UZAKTAN EĞİTİM Bu kursu uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz.

M.E.B Onaylı Güzellik Uzmanlığı ve Estetisyenlik Kursu 4.Seviye (826 saat)

GÜZELLİK UZMANLIĞI KURSU 4.Seviye 826 SAAT HAFTAİÇİ & HAFTASONU SEÇENEKLERİYLE

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Şevval ÖZÇELİK Eğitim Kurumları, Güzellik Uzmanlığını kariyer mesleği olarak tercih eden UZMAN adaylarının, en yeni teknolojik kozmetik -  medikal cihazlar ve dünyaya kendini kanıtlamış cilt bakım ürünleri ile, 
güzellik uzmanlığı teorisi ve el becerilerini maksimum seviyeye çıkartarak kaliteli bir kurs süreci ile tamamlamasını hedeflemektedir.

GÜZELLİK UZMANLIĞI KURSU NEDİR ? KAZANIMLARI NELER OLACAKTIR ?

Gelişen teknoloji ve günümüz kadınlarının daha duyarlı hale gelmesi ile kişisel güzellik gereksinimlerinin sürekli artması kaçınılmazdır. 
Tam da böyle bir dönemde Güzellik Uzmanlığı, mesleki kariyer saygınlığını ve her geçen gün artan Güzellik Uzmanı ihtiyacını beraberinde getirmektedir.
Güzellik Uzmanı olmak için Şevval ÖZÇELİK Eğitim Kurumlarına başladığınız andan itibaren gelişim ve değişim süreçlerinde sizlerin destekçisi olarak yanınızdayız. 
Yüzyılın mesleği olarak tanımlayabileceğimiz bu alanda Kariyerinize hemen başlayın.
Güzelleşin ve Güzelleştirin.


NEDEN GÜZELLİK UZMANLIĞI MESLEĞİNİ SEÇMELİSİNİZ ?

Şevval Özçelik Sizlere Yanıtlıyor;

Günümüzde büyük bir çoğunluk yaptığı işi sevmeyerek ve mutsuz olarak sadece geçim derdinden çalışmaya devam ediyor. 
Peki şöyle bir sorum olacak sizlere, Değiştirme şansınız olsaydı ilk fırsatta mesleğinizi değiştirmekten başlar mıydınız ? 

Bir de şöyle bir grup var aramızda hayatının akışını değiştirmek isteyip eli kolu bağlı olan bir mesleği hani tabiri caiz ise altın bileziği olmayanlar var. 
Bir fırsatınız olsaydı ve sadece 6 aylık bir zaman diliminde ömrünüzün sonuna kadar size istediğiniz hayatı verecek bir işiniz olmasını istemez miydiniz?

Eğer cevabınız evet ise doğru yerdesiniz. Hayalleriniz hayatınız olsun

Kendi başarı hikayenizi yazmak için asla geç kalmadınız.

Tanışma kahvemizi içerken geçmişten bu güne katkıda bulunduğumuz ve akışını değiştiren kişiler ile rahatlıkla iletişime geçmenizi bütün samimiyetimiz ile sağlayabiliriz. 

İşte bu yüzden tam da burada olmalısınız.

Özel Şevval Özçelik Güzelik eğitim kurumlarından mezun olup çalışmak isteyen her öğrenciye 2006'dan bu yana iş bulduğunu biliyor muydunuz ?

2006 Tarihin de Aynı çatı altında kurulan Şevval Özçelik Güzellik Kurumları ile  Hayat Kozmetik firmamız Türkiye çapında güzellik salonlarına, hastanelerin güzellik bölümlerine, otellerin spa bölümlerine güzellik cihazları ve kozmetik ürünlerinin satışını yapmaktadır. Bu sayede öğrencilerimize Türkiye çapında nerede çalışmak isterse iş bulduk işe yerleşmelerine yardımcı olduk. 
Evet yine diyoruz ki iş bulma garantili eğitim veriyoruz. Yeterki Siz bu sektörde çalışmak isteyin. 

Güzellik Uzmanlığı alanında 2008 yılında Türkiye İş Kurumu'nun Onlarca Okul Arasından Şevval Özçelik Okulunu tercih edilerek Türkiye'de 100'lerce vatandaşımıza ücretsiz olarak eğitim verip ve istihdam sağlayarak bir ilke imza atmış kurumuz. 
Bu yüzden Güzellik uzmanlığı sektöründe Türkiye'de en tecrübeli, en çok öğrenci yetiştiren, en çok istihdam sağlayan ve güzellik sektöründe 1993'ten bu yana hala bıkmadan usanmadan azmiyle Şevval Özçelik size bilgi tecrübe aktarmaya devam ediyor. 

