UZAKTAN EĞİTİM Bu kursu uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz.

Konservatuara Hazırlık Kursunda İndirimli Kayıt Fırsatı İçin Hemen Arayın!

Konservatuar ve Müzik Okullarına Hazırlık dersi, girmek istediğiniz bölümün yetenek sınavına yönelik, size özel hazırlanan müfredatlarla yapılır. Güzel Sanatlar Lisesi, Müzik Hazırlık Lisesi, Devlet Konservatuvarı, Sahne Sanatları Fakültesi, Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü, Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü gibi okullar her yıl yaptıkları yetenek sınavları ile belli kontenjanlarla öğrenci almaktadır. Müzik üzerine bir kariyer planınız varsa, sahip olduğunuz yetenekleri değerlendirip, sizin için en doğru seçeneğin hangisi olduğuna karar vererek başlamak, başarıya ulaşmak için yapılması gereken ilk hamledir. Sonrasında seçenekleriniz arasında yer alan okulların yetenek sınavlarının içeriğini açıklayan sınav yönergeleri incelenerek, bütün çalışmalar bunlara ve sizin eksikliklerinize göre şekillendirilir. Her türlü okulun öğrenci seçmede birinci derece önemli bulduğu kulak sınavı, dikkatle hazırlanılması gereken bir konudur. Müzik Okullarına Hazırlık Dersi, ağırlıklı olarak kulak çalışmaları ile gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra gireceğiniz bölümle ilgili olarak istenilenler için de size bir müfredat belirlenerek, sınava kadar bütün yeterliliğe sahip olmanız amaçlanır. Farklı eğitmenlerle deneme sınavları yapılarak, sınav sırasında komisyon karşısında yaşama ihtimaliniz olan heyecan en aza indirgenmeye çalışılır.

 

Daha Fazlası Daha Azı

Sıkça Sorulan Sorular

Bu soru için öğrencinin konservatuvarda nasıl bir hedefi olduğunu bilmek gerekir. İlk okul birinci sınıftan itibaren eğitime başlayan okullar olduğu için okul öncesinden itibaren konservatuvara hazırlık derslerine başlanabilir.
Derslerimiz bire bir özel sınıflarda yapılmaktadır.
Eğitmen kadromuz konservatuvar ve eğitim fakültesi müzik öğretmenliği bölümü mezunu, alanında uzman eğitimcilerden oluşmaktadır.
Bu soruyu cevaplamak için öğrencinin seviyesini bilmek gerekir. Kimi öğrenci bir ayda hazırlanabilirken kimi öğrenci için bu süre iki yılı bulabilir.
Evet. Yetenek sınavı komisyon karşısında bire bir gerçekleştirilen bir sınav olduğu için deneme sınavını öğrencilerin sınav deneyimi kazanması için önemli bir gereklilik olarak görüyor ve mutlaka en az bir deneme sınavı yapıyoruz.
Müzik eğitimi, kişinin özgüveninin yükselmesini ve kendini daha iyi ifade edebilmesini sağlar. Bu nedenle kişi sosyal olarak daha aktif olur ve içine kapanıklıktan kurtulabilir
Müzik eğitimi, genel algının aksine sadece yetenek üzerine kurulu değildir. Algı kapasitesi en önemli etkenken, istek de önemli bir destekleyicidir. Yetenek olarak adlandırılan müzik kulağı ve ritim kulağı her türlü enstrüman eğitiminde önem taşısa da geliştirilemez değildir.
Ders süremiz 50 dakikadır.
Böyle bir garantiyi vermek maalesef mümkün değil. Ancak öğrencimizin sınavı kazanması için elimizden gelen her türlü desteği sağlıyoruz.
KURS VE İNDİRİM FIRSATLARI İÇİN HEMEN ARAYIN!
600 TL

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Ay (4 Saat) 1 x 600 TL -
20 Hafta (20 Saat) 3000 TL 2800 TL Kazancınız: 200 TL 20 Saatlik Kayıt
40 Hafta (40 Saat) 6000 TL 5200 TL Kazancınız: 800 TL 40 Saatlik Kayıt

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Ankara Çankaya Kavaklıdere

Büklüm Sok. Barış Ap. No.10/8

Mesaj Gönder
Şimdi Ara

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2022

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.