Saksafon Kurslarında KAMPANYA

SAKSAFON NEDİR ?

  Saksafon 19. Yüzyılda icat edildiği düşünülen nefesli bir enstrümandır . Klarnet ile aynı zamanda ortaya çıktığı düşünülür . Soprano , Alto , Tenor , Bariton ve Basson olarak türlere ayrılır . Soprano saksafon klarnetle hemen hemen aynıdır klarnetten ayıran özelliği sadece üretim malzemesidir. Saksafon solist bir saz olmasının yanında  Blues ve Jazz orkestralarında ritim ve eşlik sazı olarak kullanılır. Kamışlı nefesli çalgılar ailesine ait saksafon çalmak için ağız ve diş yapısından ziyade güçlü bir solunum sistemine sahip olmak önemlidir .

 

 SAKSAFON KURSUNDA DERSLER NASIL VERİLİYOR ?

Saksafon kursu dersleri birebir özel dersler şeklinde verilir . Talep olması halinde uygun koşullar sağlanması durumunda grup dersleri de verilir . Ders günleri ve saatleri eğitmenlerimiz ve öğrencilerimizin ortak paydada birleşmesi ile belirlenir .

 
SAKSAFON KURSU NELERİ İÇERİYOR ?

    Beşevler Sanat Merkezi olarak her enstrüman kursunda olduğu gibi saksafon kursunda da temel müzik eğitimine ve armoni bilgisine büyük önem veriyoruz. Teorik bilgiler ve saksafon çalma derslerinin yanında saksafon ve saksafon parçalarının tanıtımı , saksafon çalma teknikleri ve egzersizleri , saksafon bakımı ve temizliği , orkestra çalışması ve farklı enstrümanlara eşlik etme gibi bilgilere de ulaşacaksınız .

 ÇALIŞMA BİÇİMİ

Saksafon derslerimiz her yaş grubunun özelliklerine göre seçilmiş kaynaklardan
öğretilir. Derslerimiz özel ders şeklinde birebir işlenir.

Daha Fazlası Daha Azı

Sıkça Sorulan Sorular

Saksafon derslerimize,ilk olarak üfleme teknikleri ile başlanır. Daha sonra uzun ses çalışmaları,saksafon üzerinde teknik gelişim,diyafram ile doğru nefes kullanımı,ileri nota okuma teknikleri,enstrümana uygun gerek klasik gerekse günümüz müziğinden seçilmiş repertuvar çalışması ve uygulanması ile derslerimiz ilerlemektedir.
Saksafon dersleri birebir özel ders olarak yapılmaktadır.
Saksafon dersleri, 9 yaş ve üzeri her yaş için uygundur.
Kurs süresi kişinin yeteneğine ve çalışmalarına göre farklılıklar gösterse de ortalama öğrenme süresi 8 aydır. 8 ayını tamamlayıp 1. kuru bitiren her öğrenciye kurum müdürü tarafından imzalı belge verilmektedir. Ayrıca 1 yıldan daha fazla derslere devam eden öğrenciler, orkestra çalışmalarına katılıp öğrenci konserlerine çıkabilirler.
Ders saatleri çok esnek olup öğrencinin boş olduğu herhangi bir saat kendisine rezerve edilmektedir. Dersler, haftada bir gün, bir saat, özel ders olarak yapılmaktadır.Saksafon öğretmenlerimizin boş saatlerini öğrenmek için arayabilirsiniz.
Saksafon derslerinde gelemediğiniz günler, ilgili öğretmen ile yapılacak koordine sonucuna göre başka bir günde telafi edilmektedir.
Beşevler Sanat Merkezinden enstrümanlarınızı temin edebilirsiniz.
Evde her gün düzenli olarak çalışabilmeniz için kendinize ait bir enstrümanınızın olması gerekmektedir.
İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
%7 indirim 1.500 TL 1400 TL

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Ay (4 Saat) 1 x 1500 TL 1 x 1400 TL Kazancınız: 100 TL

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 22:00
Salı 9:00 - 22:00
Çarşamba 9:00 - 22:00
Perşembe 9:00 - 22:00
Cuma 9:00 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 22:00
Pazar 9:00 - 22:00

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Ankara Çankaya Bahçelievler

Bahçelievler Mh. Taşkent Cad. No: 3-7 Çankaya / Ankara

Mesaj Gönder
Şimdi Ara

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2023

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.