Sosyal medya fenomeni değil güzellik sektöründe ki insanların fenomeni olan Şevval Özçelik öğrencilerine yol gösteriyor.
Güzellik sektöründe herkes en iyisi, herkes hoca, herkes en tecrübeli gibi gözükse de soyut olan cümlelere soyut olan görsellere değil de gerçekten işinde tecrübeli ve sizin ile gelecekte de yannızda olacak okulları  yerinde ziyaret edip birebir görüşmenizi tavsiye ediyoruz.


GÜZELLİK UZMANLIĞI KURS PROGRAMI DETAYLARI NELERDİR ?

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı 826 Saat Diploma Saatli Güzellik Uzmanlığı Kursu Program İçeriği;
✓ Güzellik Uzmanlığı Müfredat İçeriği Temizlik ve Hijyen
✓ Güzellik Uzmanlığı Müfredat İçeriği Kozmotoloji ve Kozmetik Kimyası
✓ Anatomi ve Fizyoloji
✓ Deri Yapısı ve Bilimi
✓ Cilt Tipleri ve Analizi
✓ Cilt Bakım Ürünleri ve Vücut Bakım Ürünleri
✓ Güzellik Uzmanlığı Müfredat İçeriği Selülit Giderme
✓ El ve Ayak Bakımı
✓ Aroma Terapi
✓ Güzellik Uzmanlığı Müfredat İçeriği Masaj
✓ Epilasyon Bakımları      
✓ Depilasyon Bakımları
✓ Temel Makyaj
✓ Lenf Drenaj Masaj
✓ Dermapen
✓ Zayıflama Teknikleri
✓ Salon İşletmeciliği gibi konular hakkında detaylı ve teori eğitimler alacaksınız.
✓ Kozmotoloji
✓ Kozmetihin Tarihçesi
✓ Müşteri İlişkileri
✓ Satış Teknikleri
✓ Cilt Hastalıkları
✓ Ürün İçerikleri ve Etken Maddeler
✓ Tıbbi ve Kozmeti Terimler
✓ Kür Bakımları
✓ Leke Tedavileri
✓ Bitkisel Kök Hücre Bakımları
✓ Sağlıklı Bakım ve İncelme Cihazları ile Diyet Sistemi
✓ Bölgesel İnceleme 

Detaylı teori ve uygulamalı eğitimlerin yanı sıra mesleki ufkunuzun açılması ve kendinize ekleyebileceğiniz alanlar hakkında bilgi sahibi olabilmeniz açısından ücretsiz olarak kurumuzda aşağıdaki seminerleri de sizlere sunmaktayız.Sizlerin MEB onaylı diploma dışında uluslararası geçerliliği olan 7 adet sertifika daha verilecektir.

✓ Kalıcı makyaj semineri 

✓ Microblading semineri

✓ İpek kirpik semineri

✓ Kirpik lifting semineri

✓ Protez tırnak semineri 

✓ Plazmapen semineri

✓ Profesyonel makyaj seminerleri programınızda yer almaktadır.

✓ Uygulama ders programınızda teori derslerinde almış olduğunuz bilgiler doğrultusunda, bire bir uygulamalara katılmanız şartıyla öncelikli olarak;

✓ Cilt tipi tanımlama

✓ Temel cilt bakım uygulaması

✓ Cilt tipine ve ihtiyacına yönelik çalışırken kullanmanız gereken temel cihazlar

✓ Kimyasal peeling uygulaması (lekeli cilt bakımı)

✓ Akneli ve sivilceli cilt bakımı

✓ Anti-ageing cilt bakımları

✓ C vitamini bakımı (solgun ve cansız ciltler)

✓ Peel-off maske uygulaması 

✓ Dermapen ile cilt yenileme (scar problemleri)

✓ Dermapen dudak gençleştirme

✓ Kalıcı fondöten uygulaması

✓ İğneli epilasyon uygulaması 

✓ Işık epilasyon uygulaması

✓ Temel masaj teknikleri uygulaması

✓ Vücut bakımları (incelme ve selülit)

✓ Son trend bakımlar ve cihazlar (radyofrekans, ultrasonic spatula)

✓ Son zamanlarda en fazla rağbet gören Aqua cilt bakımının uygulamaları hakkında bilgi sahibi olarak donanımlı hale geleceksiniz.

✓ AHA ve Çeşitleri

GÜZELLİK UZMANLIĞI KURS SÜRESİ NEDİR ?

Hafta da bir gün 11:00 / 16:00 arasında  olmak üzere 2 ay teori dersleri ,

Hafta da bir gün  11:00 / 16:00 arasında   olmak üzere  3 ay uygulama dersleri olmak üzere

Toplam  5 ay olarak programlanmıştır.

Güzellik Uzmanlığı Eğitimini Online Olarak Alabileceğinizi Biiyor Muydunuz ?

