İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz
0850 305 09 82 3 Şube
Mesaj Gönder

Güzel Sanatlar Sınavlarına Hazırlık Derslerimiz Başlıyor

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı İstasyon Sanat Akademisi
Web Adresi istasyonsanat.kurs.com
Yer
Fiyat tablosuna göz at
%11 indirim 550 TL 490 TL
Hemen Arayın
0850 305 09 82 3 Şube
Mesaj Gönder

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Derslerimiz hafta içi ve hafta sonu tüm gündür. Sabah 10:30da başlar 17:30da biter.
Eğer bir dershaneye gidiyorsanız, atölye zamanlarınızı birebir görüşerek planlıyoruz. Bu sayede hem YGS hazırlığınızdan geri kalmıyor aynı zamanda yetenek sınavları için gerekli çalışmaları yapabiliyorsunuz.
İnsan anatomisini anlatımlarınız tamamlandıktan sonra sınavlarda çıkan canlı model pozlarına yönelik atölyemizde canlı model çalışmaları yapılmaktadır.
Sınavların aşamaları okullara göre değişiklik gösterir. MSGSU 2 aşama, Marmara 3 aşama, Anadolu üni. 2 aşama, YTU 1 aşama Vakıf (özel) üniversiteleri 1 aşamalıdır. Bazı bölümler okulların genel sınavlarında farklı uygulamalar yapar. Örnek Kocaeli Üniversitesi 1. aşama sınavını birbirini takip eden 2 oturumda 2 ayrı kağıt olarak ister
İstasyon Sanat Güzel Sanatlar alanında eğitim görmek isteyenlerin adresidir. Sizin istekleriniz, okul başarınız ve çizimlerinize bakarak sınavlara öğrencilerimizi hazırlarız. Çalışmalar sırasında çizim becerinizi geliştirmenin yanında sanat üzerine dersler görerek belki bilmediğiniz ama size uygun olan bölümleri bizimle keşfederek geleceğinizi bilinçli planlarsınız.
Hedefinizi doğru belirlemeniz, eğitmenlerimizin sizlere sunduğu diğer üniversite ve bölüm seçeneklerine dikkat etmeniz ve verilen ev çalışmalarını zamanında yapamız gereklidir.
En az 5 (beş) kişi olunca derslerimiz başlatılmaktadır.
Evet. Malzemeler kursiyere aittir. Hangi malzemelere ihtiyacınız olduğu atölyeye geldiğinizde size söylenecektir.
Evet. Sınırlı sayıda olmak üzere ve eğitmenlerinizin de onay vermesi ile takviye edilebilirler.
Evet. (Programı başlatmak için yeterli kursiyer olmazsa ücretiniz iade edilir)
Ders saat ücretlerimiz 8 ile 16 TL arasında değişmektedir. Ücret gün sayısı, içerik ve yoğunluğuna göre belirlenmektedir.

GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK

Hafta İçi – Hafta Sonu​

Kursumuzda 1 gün ila  5 gün arasında istediğiniz gün sayısını tercih edebilirsiniz (Yarım gün gelebilecek öğrencilerimiz için çapraz programımız bulunmaktadır).

Güzel Sanatlara Hazırlık programımız Türkiye ve yurtdışında yer alan tüm üniversitelerin güzel sanatlar fakülteleri ile güzel sanatlar liseleri sınavları, sözlü görüşmeleri ve portfolyo talepleri düşünülerek deneyimli eğitim kadromuz ile sizin ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlandı.

Program içeriği:

  • Karakalem desen: oran, yerleştirme, perspektif, ton, plan, ışık-gölge, insan anatomisi, sketching, iç mekan, dış mekan, doku ve kompozisyon derslerini alabileceksiniz.
  • Suluboya, kuruboya(aquarel), pastel boya tekniklerinde çalışmalar yapabilecek çizim dosyanızı zenginleştirebileceksiniz.
  • Kültür dersleri: Genel kültür testleri ve mülakatlarda zorlanmamanız için sanat tarihi, sanatçı ve sanat eseri incelemeleri, önerilen kitap/film listeleri ve takip edilmesi gereken temel kaynakça eğitmenlerimiz tarafından sizlerle paylaşılacaktır. 
  • Danışmanlık ve Rehberlik Hizmetleri: Eğitmenlerimiz yetenek sınavları için gerekli olan YGS ve OBP puanlarınız hakkında sizleri bilgilendirecekdir. Bölümler hakkında bilgilendirici seminerler, müze gezileri, arkeoloji müzesinde çizim ve önemli sergi gezileri atölye çalışmalarımız ile birlikte yaptığımız etkinlikler arasındadır.
  • Soru Bankası: Yetenek Sınavlarında geçmiş yıllarda devlet ve vakıf üniversitelerinde çıkmış tüm sınav sorularını çalışabileceksiniz. Mimar Sinan, Marmara, Anadolu, YTU, Kocaeli, 18 Mart, Yeditepe, Işık, Maltepe, Haliç, Doğuş, Kültür, Beykent vb. tüm üniversitelerin 1.aşama ve 2.aşama bölüm soruları eğitim programımız boyunca sizlerle paylaşılacak ve çalıştırılacaktır. (2000-2016 yılları arasındaki sorular temel alınacaktır.)
  • Yurtdışında portfolyo hazırlayan öğrencilerimiz, başvuruda bulunacakları ülke/ülkeler ve bölümlerine göre dosyalarını hazırlarken yukarıda bahsettiğimiz derslerin dışında özel dersler görecek, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından yönlendirileceklerdir. Başvurunuz sırasında ihtiyaç duyacağınız sunum teknikleri, referans yazıları ve dosya formatında dikkat edilmesi gerekenler, çizimlerinizin tamamlanmasından sonra, eğitmenlerimiz gözetiminde son şeklini alacaktır.

İstasyon Sanat ile, güzel sanatlara hazırlanırken, gelecekte fakültedeki eğitiminiz sırasında alacağınız eğitimler için bir altyapı sahibi olmanıza, bizimle yaşadığınız bu deneyimin sadece karakalem çizim dersi ile sınırlı kalmamasına özen gösteriyoruz. Eğer sizde iç mimarlık, resim, moda tasarımı, endüstri ürünleri tasarımı, çizgi film/animasyon, tekstil, geleneksel Türk el sanatları, sanat eserleri restorasyonu, heykel, seramik-cam, baskı resmi, bileşik sanatlar ve fotoğraf gibi alanlarda meslek sahibi olmak istiyorsanız sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Atölyede görüşmek üzere

İstasyon Sanat ailesi

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Ay (30 Saat) 1 x 550 TL 1 x 490 TL Kazancınız: 60 TL
1 Ay (60 Saat) 1 x 650 TL 1 x 590 TL Kazancınız: 60 TL
1 Ay (90 Saat) 1 x 750 TL 1 x 690 TL Kazancınız: 60 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:30 - 17:00
Salı 10:30 - 17:00
Çarşamba 10:30 - 17:00
Perşembe
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 10:30 - 17:00
Pazar 10:30 - 17:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Şişli Harbiye

Cumhuriyet Cad. Seyhan Apt. No:36 D.2 Elmadağ/Taksim

Toplu taşımaya yakın
Taksim- gezi parkı çıkışı Metro Durağı 50 m. uzaklıkta
Elmadağ Otobüs Durağı 10 m. uzaklıkta
0850 305 09 82 3 Şube
Mesaj Gönder

İstanbul Kartal Çavuşoğlu

Çavuşoğlu Mah Meşeli Ayazma Cad Çelebi Blokları E Blok 10-A Kartal / İstanbul

Toplu taşımaya yakın
Kartal meydan Otobüs Durağı 100 m. uzaklıkta
Kartal meydan Minibüs Durağı 100 m. uzaklıkta
0850 305 09 82 3 Şube
Mesaj Gönder

İstanbul Kadıköy Göztepe

Çemenzar Sk. Galip Paşa Köşkü No:2 Göztepe / Kadıköy / İstanbul

Toplu taşımaya yakın
Çemenzar-özgürlük parkı Minibüs Durağı 150 m. uzaklıkta
Çemenzar-özgürlük parkı Otobüs Durağı 150 m. uzaklıkta
0850 305 09 82 3 Şube
Mesaj Gönder
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul