “Autodesk Yetkili Sertifikasyon Merkezi”dir. Bu sayede katılımcılara kurum sertifikası ve tüm dünyada gerçerli olan “Autodesk sertifikası” verme yetkisine sahiptir.

  2. Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi bünyesinde derslere katılan hocalar; Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Mimar Sinan Üniversitesi gibi Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden mezun olmuş, piyasada aktif olarak projeci ya da uygulamacı olarak çalışmaktadırlar. Bu sayede öğrenciler sadece teknik bilgi olarak değil, piyasa bilgisi ve uygulama alanları hususunda da hocalardan faydalanmaktadırlar.

  3. Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi; eğitim kalitesiyle sektördeki diğer eğitim kurumlarından bir adım önde olmakla birlikte, öğrenci memnuniyeti ve referans oluşturma ilkelerine bağlı kalarak fiyatlandırma konusunda sektörde her zaman rekabetçi olmaktadır.

  4. Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi, konum olarak Ataşehir merkezde bulunmakta olup ulaşım kolaylığıyla hem öğrencileri hem de hocaları trafik sıkıntısından uzak tutmaktadır. Arabasıyla gelmek isteyenler için ücretsiz otopark olması günümüz şartlarında çok büyük bir rahatlıktır. Toplu taşımayı kullanmayı tercih edenler için ise metro, otobüs ve minibüsle yol tarifleri sorular kısmında detaylı olarak bulunmaktadır.

  5. Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi; öğrencilerin kullandığı bilgisayarları hem hardware hem de software olarak sürekli güncel tuttuğundan, öğrencilere rahat bir çalışma ortamı sunmaktadır. Bu sayede hocalar ve öğrenciler; eğitim esnasında takılan, bozulan bilgisayarlarla vakit kaybetmediğinden ders konsantrasyonu hiçbir şekilde bozulmamaktadır.

  6. Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi; ATC (Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi) ünvanına sahip olduğundan, öğrencilere autodesk ürünlerinin en son, en güncel ve limitsiz sürümleri ile çalışma imkanı sunmaktadır.

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimlerimiz; öğrencilerden gelen talepler baz alınarak, genellikle haftada 2 ya da 3 gün, her geldiğinizde 3 er saatlik programlar halinde, 8 kişilik grup ya da birebir özel ders olarak verilmektedir. Eğitim programlarımız haftaiçi ya da haftasonu, gündüz ya da akşam işçıkışı olacak şekilde planlanabilmektedir.
Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi bünyesinde derslere katılan hocalar; Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Mimar Sinan Üniversitesi gibi Türkiye nin önde gelen üniversitelerinden mezun olmuş, piyasada aktif olarak projeci ya da uygulamacı olarak çalışmaktadır. Bu sayede öğrenciler sadece teknik bilgi olarak değil, piyasa bilgisi ve uygulama alanları hususunda da hocalardan faydalanmaktadır.
Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi; eğitim sonunda tüm katılımcılara kurum sertifikası ve tüm dünyada gerçerli olan “Autodesk sertifikası” verme yetkisine sahiptir.
Araçla gelenler için ücretsiz otoparkımız bulunmaktadır. Otobüs ile ulaşım sağlamak isteyenler için hemen önümüzde bulunan Mustafa Kanat Cami durağından geçen otobüsler 19E - 19M - 14ŞB dir. Minibüs ile ulaşım sağlamak isteyenler için Üsküdar-Ataşehir Mavi Minibüsleri E5 Yenisahra üzerinden gelerek yine Mustafa Kanat Cami durağından geçmektedir. Metro ile ulaşım sağlamak isteyenler Yenisahrada inerek 19E - 19M - 14ŞB ya da Üsküdar Ataşehir Minibüsü ile Mustafa Kanat Cami durağına gelebilirler.

Henüz yorum bulunmamaktadır...

Autocad Kursu İçin Yorum Yapın

Buraya 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.
Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Henüz yorum bulunmamaktadır...

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
2 Ay (42 Saat) 1400 TL 1000 TL Kazancınız: 400 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Eğitimlerimiz; genellikle haftada 2 ya da 3 gün, her geldiğinizde 3 er saatlik programlar halinde, haftaiçi ya da haftasonu, gündüz ya da akşam işçıkışı olacak şekilde planlanabilmektedir.

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Ataşehir Atatürk

Atatürk Mah. Yakut Cad. Yakut Sitesi 17.blok D:1 Ataşehir/İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2019

Bana Kurs Bul