Bu kursu temassız eğitim portalımız içinden Online Güzellik Uzmanlığı adıyla başlayabilirsiniz. Canlı eğitim verilerek teori eğitimlerini kurumumuza gelmeden alabilme imkanı. 2 ay süren teori eğitimini canlı portalda bitirdikten sonra okulumuza haftanın belirlenen günlerinde gelerek uygulamalı ders eğitimini alıp mezun olma imkanı.


GÜZELLİK UZMANLIĞI KURSUNDAN SONRA ÇALIŞMA ALANLARI NELERDİR ?

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan Halk Eğitim Merkezlerinde, Mesleki Eğitim Merkezlerinde, Meslek Liselerinde, Usta ve Usta Eğiticilik belgelerini almak şartıyla sözleşmeli Usta Eğitici olarak öğretmen gözetiminde görev alabilirler. Meslek elemanlarının, Güzellik salonları ve Merkezlerinde, Bayan ve Erkek Kuaför Salonları, Masaj Salonları,  Klinikler, Otellerin Cilt Sağlığı ve Vücut Bakımı Bölümleri, Kozmetik Satış Noktaları, Kozmetik İmalatçılarında, Spor Merkezleri ve Salonları, Termal Oteller, Spa Merkezleri Kaplıcalar, Mankenlik Ajanslarında, Sinema ve Televizyon Stüdyolarında, Kozmetik Sanayisinde, Güzellik Malzemesi Satan ve Pazarlayan İş Yerlerinde Eğitmen olarak çalışma olanakları vardır. Genellikle bayanların tercih ettiği bu alanda, son zamanlarda erkeklerin de ilgileri artarak devam etmektedir. Mesleki eğitim gören kursiyerler, gerekli evrakları tamamladıktan sonra kendi iş yerlerini açabilirler.

 

GÜZELLİK UZMANLIĞI KURSU KAYITI İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

2- Diploma Fotokopisi

3- 6 Adet Fotoğraf

4- İkametgah Belgesi

GÜZELLİK UZMANLIĞI KURSUNDAN SONRA DİPLOMA SÜRECİ NASIL İLERLER ?

Güzellik kursunu tamamlandıktan sonra sınav dönemine kadar geçici belgeleriniz düzenlenir. Bu belge sizin için bir bonservis görevi yapar. M.E.B. tarafından belirlenen sınav tarihinden önce sizlerle soru bankası çalışması yapılır. 
Sınav tarihine göre son olarak eğitim merkezimizde hızlı sınav çalışması soru ve cevap tekrarları yaparak bilgilerinizi tazeleriz. 
Sınavınız M.E.B. müfettişleri eşliğinde gerçekleştikten sonrasında komisyon eşliğinde sınav kağıtlarınız okunur ve değerlendirmesi yapılarak M.E.B. onaylı güzellik uzmanlığı diplomanız düzenlenir. 
Bunun akabinde M.E.B. İlçe Müdürlüğüne gönderilir. Onay bilgisi bize verildikten sonrasında teslim alırız ve sizlere elden teslim etmek üzere bilgisini veririz.

Sınav: Kursiyerlerimiz gerekli eğitim sürecini tamamladıktan sonra M.E.B. tarafından periyodik olarak belirlenen müteakip tarihte yazılı sınava alınarak değerlendirmeye tabi tutulacaktır.

Diploma: Kursiyerlerimiz eğitim sonunda yapılacak sınav ile M.E.B. (Milli Eğitim Bakanlığı) onaylı 826 Saat Diploma Saatli Güzellik Uzmanı Diploması alacaklardır.

GÜZELLİK UZMANLIĞI KURSU SONUNDA YER AÇABİLİR MİYİM ?

Şevval Özçelik Güzellik Okulu senelerdir öğrencilerini meslek sahibi olma konusunda tüm tecrübe ve bilgilerini, 
Türkiye Cumhuriyeti’nin de hak ettiği gibi güçlü, kariyer sahibi ve kendi ayaklarının üstünde durabilen kadınların daima destekçisi ve yol göstericisi olmanın varlığıyla 2006 dan bu yana eğitim vermektedir. 
Her zaman küçük bir adımda başarmanın anahtarı olsa da, hayallerinizin büyük olmasını, başarının hayalleriniz sayesinde kazanıldığını söylüyoruz
Gönülden bir tavsiye verecek olursak, Güzellik uzmanlığı eğitimi almanız, daha büyük bir kitleye hitap etmeniz demek. 
Mesleğimizin bir çok alanında yer açmanız elbette mümkündür. Ama yönetmeliklerin belli başlı kuralları vardır. 
Detaylar için alanınız ile ilgili bölüm eğitmenlerimizden bu bilgiyi edinebilirsiniz.

4. Seviye Güzellik uzmanlığı kursumuz 826 saatlik müfredat üzerinden verilmekte olup, almış olduğunuz güzellik uzmanlığı belgesiyle 
Mesleki eğitim merkezlerinde ustalığa denklik uygulama sınavına girerek ustalık belgesini alabilme ve ustalık belgesiyle yer açabilme olanağına sahip olmaktasınız. 

Bu belgeniz size teslim edildiğinde gerekli birimlere müracaat ederek, eskiye nazaran daha kısa sürede ustalığınızı alabildiğiniz şanslı bir dönemdesiniz. 
Senelerce okulunu okumadan fakat daha trend uygulamalarla temelleri sağlamlaştırılmış eğitim programlarıyla bu belgeye daha kısa sürede sahip olacaksınız. 
Yer açabilmek için senelerinizi vermek yerine Milli Eğitim Bakanlığının bize vermiş olduğu haklardan sizleri yararlandırmaya çalışıyoruz. 
Sırayla bu eğitimleri tamamlamak ve daha çok kazanç elde etmek sizin elinizde.

Daha detaylı bilgi için bizlere danışabilirsiniz.
 

GÜZELLİK UZMANLIĞI KURSUNU TAMAMLADIKTAN SONRA KENDİNİZE KATABİLECEĞİNİZ ALANLAR NELERDİR ?

Güzellik uzmanlığı kursunda epilasyon eğitimi görecek olmanıza ve çalışma alanlarınızda uygulama yapabilecek olmanıza rağmen, Milli Eğitim onaylı epilasyon belgesi almanız ilerleyen zamanlarda sizin daha profesyonel yaklaşım içinde olduğunuzun göstergesi olacaktır. Plazma pen eğitimi, kalıcı makyaj eğitimi, microblading, profesyonel makyaj, ipek kirpik eğitimleri uzmanlığınızı perçinleyecek, el ayak sağlığı ve protez tırnak eğitimleri yelpazenizi genişletecektir.  

Daha Fazlası Daha Azı

Sıkça Sorulan Sorular

15 Yaş ve Üzeri Bireyler için Eğitim Verilebilmektedir
Max. 20 kişi. - Min. 10 kişi
Kurs Bitiminden Sonra MEB nın Düzenlediği Sınav ile MEB Onaylı Sertifika Verilmektedir.
Malzemeler Kurumumuz Tarafından Ücretsiz Temin Edilmektedir.
Evet Grup Eğitimleri Dışında Birebir Özel Eğitimlerimizde Bulunmaktadır.
Güzellik Uzmanlığı Eğitimi, Cilt Bakım Eğitimi, Estetisyenlik Eğitimi, Kalıcı Makyaj Eğitimi, Lazer Epilasyon Eğitimi Kalıcı Fondöten Eğitimi, Kirpik Lifting Eğitimi, Microblading Eğitimi, Protez Tırnak Jel Sistem Eğitimi, İpek Kirpik Eğitimi Profesyonel makyaj Eğitimi, Plazma Pen Eğitimi, Protez tırnak Akrilik Toz Sistem Eğitimi, Protez tırnak Acrylgel Sistem Eğitimi Dermapen Eğitimi
Temassız Eğitim ortamında video içerikleri ve Uzak Canlı Video Eğitimleri ile Gerçekleştiriyoruz
GÜNÜN FIRSATI Fırsatın Bitmesine Kalan Süre
%50 indirim 6.000 TL 3000 TL

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
5 Ay (826 Saat) 6000 TL 3000 TL Kazancınız: 3000 TL Hafta İçi Grubu ve Hafta sonu Grubu
5 Ay (826 Saat) 6000 TL 4000 TL Kazancınız: 2000 TL 1'1 Kişiye Özel Online Eğitim (Videolu ve Canlı Ol
5 Ay (826 Saat) 6600 TL 3000 TL Kazancınız: 3600 TL Hafta Sonu Grubu(Cumartesi-Pazar Günü)

Gün ve Saatler

Hafta içi ve hafta sonu ayrı gruplar olarak eğitim vardır. Sınırlı Kontenjan

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:30 - 19:00
Salı 9:30 - 19:00
Çarşamba 9:30 - 19:00
Perşembe 9:30 - 19:00
Cuma 9:30 - 19:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:30 - 18:00
Pazar

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

İstanbul Şişli Mecidiyeköy

Avni Dilligil Sk. Akün Apt. No : 20

Toplu taşımaya yakın
Mecidiyeköy Metro Durağı 900 m. uzaklıkta
Mecidiyeköy Metrobüs Durağı 900 m. uzaklıkta
Mecidiyeköy Otobüs Durağı 900 m. uzaklıkta
Mecidiyeköy Minibüs Durağı 900 m. uzaklıkta
Mesaj Gönder
Şimdi Ara
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2021

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

mask_telefon