Derslerimiz hafta içi ve hafta sonu tüm gündür. Sabah 10:30da başlar 17:30da biter.
Eğer bir dershaneye gidiyorsanız, atölye zamanlarınızı birebir görüşerek planlıyoruz. Bu sayede hem YGS hazırlığınızdan geri kalmıyor aynı zamanda yetenek sınavları için gerekli çalışmaları yapabiliyorsunuz.
İnsan anatomisini anlatımlarınız tamamlandıktan sonra sınavlarda çıkan canlı model pozlarına yönelik atölyemizde canlı model çalışmaları yapılmaktadır.

GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK

Hafta İçi – Hafta Sonu​

Güzel Sanatlara Hazırlık programımız Türkiye ve yurtdışında yer alan tüm üniversitelerin güzel sanatlar fakülteleri ile güzel sanatlar liseleri sınavları, sözlü görüşmeleri ve portfolyo talepleri düşünülerek deneyimli eğitim kadromuz ile sizin ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlandı.

Program içeriği:

  • Karakalem desen: oran, yerleştirme, perspektif, ton, plan, ışık-gölge, insan anatomisi, sketching, iç mekan, dış mekan, doku ve kompozisyon derslerini alabileceksiniz.
  • Suluboya, kuruboya(aquarel), pastel boya tekniklerinde çalışmalar yapabilecek çizim dosyanızı zenginleştirebileceksiniz.
  • Kültür dersleri: Genel kültür testleri ve mülakatlarda zorlanmamanız için sanat tarihi, sanatçı ve sanat eseri incelemeleri, önerilen kitap/film listeleri ve takip edilmesi gereken temel kaynakça eğitmenlerimiz tarafından sizlerle paylaşılacaktır. 
  • Danışmanlık ve Rehberlik Hizmetleri: Eğitmenlerimiz yetenek sınavları için gerekli olan YGS ve OBP puanlarınız hakkında sizleri bilgilendirecekdir. Bölümler hakkında bilgilendirici seminerler, müze gezileri, arkeoloji müzesinde çizim ve önemli sergi gezileri atölye çalışmalarımız ile birlikte yaptığımız etkinlikler arasındadır.
  • Soru Bankası: Yetenek Sınavlarında geçmiş yıllarda devlet ve vakıf üniversitelerinde çıkmış tüm sınav sorularını çalışabileceksiniz. Mimar Sinan, Marmara, Anadolu, YTU, Kocaeli, 18 Mart, Yeditepe, Işık, Maltepe, Haliç, Doğuş, Kültür, Beykent vb. tüm üniversitelerin 1.aşama ve 2.aşama bölüm soruları eğitim programımız boyunca sizlerle paylaşılacak ve çalıştırılacaktır. (2000-2016 yılları arasındaki sorular temel alınacaktır.)
  • Yurtdışında portfolyo hazırlayan öğrencilerimiz, başvuruda bulunacakları ülke/ülkeler ve bölümlerine göre dosyalarını hazırlarken yukarıda bahsettiğimiz derslerin dışında özel dersler görecek, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından yönlendirileceklerdir. Başvurunuz sırasında ihtiyaç duyacağınız sunum teknikleri, referans yazıları ve dosya formatında dikkat edilmesi gerekenler, çizimlerinizin tamamlanmasından sonra, eğitmenlerimiz gözetiminde son şeklini alacaktır.

İstasyon Sanat ile, güzel sanatlara hazırlanırken, gelecekte fakültedeki eğitiminiz sırasında alacağınız eğitimler için bir altyapı sahibi olmanıza, bizimle yaşadığınız bu deneyimin sadece karakalem çizim dersi ile sınırlı kalmamasına özen gösteriyoruz. Eğer sizde iç mimarlık, resim, moda tasarımı, endüstri ürünleri tasarımı, çizgi film/animasyon, tekstil, geleneksel Türk el sanatları, sanat eserleri restorasyonu, heykel, seramik-cam, baskı resmi, bileşik sanatlar ve fotoğraf gibi alanlarda meslek sahibi olmak istiyorsanız sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Atölyede görüşmek üzere

İstasyon Sanat ailesi

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başlama Tarihleri

02 Mayıs 2017 Salı (Şişli İstanbul)
02 Mayıs 2017 Salı (Kadıköy İstanbul)
02 Mayıs 2017 Salı (Kartal İstanbul)
06 Mayıs 2017 Cumartesi (Şişli İstanbul)
06 Mayıs 2017 Cumartesi (Kadıköy İstanbul)
06 Mayıs 2017 Cumartesi (Kartal İstanbul)
09 Mayıs 2017 Salı (Şişli İstanbul)
09 Mayıs 2017 Salı (Kadıköy İstanbul)
09 Mayıs 2017 Salı (Kartal İstanbul)
13 Mayıs 2017 Cumartesi (Şişli İstanbul)
13 Mayıs 2017 Cumartesi (Kadıköy İstanbul)
13 Mayıs 2017 Cumartesi (Kartal İstanbul)
16 Mayıs 2017 Salı (Şişli İstanbul)
16 Mayıs 2017 Salı (Kadıköy İstanbul)
16 Mayıs 2017 Salı (Kartal İstanbul)

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:15 - 17:00
Salı 10:15 - 17:00
Çarşamba 10:15 - 17:00
Perşembe 0:00 - 17:00
Cuma 0:00 - 17:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:30 - 17:00
Pazar 10:30 - 17:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir